YSL, Teint Sur Mesure (Podkład)

YSL, Teint Sur Mesure (Podkład)

Jest to absolutna rewelacja. Cera jest gładziutka w dotyku, aksamitna. Najlepszy podkład, jaki dotąd miałam, a miałam ich wiele :-) |__|
Jednocześnie zgłoszony przez Paulinę: Świetny podkład do cery suchej , mieszanej i wrażliwej atutem jest -osobny słoiczek z bazą pod pokład idealnie kryje niedoskonałości cery,rozświetla ją jak na produkt luksusowy przystało ma bardzo miły dyskretny zapach cena niezbyt wysoka (jest bardzo wydajny) -

Cena: 170 zł

jakaś kpina!!!

Ponieważ opis tego podkładu z ulotki którą dostałam wydał mi się zachęcający - poprosiłam o próbkę.Zalety: Ważne dla mnie było, ze podkład miał jasne, naturalne odcienie (najjaśniejszy 01 jest OK dla jasnej cery - jaśniejszy od nr11 Unifiance) Faktycznie - WYGLĄDA na luksusowy produkt (opakowanie i oddzielnie baza)Poza tym jeden wielki koszmar: Podkład dobrze się rozprowadzał, ale tylko na czole i policzkach - resztę strefy T musiałam już na wstępie potraktować innym podkładem - gdyż YSL ważył sie za każdym razem jak próbowałam go nałożyć. Przez te całe eksperymenty normalne 10-15min robienia makijażu rozciagnęło się nieomal do godziny.Podkład raczej matuje niż rozświetla, mimo zapewnień, ze wygładza suche partie - podkreślił suche skórki, które nawet tak "suchy" podkład jak Unifiance spokojnie ukrywał. W ulotce napisane jest że podkład sam w sobie dobrze kryje - nie mogę się z tym zgodzić.A już największe zastrzeżnia mam do trwałości tego podkładu - po kilku godzinach starł mi się z części twarzy na reszcie zaczął się nieestetycznie ważyćb - w połowie dnia musiałam robić makijaż od początku - czego nie znoszę (tym razem jednak sprawdzonym podkładem).W sumie: podkład nie zasługuje nawet na ocenę zero, tylko BEZNADZIEJNĄ! Nie chciałabym używać tego podkładu na co dzień nawet gdyby mi dopłacili - za bardzo cenię sobie swój czas i nerwy. Niespełnione obietnice - lepiej przekonać się o tym na próbce niż wyrzucając w błoto tylke pieniędzy.