Bio-Calmille, krem do twarzy na zimę

Bio-Calmille, krem do twarzy na zimę

Krem do twarzy przeznaczony do stosowania w zimę. Zamknięty w poręcznej tubce. Chroni buzię przed zimnem i wiatrem tworzęc na niej lekki film ochronny, który jest, ale nie powoduje dyskomfortu. Twarz nie jest opancerzona, ale skutecznie zabezpieczona. Niezbyt ładnie pachnie.

Skład: Aqua, Hydrogenated Palm Kernel Oil, Elaeis Guineensis, Vitis Vinifera, Urea, Betaine, Chamomilla Recutita, Glycerin, Propylene Glycol, Alcohol Denat., Cetyl Alcohol, Aesculus Hippocastanium, Petrolatum, Stearic Acid, Glyceryl Stearate, PEG-8 Stearate, Sorbitan Stearate, Dimethicone, Talc, PEG-100 Stearate, Parfum, Methylparaben, Allantoin, CI 77891, Phenoxyethanol, Ethylparaben, Ethylparaben, Hydroxyethylcellulose, Tocopheryl Acetate, Butylparaben, Propylparaben, Tetrasodium EDTA, Succinic Acid

dobry

Bardzo przyzwoity kremik zimowy - natłuszcza, ale nie nachalnie, nie ma wrażenia pancerza na twarzy. Świetnie zabezpiecza przed wiatrem i mrozem, jest wydajny i ładnie pachnie - niczego więcej nie oczekuję. W tym roku nie udało mi sie go kupic i zastąpiłam go nieco tłustszym kremem z Dax Cosmetic

Bardzo porządny

Jak dotąd najlepszy krem na zimę jakiego używałam. Zakupiłam go w zeszłym roku i używałam właściwie non stop. Kremik jest wydajny i ładnie pachnie - tak delikatnie. Dobrze chroni przed zimnem i wiatrem, nie zatyka porów i nie powoduje powstawania niespodzianek. Skóra po jego użyciu jest gładka i dobrze zabezpieczona :) a wieczorkiem po demakijażu nie jest przesuszona. Sam krem jest dosyć gęsty i ciężko się rozprowadza, pozostawia na twarzy widoczny film (ciut za bardzo) a buzia świeci się okropnie, ale da się temu zaradzić ;). Ogólnie bardzo dobry kremik godny polecenia :)

świetny

używałam tego kremiku już dość dawno, ale pamietam, że byłam zachwycona. krem chroni skórę przed mrozem i wiatrem i nie świeci sie, jak inne tego typu kremy. kupiłabym go znowu, ale jakoś nie moge trafić na promocję i zawsze kupuje do innego. ale polecam

Manicure z chmurkami

idealny

Zdziwiła mnie opinia, że nabłyszcza, bo ja za to właśnie cenię go tak wysoko, że nie nabłyszcza, przynajmniej mnie. Dobrze się rozprowadza, przyjemnie pachnie, pielęgnuje, przez całą zimę nic się mojej skórze nie stało, więc musi dobrze ją zabezpieczać, a używałam na niego tylko pudru w kamieniu.

SUPER!

Najlepszy krem ochronny jakiego używałam! Tej zimy kupiłam go znowu i zagości u mnie na stałe.
Najważniejsze- krem nie zostawia tłustej, świecącej warstwy na twarzy, tylko otula ją taką delikatną powłoką. Dobrze się rozprowadza, subtelnie pachnie, śmiało można kłaść na niego makijaż. Super chroni- skóra nie jest zaczerwieniona po powrocie ze spaceru, a istniejące już objawy- łagodzi.
Nie sprawdzałam , jak się spisuje w górach. ...

świetny!!

moja skóra zawsze wyglądsała bardzo źle przez cały okres jesienno-zimowy. rok temu kupiłam sobie ten krem nie licząc na zbyt wiele, ale w promocji nie byl drogi. Mnie pomógł bardzo. Wreszcie nie mam zaczerwienionej podraznionej skóry na policzkach, co wygladało fatalnie. Poczatkowo wydawał mi się zbyt gesty, ale zimowe kremy chyba musza takie być. Bardzo ładnie pachnie, delikatny jak cała seria Bio-Calmille

zdał egzamin

to mój pierwszy tego typu krem i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona.zawsze zimą narzekałam na czerowny nos i policzki, a w tym roku nic takiego mnie nie spotkało.krem dobrze chroni.fakt, że nie spędzałam całych dni w górach, na nartach ;), ale w warunkach miejskich sprawdził się na 5.

pozostawia na skórze taką delikatną, ale broń boże nie tłustą warstewkę.skóra się po nim nadmiernie nie świeci, a mam mieszaną.dobrze nawilża.ładnie pachnie.wydajny.:)

wrócę do niego za rok.

nic specjalnego

Spodziewałam się więcej po tym kremie. Nie mogę powiedzieć, że jest zły, ale czegoś mi w nim zabrakło. Dobrze nawilża skórę i jest wydajny. Za to daje te trzy gwiazdki. Ale nie zauważyłam żeby jakoś szczególnie chronił skórę przed wiatrem i mrozem. A to miało być jego główne zadanie. Lubię serię Bio Calmille, ale na tym kremie się zawiodłam.

b.dobry

Kupilam w promocji od razu 2 opakowania.Tubeczki małe i po pierwszym uzyciu byłam rozczarowana.Wyobrazalam sobie tłustszy krem, a tego nawet nie umialam rozsmarować.Ale znalazłam do niego drogę - wystarczy wklepac odrobinkę, skora nie jest swiecąca tylko ukryta pod delikatnym gładkim i nietłustym filmem.Mozna od razu nałozyc podkladzik. Aha no i chroni oczywiście, przed zaczerwieniami także.Na zime - idealny, mogłby jednak byc wydajniejszy.

po prostu mi stęchł

recenzja byłaby dobra gdyby nie to, ze w drugim sezonie używania...nie nadawał sie do niczego innego prócz kosza na smieci!!Stechl i smierdzial na odleglosc!!!cos musi byc nie tak z kremami w tubkach YR to samo stalio sie z Bio Specific Rehydration...

szkoda że bez filtrów:(

Tak, tak bardzo dobry jest to krem, szkoda jednak wielka, że nie posiada w swoim składzie filtrów UV :( Dlatego tylko 3 gwiazdki ode mnie. Ale gdyby nie ten smutny fakt dałabym mu napewno 5 * bo:1. fajna konsystencja, nie jest tłusty jak większość zimowych kremów, tylko okrywa twarz taką jakby "pierzynką" :)2. buzia jest gładka i miła w dotyku3. krem ładnie pachnie, ma ładniutkie opakowanie i jest dość wydajny (mimo, że jest go mniej nią w standardowych opakowaniach).

extra! niezastąpiony!

Niesamowity krem - nie za tłusty, pieknie pachnie,świetnie się rozprowadza, i do tego wszystkiego wybornie chroni buzię przed zimnem. Co dla mnie najważniejsze nadaje sie pod makijaż - podkład na nim się nie wałkuje sie ani nie klei. Kupiłam zachęcona poniższymi opiniami i naprawdę polecam!