Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Mil Mil 76, Placent Hair Liquid (Kuracja na porost włosów)

Mil Mil 76, Placent Hair Liquid (Kuracja na porost włosów)

Poprawia i regeneruje strukturę włosów, zwłaszcza zniszczonych i zmęczonych zabiegami chemicznymi, po koloryzacji i trwałej ondulacji. Poprawia kondycję włosów zniszczonych działaniem słońca i morskiej wody. Zawiera 3% ekstraktu z łożyska ludzkiego.
Zwiększa objętość włosów delikatnych i cienkich, wzmacnia strukturę włosa. 90% cebulek włosowych jest uśpionych, nie martwych. Placenta rozbudza uśpione cebulki, co wpływa na szybszy wzrost włosa.
Zalecana przy tzw. zakolach u mężczyzn.
Do pełnej kuracji potrzebne będą 2 opakowania ampułek.

Działa!

Kupiłam te ampułki z myślą o moich lekkich zakolach (prawdopodobnie od przedziałka), więc używałam je tylko miejscowo. Ale mogę potwierdzić – produkt działa!
Ampułek używałam co drugi dzień, po umyciu włosów.

Plusy:
*ampułki naprawdę działają! Pierwsze babyhairki zaczęły mi wychodzić po tygodniu. W tym momencie (po ok. pół roku od rozpoczęcia stosowania) zakola praktycznie nie widać, a włoski stały się dużo mocniejsze i ciemniejsze.
*nie piecze, nie swędzi, nie podrażnia skóry głowy po wcieraniu
*konsystencja – jak woda :) dla mnie na plus, bo produkt nie zostawiał tłustych placów na włosach.
*cena – za 10 ampułek na internecie zapłaciłam ok. 25 zł

Minusy:
*forma ampułek - ja osobiście nie lubię ampułek. Używałam ich w małych ilościach tylko miejscowo i stawiałam na umywalce (bo zamknąć ich nie można) i nieraz je wywracałam. Dla mnie dużo lepszym rozwiązaniem byłaby np. butla. Dla kogoś kto zużyje ampułkę jednorazowo nie ma to znaczenia. Trzeba jednak uważać żeby nie pokaleczyć się po otwarciu ampułki. Ponadto są chyba bardzo delikatne, ponieważ raz po upadku opakowania z ampułkami (z niewielkiej wysokości) 2 ampułki się potłukły.
*dostępność? – ja widziałam je tylko w internecie.

Zapachu nie czułam.

Zostawiam piąteczkę, bo naprawdę działają :)
Jeśli będę potrzebować ponownie takiego produktu – wracam bez dwóch zdań do tego.
Polecam!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1512246].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo fajna kuracja

Ampułki spełniają swoją funkcję. Stosowane zgodnie z zaleceniem producenta faktycznie ograniczają znacząco wypadanie włosów oraz przyczyniaja się do wzrostu babyhair. Zapach i konsystencja w porządku. Ja stosowałam początkowo co 2 dni pierwsze 2 opakowania później 1-2 razy w tygodniu na podtrzymanie kuracji . Jedynymi minusami są brak aplikatora (ja używam aplikatora z radicala) oraz konstrukcja ampułki która przy otwarciu może sklaeczyć.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1482616].usefull || 0 }}% pomocna.

Mil Mil -wcierka z placenty- DZIAŁA!!

Kilkukrotnie używałam ampułek firmy Mil Mil. kuracja trwa minimum 2 tygodnie w ty czasie wcierałam ampułki co drugi-trzeci dzień. Rezultaty zawsze były takie same:
-znaczne ograniczenie wypadania włosów
-porost malutkich włosków widoczny zwłaszcza na czołowej linii
- piękny zapach włosów
-łatwość ułożenia zwłaszcza krótkich i półdługich włosów- efekt push-up
-widoczna poprawa kondycji włosów- lśniące, grubsze, sprężyste
Polecam wszystkim paniom zwłaszcza w okresach osłabienia włosów np. co ciąży, okres jesienny, zimowy

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1407671].usefull || 0 }}% pomocna.
Salon fryzjerski

Super efekty!

Placentę kupiłam z myślą o zagęszczeniu włosów, zakoli. Wcierki używam już ponad miesiąc, stosuje ją co drugie mycie na świeże jeszcze mokre włosy, na początku kuracji od razu po wtarciu czułam ciepło i lekkie mrowienie z czasem to uczucie nie było już tak intensywne. ale co zauważyłam?

- pojawiło się bardzo dużo babyhair-ów
- włosy są odbite u nasady
- zakola zagęściły się, jak robię koka widzę bardzo dużą różnice
- włosy prawie w ogóle nie wypadają
- czuję. że są mocniejsze

Na pewno będę kontynuować kurację ponieważ jestem bardzo zadowolona z efektów a to dopiero 1/3 drogi ( chcę stosować ją 3 miesiące), ampułki są warte swojej ceny. Pomogły też mojej koleżance, która miała ogromne problemy z włosami, po prostu wypadały jej garściami, teraz poleca je każdemu kto skarży się na nadmierną utratę włosów.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1361646].usefull || 0 }}% pomocna.

Czy ja wiem?

Zamówiłam ten produkt zachęcona licznymi dobrymi opiniami krążącymi po internecie. Z dwóch opakowań zostało mi 12 ampułek, bo przyszły porozbijane :( Stosowałam całą porcję na skórę głowy co trzy dni i efekt był oszałamiający! Pełno baby hair się pojawiło, przyrost może odrobinkę większy niż standardowo, ale wypadanie nie zostało do końca zahamowane. Po zakończeniu kuracji (około miesiąc od ostatniej ampułki) włosy zaczęły wylatywać na potęgę więc zostałam na zero, bo co przyrosło to wypadło. Skąd mam pewność, że to właśnie po tym? Moja pielęgnacja się nie zmieniła, nie wprowadziłam żadnych nowych produktów, stan zdrowia oraz odżywanie bez zarzutów...

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1264538].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacyjna wcierka!

Ampułki z placentą Mil Mil były pierwszą wcierką z której byłam zadowolona. Wcześniej wcierałam kozieradkę i Jantar, ale nie doczekałam się efektu a ponadto po kozieradce włosy śmierdziały rosołem.
O ampułkach Mil Mil czytałam wiele pozytywnego na blogach więc postanowiłam wypróbować. Zamówiłam od razu 2 opakowania po 24 sztuki. Wcierałam zawartość jednej całej ampułki co dwa lub trzy dni, minimum dwie godziny przed myciem. Wieczorem normalnie myłam włosy i stosowałam swoją zwyczajną pielęgnację. Placenta nie zahamowała wypadania moich włosów, ale o to ciężko gdyż mam niedoczynność tarczycy więc nie będę pod tym kątem ich oceniać. Głownie chodziło mi o jeden efekt i właśnie jego się doczekałam - wysyp baby hair! Po bardzo krótkim czasie zauważyłam nowe włoski, które rosły bardzo szybko. Wcierka pobudziła więc mieszki włosowe do wzrostu i przyspieszyła porost.
Jeśli chodzi o opakowanie to ampułka jest duża, starczy spokojnie nawet tym, którzy mają skłonność do nadmiaru (w tym mi). Zawsze jednak otwierałam ją przez jakąś szmatkę, bo łatwo kruszyła się w palcach. Zawartość przelewałam do małej salaterki. Cena jak na wcierkę z placentą nie jest zła (zwłaszcza za tak dużą ampułkę i skuteczny preparat w niej zawarty), choć jednak nie należy do najniższych.
Lubię zmieniać sobie wcierki co jakiś czas, ale na pewno kiedyś jeszcze do niej wrócę bo spełniła swoje zadanie na mojej głowie.

Ilość zużytych opakowań: 2 op.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1110886].usefull || 0 }}% pomocna.

Ciężko mi ją ocenić

Ciężko mi ocenić te ampułki, bo jednocześnie używałam też kozieradki, jednak efekty takiego połączenia mnie zadowalają :). Używałam placenty 4 razy w tygodniu na zmianę z kozieradką.

PLUSY:
+stosunkowo niska cena, używałam o wiele droższych wcierek, które nie dawały takich efektów
+pobudza porost, włosy rosną szybciej-widzę to szczególnie po bejbikach
+powoduje odrastanie włosów-pojawia się dużo baby hair, jednak nad czołem, gdzie straciłam najwięcej włosów nadal widać prześwity
+nie przesusza i nie podrażnia skóry głowy, mimo że ma w składzie alkohol
+przyjemny zapach

MINUSY:
-słaba dostępność-internet
-nie zmniejszyło wypadania, chociaż nie wiem czy cokolwiek na nie pomoże, bo jest spowodowane silnym stresem
-ma w składzie alkohol, który może wysuszać skórę głowy i włosy, choć ja niczego takiego nie zauważyłam

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1072951].usefull || 0 }}% pomocna.

REWELACJA

zakupiłam 3 opakowania placenty pierwsze używałam co dwa dni ale nie widziałam efektów więc trochę się zniechęciłam i zrobiłam z dwa tyg przerwy podczas których może raz nałożyłam ampułkę no ale skoro kupiłam aż 3 opakowania to stwierdziłam że już je zużyję no i zaczęło się :D miliony baby hair :D nigdy w życiu nie miałam czegoś takiego poprostu rewelacja :D 3 opakowanie używałam jak mi się przypomniało czasami co 2-3 dni czasami miałam 4-5 dni przerwy :) włoski zauważyłam chyba jakoś po ok 2 miesiącach :d zresztą spójrzcie na zdjęcia!!! :) na pewno powtórzę kurację tylko nie wiem po jakim czasie :D mój chłopak i mama też używają on barddzo zadowolony na zakolach ma 3mm meszek ciekawe co z tego wyjdzie :D ogólnie wzrosła mu samoocena i mówi że na bank niedługo znowu ją kupi. Mama bierze silne leki więc jej bardzo wypadają włosy możliwe że placenta i tak ogranicza te wypadanie w jakiś sposób:)

Używam tego produktu od: około 3-4miesiące
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[992036].usefull || 0 }}% pomocna.

genialne

- NAPRAWDĘ POMAGAJĄ W WALCE Z ZAKOLAMI :)
- przyjemny zapach i konsystencja
- szklane ampułki wcale nie są aż takim problemem - wystarczy raz zdecydowanie przełamać końcówkę (mi się zawsze urywała równo, bez żadnych niebezpiecznych ostrych krawędzi)
- używałam jednej ampułki co drugi dzień
- jedyną wadą jest to, że trzeba poświęcić kilka minut na nakładanie i wmasowanie
- jak na jakąś porządną odżywkę do włosów, to cena nie jest zaporowa (35zł na allegro)
- włosy stały się mocniejsze i grubsze, kucyk ma chyba dwa razy większą objętość
- maaaasa baby hair
- ogólnie to naprawdę nie spodziewałam się cudów, ale spotkało mnie bardzo miłe zaskoczenie
- robię teraz przerwę, ale w przyszłości na pewno do nich wrócę :)

Używam tego produktu od: ok miesiąca

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[941826].usefull || 0 }}% pomocna.

Na razie nie

Za ampułki z placentą zabrałam się już drugi raz. Przy pierwszym opakowaniu, skutki były zadowalające - wypadanie włosów znacznie zmalało, nowych "baby hair" nie przybyło zbyt wiele ale włosy nie leciały już stadami, a o to mi w gruncie rzeczy chodziło. Po ponad miesięcznej przerwie postanowiłam kupić drugie opakowanie i niestety efektu jak na razie brak. Włosy jak wypadały, tak wypadają, baby hair niewiele. Ampułki w użyciu są niewygodne - dużą trudność sprawia mi przełamanie tego szkła, często nie łamie się równo i powstają małe szklane zadry przy brzegach. Jedyny niezaprzeczalny plus tych ampułek to brak zapachu jako takiego. Jestem przesadnie wyczulona i często to właśnie zapach zniechęca mnie do produktu, a do wcierek w szczególności. Kozieradka, rzepa, amla, khadi... żadna nie zabawiła u mnie długo bo ich zapach wywoływał u mnie mdłości. Z ampułkami milmil tego problemu nie ma, nie wywołują jednak efektu, który przekonałby mnie do ponownego zakupu.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[923812].usefull || 0 }}% pomocna.