Max Factor, High Definition Eyeliner Pen

Max Factor, High Definition Eyeliner Pen

Tusz do kresek w formie flamastra, ze specjalną końcówką, która pozwala na wykonanie precyzyjnej linii na powiece. Szybko schnie, nie rozmazuje się, pozostaje na powiece przez cały dzień. Nie podrażnia oczu.

Chała :((((

Kupiłam ci ja "toto" w momencie kiedy wchodziło na rynek jako nowość, czyli lat temu parę. Skusiła mnie właśnie ta nowatorska forma. Koztowało co nieco, bo jakieś 30,00 zł. Dalej było jedno wielkie rozczarowanie i zniechęcenie. Dokładnie, tak jak opisują pozostałe recenzentki, "pióro" sprawia wrażenie jakby kosmetyk był już na wykończeniu. Linia jest słaba, rysuje się ją z trudem, ryzykując niemal wepchnięcie sobie oka do czaszki :))), o jakiejkolwiek precyzji mowy być nie może - a przezcież miało być szybciej, wygodniej i właśnie precyzyjniej. Totalna niedoróbka. Pozbyłam się badziejstwa po dwóch tygodniach handyczenia się, a na dodatek trwale zniechęciłam się do eyelinerów w piórze w ogóle.

hmmm

Dziwny ten eyeliner.Z jednej strony bez problemu mozna narysowac kreske,ale jest taka wyblakla-dlatego ja nakladam zawsze 2 warstwy.Bez problemu sie zmywa.Koncowka troszke dziwna-nie mozna narysowac cienkich kreseczek,tylko takie grube.Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Totalne dno

trzeba pare razy poprawiac. Jednak poprawianie tez nie wychodzi, gdyz wydaje sie, jakby on sie skonczyl... A kolor jest jakis wyblakly...

Anna Małecka masaż szyi i dekoltu

Niezbyt dobry

Ja nie byłam z niego zadowolona :( . Nierówno się rozprowadzał i końcówka powinna być zdecydowanie cieńsza. Ciężko się nim posługiwać.. Osobiscie nie polecam