Kindii, Baby Sensitive, Płatki kosmetyczne dla niemowląt

Kindii, Baby Sensitive, Płatki kosmetyczne dla niemowląt

Skóra dziecka od pierwszego dnia życia wymaga troski i ukierunkowanej pielęgnacji. Z myślą o tych wyjątkowych potrzebach powstała marka Kindii.
Umożliwiają wygodną pielęgnację z użyciem wody, oliwki, kremu lub zasypki. Płatki kosmetyczne dla niemowląt polecane są do codziennego przemywania i osuszania twarzy oraz ciała dziecka, fałdek skórnych i pachwin.
100% czystej bawełny, delikatne brzegi, nie pozostawiają włókien

akcesoria dla dzieci

Chyba najlepsze

To są chyba najlepsze płatki, które mialam i używałam. Są dosyć grube w porównaniu do innych, nie rozwarstwaja się. Są porządne po prostu i delikatne. Nawet ja wolę używać ich do zmywania makijażu bo są duże i łatwiej mi się to robi.

Delikatne dla skóry niemowlęcia

Platków używałam zarówno przy pierwszym jak i drugim dziecku.
Podczas okresu noworodkowego używałam ich do pielęgnacji, poprzez zamoczenie w letniej wodzie jako produkt myjący. Chciałam w tym okresie nie używać jeszcze chusteczek nawilżających.
Służyły nam do przemywania pupy jak i buzi w codziennej pielęgnacji.

Płatki kindii są chyba najdelikatniejsze ze wszystkich dostępnych płatków kosmetycznych przeznaczonych dla dzieci.
Nadają się szczególnie do skóry wrażliwej i atopowej.
Są niezwykle chłonne. Ich wielkość też jest dużym plusem ponieważ pozwala na pielęgnacje całego ciała.
Zamawiałam cały karton w drogeri internetowej który starczał na długo.

Świetne płatki

Płatki te kupiłam że względu na swoje dziecko i uważam, że to był naprawdę dobry wybór:
- Płatki są duże
- chłonne
- doskonale nadają się do mycia twarzy dziecka czy podmywania pupy
- nie rozwarstwiają się
- nie pozostawiają zbędnych włókien na twarzy po ich użyciu
Uważam że produkt jest naprawdę godny uwagi, cena nie jest wysoka, a jakość dobra.

Najlepsze

Spośród dostępnych płatków do higieny, te są najdelikatniejsze i najbardziej trwałe. Świetnie sprawdzają się do higieny malucha, jeden wacik zamoczony w wodzie z mydłem Aleppo wystarcza niekiedy i na grubszy temat ;] Wydajne, przy kilkumiesięcznym bobasie schodzą opakowanie na miesiąc, czasem zużywają się szybciej, roznie bywa. Wygodnie zapakowane,bezzapachowe. Czasem podkradam bo takim jednym wacikiem, którego zużywa się wtedy z obu stron można łatwo zmyć makijaż. Sprawdzają się też do szybkiego "prysznica" malucha woda z mydłem, z racji rozmiaru i trwałości. Bardziej ekonomiczne rozwiązanie niż nawilżane chusteczki, na pewno w użytku domowym. Zazwyczaj kupuje je w drogerii internetowej.

Idealne płatki

Te płatki są tak miękkie, że nie ma lepszych na rynku, jak lekki puch , jak najmilszy dotyk aksamitu . Sto procent czystej bawełny jest wyczuwalne od pierwszej sekundy. Są chłonne, wydajne, bez substancji zapachowych ,najlepszy przyjaciel dla skóry maleńkiego dziecka ( i nie tylko). Towarzyszyły nam już od narodzin mojego synka ( szkoda, że dopiero przy trzecim dziecku je odkryłam ). Po pierwszym użyciu byłam pewna, że nie zrobią mu żadnej krzywdy - zero obtarć i zaczerwienienia . Zakochałam się w nich i sama też zaczęłam używać do demakijażu.

Rewelacja

Produkt idealny dla małych i dużych. Kiedy moje dzieci były małe, używałam ich do higieny skóry moich bobasów. Teraz używam do zmywania makijażu czy peelingu. Są łatwo dostępne, niedrogie, odpowiednie. Po prostu trzeba je mieć. Nie rozstaję się z nimi od kilkunastu lat.

Przydatne

Płatki Kindi są w mojej łazience odkąd urodziłam córkę. To naprawdę godny polecenia produkt.
Przede wszystkim są wytrzymałe i można śmiała mocząc je w wodzie z mydłem przemyć dzidziusia, zwłaszcza w cieplejsze dni.
Często też sprysuje taki płatek wodą termalną i oczyszczam dziecku buzie.
Dobrze spisują się przy oliwkowaniu.
Przyznam, że sama je czasem podkradam do demakijażu :-) fajny produkt w dobrej cenie!

Kupiłam dla dziecka a sama używam

Odkąd odkryłam kwadratowe waciki to wyparły one w mojej łazience waciki okrągłe. W sumie kupiłam te dla dziecka ale ostatecznie sama zaczęłam ich używać bo są znacznie wygodniejsze niż zwykłe okrągłe. Przede wszystkim nie przelewa mi się przez nie płyn micelarny, nie mam problemów aby zmyć makijaż, są wygodne i jednym płatkiem jestem w stanie przemyć połowę twarzy. Są bardziej wydajne, nie rozwarstwiają się, są miękkie i przyjemne w dotyku, nie są perfumowane i ogólnie jestem z nich dużo bardziej zadowolona niż ze zwykłych płatków.
Używam ich już od kilku miesięcy, uważam , że są w dobrej cenie i na pewno będę je dalej używać.

Są najlepsze

Uwielbiam te płatki. Kupuję je w aptece internetowej za ok 5zł. Po pierwsze są duże. Nie lubie tych małych ,okrągłych płatków -dla mnie są po prostu za mała , i nie mogę nalać na nie tyle płynu micelarnego czy toniki czy żelu ile potrzebuję. Przy większych po prpostu łątwiej to zrobic według mnie. Najpierw kupowałam je dla czieci jak były małe do codziennej higieny , a potem zacżełam sama ich używać i nie zamienię na inne. Są bardzo przyjemnie miękkie i delikatne. naprawdę polecam .Nie potrzeba wielu płatków żeby usunąć makijaż , mi czasem wystarczą 2:) Są też chłonniejsze niż zwykłe płatki . Niedrogie i dostępne. Szczerze polecam.