Oriflame, Feminelle, Gentle Cleansing Wipes (Delikatne chusteczki oczyszczające)

Oczyszczają i orzeźwiają miejsca intymne. Zawierają kwas mlekowy mający właściwości nawilżające i odżywcze, aloes i rumianek. Nie zawierają mydła i mają zrównoważone pH, co sprawia, że nie naruszają chwiejnej równowagi skóry.Są tak łagodne, że nadają się do codziennego stosowania.

Testowane ginekologicznie.

Są świetne !!! :)

Kupiłam te chusteczki gdyż byłam zachęcona ceną promocyjną, no i fakt iż miałam akurat okres też odegrał rolę. Te chusteczki są po prostu świetne. W okolicach części intymnych mam bardzo delikatną, wrażliwą skórę. Inne kosmetyki tego typu tylko podrażniały. Za to te chusteczki są wręcz po prostu idealne. Są delikatne, w poręcznym opakowaniu które zmieści się i w plecaku, i torebce. Ma nawet ładny zapach. Ponadto w opakowaniu jest 25 szt. co u mnie wystarcza na 2 okresy :)

Jak dla mnie te chusteczki są po prostu świetne, przepraszam że powtarzam to zdanie ale to prawda :) Także więc, serdecznie je polecam ;)) Na pewno kupię je ponownie :)

Ilość zużytych opakowań: nadal, w trakcie 1 xdd

w porządku

Bardzo sympatyczne chusteczki. W łatwy sposób dostarczają odświeżenia na kilka godzin. Maja delikatny zapach. Nie podrażniają, bardzo delikatne. Nie wysuszają, a delikatnie nawilżają. Są dobrze nasączone. Wygodnie się je wyciąga z opakowania. Doskonałe podczas miesiączki.
Cena w promocji jest w porządku.
Polecam.

Używam tego produktu od:jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: została mi jedna chusteczka

Świetne!

Świetne chusteczki oczyszczające! Podczas miesiączki są niezastąpione. Odświeżają, myją i pielęgnują wrażliwą skórę miejsc intymnych. W promocji ok 10 zł. Polecam polecam i jeszcze raz polecam!

Używam tego produktu od:miesiąca

Delikatna pielęgnacja

Jak wiadomo wszystkie cierpimy na tą comiesięczną przypadłość..chusteczki są idealnym rozwiązaniem! Bardzo dobrze odświeżają, zmniejszają podrażnienia, zapewniają uczucie komfortu przez cały dzień.
Co wyróżnia akurat te chusteczki oriflame? Jak dla mnie są naprawde bardzo delikatne. Mimo iż jestem alergiczką nie wywołały żadnych podrażnień. Kolor opakowania także nie rzuca się w oczy.
Same + :)

Gorąco polecam!

Używam tego produktu od: od początku jego kariery w katalogu

jak najbardziej tak.

Nie spodziewałam się czegoś bardzo idealnego, kupiłam z ciekawości, ale się nie zawiodłam, ponieważ fajnie odświeżają,
ładnie pachną,
nie podrażniają.
Dla mnie bardzo dobre i za przystępną cenę.

Używam tego produktu od: nie_wiem

są ok. :)

Są niezastąpione w podróży. Polecam zwłaszcza do wrażliwej skóry. Dobrze odświeżają, zapach jest niewyczuwalny, są bardzo delikatne, lecz skuteczne. Generalnie w porządku. :)

Używam tego produktu od: 1 msc.

Chusteczki spełniają swoje zadanie! Szczególnie dobrze sprawdzają się na wyjazdach. Używałam otwartego opakowania przez ponad rok i nie straciły nic ze swojej świeżości.

Używam tego produktu od:ponad roku
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

zwykłe

Zwykłe, najzwyklejsze. To najlepszy opis tychże chusteczek. Plusem jest to, że nawilżają. Jednak nie zauważyłam specjalnej pielęgnacji, a nawet... wyraźnego odświeżenia i oczyszczenia!

Kupiłam aż 3 opakowania na raz, gdyż były mi potrzebne, ale wątpię, żebym jeszcze po nie sięgnęła. Wolę chusteczki Belli.

Te? nie są złe, ale są na tyle zwykłe, że warto popróbować inne.

Pozdrawiam

Ilość zużytych opakowań: 2,5