Neutrogena, Deep Clean, Cleansing Lotion (Mleczko do demakijażu)

Neutrogena, Deep Clean, Cleansing Lotion (Mleczko do demakijażu)

Mleczko jest delikatne, nie podrażnia, jednocześnie faktycznie usuwa nawet wodoodporny tusz do rzęs. Wygładza skórę i ma subtelny zapach.

niespełnione obietnice

Mimo sentymentu do serii który wyjaśniam w recenzji kremu do mycia twarzy, mleczka raczej nie lubię. Niby nic złego w nim nie ma - choć podobny specyfik można kupić dużo taniej - ale producent obiecywał usuwanie wodoodpornego makijażu oczu, co nie nastąpiło. Zatem tylko 3*.

Używam tego produktu od:na studiach

A mnie, wrażliwca, podrażniło i to bardzo mocno. Dlatego ocena będzie również mocno subiektywna - jest agresywne i na pewno nie nadaje się również dla naczynkowców. Spowodował u mnie potworne pieczenie, a następnie popękanie naczynek na policzku.
Co zaś do samej skuteczności to oczyszcza dobrze, ale z mocno kryjącym podkładem, czy wodoodporną mascarą sobie nie poradził. Po użyciu pozostawia straszliwie tłustą warstwę, w której czułam się niekomfortowo i musiałam zmyć. Wydajności nie ocenię, bo po kilku użyciach zaraz go wywaliłam ;)

Używałam tego kosmetyku kilkakrotnie w przeciągu miesiąca/ ilość zużytych opakowań: 1

super

Dla mnie poprostu bomba. Zawsze jak zmywam oczy to strasznie mnie szczypią a teraz nic, ani troszeczkę. Makijaż zmywa się łatwo i przyjemnie. Niestety cena trochę zbyt wysoka dla mnie ale na szczęście mleczko jest wydajne. Polecam nawet dla kontaktowców (jak ja).

Świąteczny makijaż

bardzo dobre!

Jestem bardzo mile zaskoczona tym mleczkiem :)!
Świetnie radzi sobie z makijażem, a jednocześnie jest delikatne, nie powoduje podrażnień.
Dosyć drogie (ok. 23 zł) ale naprawdę bardzo wydajne, wystarczy odrobina aby oczyścić całą twarz.
Po zastosowaniu tego mleczka skóra jest miekka i nawilżona, nie lepi się.
Polecam!

z pamiętnika drwala

Nuta pierwsza: świeża sosna, nuta druga: mokry dąb, nuta serca: buk po wyrębie ;) Wszystko - po deszczu, oczywiście :)
Rzeczywiście, bardzo wyraźny zapach drzewny nasuwa wspomnienia mokrego pokładu lub wakacji w Kanadzie. Nie przeszkadza, lubię go.
Bardzo porządny produkt - gęsty, śmietankowy, prawie - kremówka ;) Szybko usuwa makijaż, nie pozostawia lepkiej tłustej warstwy. Oczu jednak nie powinno się tym zmywać, ponieważ do oczu są przeznaczone specjalne płyny i mleczka. Ja jednak jestem kompletnym niewrażliwcem i mnie nie podrażnia :)
Wydajny, choć ja sobie go nie żałuję.
Po użyciu mam ochotę wziąć siekierę na ramię i ruszyć na poranny wyrąb, z kromką chleba z boczkiem w kieszeni. Działanie uboczne - sentymentalne :)

szczypawka

Dobrze, że był dodany do gazety za 4 zł, bo inaczej bym go nie kupiła. Nie jest wart takiej ceny. Dobrze zmywa twarz, ale nie oczy. Strasznie szczypie, oczy sa zaczerwienione.

Zawiodłam się

Niestety, ale dla mnie jest to najgorsze mleczko jakie miałam do tej pory. Pierwsze co mnie odrzuca to zapach - drazniący, jakis zatykający. Do zmywania oczu (przynajmniej moich - zaznaczam, że nie jestem żadnym wrazliwcem!)) absolutnie się nie nadaje, szczypie potwornie, wysusza i podraznia powieki. mimo dokładnego demakijaży resztki tuszu zostaja na rzęsach. do zmywania twarzy jeszcze jakoś ujdzie, niestety jest dość tłuste, na skórze zostaje lekki film, czułam się jakoś nie domyta. chyba nie jest zbyt wydajne, ma dośc gęstą konsystencję, ja męczyłam się z nim przez ok 2 tyg a w butelce została połowa. Niestety napewno już do niego nie wrócę.

Dosyć dobre

Na pewno to świetne mleczko jeśli chodzi o usuwanie z twarzy warstw pudru czy podkładu - świetnie daje sobie z tym radę, zmywa doskonale wszystkie zabrudzenia z twarzy, zwłaszcza osoby o cerze przetłuszczającej się będą zadowolone bo mleczko jest lekkie i nie zostawia żadnego filmu na skórze. No wlaśnie ale o tej porze roku "chudość" tego preparatu jest dla mnie wadą - odradzam osobom które uskarżają sie na przesuszenie, mleczko pozostawia skórę napiętą i słabo nawilżoną. Z tego też powodu nie nadaje się absolutnie do demakijazu oczu - bardzo przesusza skórę pod oczami, no i przede wszystkim dość podrażnia oczy powodując niemiłe uczucie pieczenia i łzawienie. Z tego powodu nie daję więcej gwiazdek - ideałem jest dla mnie mleczko które usuwa makijaż z ust, twarzy i oczu. Myślę że wrócę do tego preparatu latem i nie wykluczam że będę wtedy bardziej zadowolona. Nie jest to najlepszy kosmetyk na tę porę roku... Butelka faktycznie strasznie toporna, ale nie wpływa to zasadniczo na same właściwości mleczka, które trzeba przyznać bardzo dobrze oczyszcza :)

Spełnione obietnice!

Dla mnie to mleczko jest niesamowite.Dotychczas wszystkie mleczka przeze mnie używane szczypały w oczy lub zostawiały tłustą twarz,a ja już mam na tyle tłustą,że bardziej mi nie potrzeba,do tego noszę soczewki kontaktowe,więc dodatkowe podrażnianie oczu też mi nie sprzyjało.Efekt:gładka,czysta buzia,bez śladu tłuszczu,wspaniale nawilżona,makijaż zmyty.A do tego...Cud!Odnoszę wrażenie,że moje popękane naczynka są po nim jakby mniej widoczne!Polecam wszystkim,zwłaszcza tym z podobnymi problemami,które dotychczas bały się mleczek.

super :)

Mleczko zasługujące na 5*, jednak odejmuję jedną za cenę 21 zł to trochę dużo jak na mleczko. Opakowanie nie najciekawsze ale wygodne. Mleczko ma lekki zapach (ładny), łatwo się rozprowadza i dobrze oczyszcza twarz nie pozostawiając na niej żadnej tłustej powloki. Używam od kilku dni ale wydaje mi się że będzie wydajne, niewielka ilość wystarczy do zmycia makijażu. :D

niezłe :)

Ładnie usuwa makijaż, ale jak dziewczyny zauważyły rzeczywiście ma się wrażenie jakiejś cieżkości na twarzy...Ale to nic (co się szczegółów będziemy czepiać ;) ). Jestem w trakcie testowania i muszę przyznać, że narazie jestem zadowolona. Zmywa wszystko, delikatnie nawilża, nie podrażnia i nie piecze gdy za mocno pociągne po powiekach.

może być

Osobiście dużo bardziej lubie żel z tej serii. Mleczko zmywa makijaż, ale jest jakieś takie ciężkie. Podrażnia moje oczka gdy dostanie się za głęboko. Lekko nawilża.