Garnier, Pure Charcoal, Maska matująca z węglem i ekstraktem z liści czarnej herbaty

Pojemność 1 szt

Maska z czarnej tkaniny nasączona ekstraktem z bambusa węglowego, który znany jest ze swojego działania absorbującego i neutralizującego zanieczyszczenia. Nawilżająca i matująca maska ​​z czarnej tkaniny zawiera formułę z ekstraktem z czarnej herbaty, LHA i kwasem hialuronowym, która oczyszcza skórę, matuje i równoważy zawartość sebum w skórze - dla optymalnie nawilżonej cery.
Do cery tłustej i mieszanej. Nadaje się również do skóry wrażliwej. Zawiera salicylany.

2 efekty w 1 masce

Nawilżenie i zmatowienie jednocześnie? Nie sądzę! A jednak...

Zawsze po tego typu maskach (a używałam już wiele bo mat jest tym, czego potrzebuje moja mieszana cera) czułam jak moja skóra napina się i jest "tępa" w dotyku. Od razu ratowałam się aplikacją jakiegoś nawilżacza.

Ta maska jest zupełnie inna - nie wiem jak to działa, ale udaje jej się wywołać obydwa efekty jednocześnie, zgodnie z obietnicą producenta.

Tkanina jest dobrze wycięta - otwory pasują tam, gdzie powinny ;) Nie zsuwa się z twarzy, co jest bardzo wygodne bo śmiało można z nią siedzieć/chodzić.

Efekt matu utrzymał się od rana do wieczora - w przypadku mojej problematycznej cery to naprawdę wielkie WOW!

Warto.

Agata

Jak najbardziej tak!

Długo się do niej zbierałam, ale w końcu postanowiłam ją przetestować. Aplikacja dziecinnie prosta, płachta jest bardzo dobrze wycięta, idealnie się wpasowała do kształtu mojej twarzy. Dobrze nasączona, zapach bardzo ładny, przyjemnie się ją nosiło. Dała uczucie ukojenia, świeżości. Po zdjęciu suchej płachty praktycznie, resztę esencji wklepałam w twarz. Efekt? Nawilżona i zmatowiona skóra, do tego oczyszczona i świeża. Pewnie jeszcze nie raz się na nią zdecyduje.

Używa produktu od: próbka

Moja skora przeszła przez te maske koszmar!

Zachecona pozytywnymi opnianiami postanowilam wyprobowac ten prodkt, czego zaluje do tej pory.
Po okolo 10 minutach trzymania maski na twarzy zaczelam odczuwac duzy dyskomfort oraz mrowienie calej twarzy, natychmiast ja zdjelam. Cala twarz byla opuchnieta i bardzo zaczerwieniona, oraz w duzym stopniu stracilam w niej czucie. Plyn rowniez znalazl sie na szyi co rowniez doprowadzilo do utraty czucia, dodatkowo nie czulam gardla przez dobe! Mimo, ze plyn z maski nie mial stycznosci z uszami, rowniez wplynal na ich czucie, ktore rowniez czesciowo stracilam. Przez okolo dwa tygodnie musialam unikac slonca (co bylo ciezkie we Wloszech) oraz zylam w stresie, w obiawie, ze nie odzyskam do konca czucia w twarzy.
Minely dwa miesiace, czucie wrocilo, jednak moja twarz jest teraz o wiele bardziej wrazliwa niz byla przed zastosowaniem maski.
Nie jestem w stanie zrozumiec jak cos takiego moglo miec miejsce, skoro producent zapewnia, ze maska byla testowana dermatologicznie.
Chcialabym rowniez podkreslic, ze nie mam na nic alergii (stosowalam niezliczona ilosc maseczek z innych firm, i nigdy nic sie nie stalo), a jesli po uzyciu tego produktu rozwinela sie u mnie jakas forma alergii, nie jestem nawet w stanie dowiedziec sie na jaki skladnik, gdyz na skladniki znajdujace sie na opakowaniu sa tak nieprecyzyjnie opisane.
Wspominajac o skladnikach, oraz po dokladniejszemu przyjrzeniu sie im, moge stwierdzic, ze zapewnienia producenta o uzyciu naturalych skladnikow nie jest na miejscu, przez ilosc "niezdefiniowanych" skladnikow, ktore po prostu smierdza chemia.
Po tym incydencie nie ruszylam zadnej maski do twarzy i przez dlugi czas na pewno tego nie zrobie. Od tej pory stawiam na 100% naturalne tego typu produkty.

No no, Garnier się postarał

Fajny produkt do którego chce się wracać.
Działa jak producent obiecuję. Przede wystkim matuje i nawilża już po pierwszym użyciu. Czego chcąc więcej dla skóry mieszanej i problematycznej.
Kosztuje grosze - w hebe na promocji można dać 6 zł.

Słabe efekty...

Znam już maski Garnier w płachcie jednak wersja z węglem jest dla mnie nowością, dlatego podczas promocji trafiła do mojego koszyka.

Płachta jest dobrze wyprofilowana, dopasowuje się do twarzy, nie zsuwa. Co ważne jest naprawdę porządnie nasączona!
Z działania niestety nie jestem specjalnie zadowolona - jedyne co zauważyłam to delikatne nawilżenie, sam "zabieg" jest też przyjemną formą relaksu, ale nic poza tym. Matowienie? Przez chwilę, a muszę dodać, że nie mam problemów z przetłuszczającą się nadmiernie cerą.
Najpewniej więcej już po nią nie sięgnę. Krzywdy nie robi jednak efekty są słabo widoczne.

Trochę zawiedziona

Nie ukrywam, że kupiłam głównie ze względu na bardzo pozytywne opinie na wizaz, chociaż normalnie nie wydałabym 10 złotych na maskę Garniera- mam większe zaufanie do koreańskich marek jednak pod tym względem. Raczej do siebie nie wrócimy, bo znam kilka lepszych pozycji, a przy tym tańszych.

Garnier, Pure Charcoal

Maseczka bardzo fajna, buzia jest po niej mega, zapach cudowny, więc na pewno będę jej używać. Uwielbiam maseczki w plachcie. Polecam z czystym sercem

W porządku

Maseczka w formie czarnego płatu. Dobrze wycięta i dobrze nasączona. Esencji w opanowaniu mało, acz wystarczająco na wklepanie w szyję i dekolt. Fajnie wygładza skórę i delikatnie zmniejsza widoczność porów. Nie zostawia klejacego filmu na twarzy.

Maseczka w płachcie

Dla mnie ta maseczka jest świetna!!!
Kupiłam ją w promocji niedawno w Rossmann.
Jestem zadowolona, mam cerę na której mam do czasu wypryski, więc spadła mi z nieba. Cera pozostała promienna, pozbyła się pryszczy, dobrze się trzyma na twarzy.

Wydajny za dobrą cenę

Na ten dość elegancko wyglądający produkt natrafiłam w jednej z drogerii. Przekonania producenta jak i atrakcyjny wygląd maseczki sprawiły, że pobiegłam do kasy fiskalnej i zakupiłam ten produkt. Jest on naprawdę fajny dla cery tłustej i mieszanej, co prawda nie jest bez wad. Więcej informacji poniżej.

Zdała na 5

Maseczka fajnie dopasowuje się do twarzy.Jest idealnie nasączona i ma bardzo przyjemny zapach.Już po pierwszym zastosowaniu moja skora była nawilżona,pory znacznie się zwężyły.Daje poczucie odświeżenia

STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ!

Maseczka w płachcie,idealnie dopasowana do twarzy. Płacht bardzo dobrze nawilżony. Bardzo przyjemny zapach.Maseczka daje poczucie ochłodzenia i odświeżenia twarzy. Po ściągnięciu maseczki skóra bardzo nawilżona.

Nawadnia - Naprawdę zwęża pory - Mocno nasączona

Maska wręcz napompowuje skórę wilgocią. Zwęża pory już po pierwszym użyciu, matuje, relaksuje, wycisza. Bezzapachowa i nie szczypie.

Czarny płat jest świetnie nasączony - ja użyłam na dwa razy, bo opakowanie jest tak mokre w środku, że samo się skleja i można tak przetrzymać maskę do następnego użycia.

Po kilkunastu minutach zmyłam twarz wodą, bo niezmyta maska kleiłaby się na twarzy. Pozostawia skórę w świetnej kondycji. Mój hit. Na pewno kupię więcej.