Johnson's, pH 5.5, Tonik odświeżający

Johnson's, pH 5.5, Tonik odświeżający

Ma bardzo przyjemny zapach, jest wydajny, bardzo delitany i mocno nawilża. Nie wysusza skóry. Dla mnie idealny.

Cena: 13 zł

Idealny:)

mam bardzo delikatną skórę na buzi, to pierwszy tonik po którego użyciu moja skóra jest zadowolona! Skóra nie piecze, nie ma uczucia ściągnięcia, nie błyszczy się, brak jakichkolwiek zaczerwienień. Jest fajnie nawilżona, gładka w dotyku:) Czyli taka jaka powinna być:D czasami też używam go do zmycia makijażu bo dobrze sprawdza się i w tej roli:) Do tego ten zapach mm uwielbiam go:)! Polecam zdecydowanie :D

Używam tego produktu od:kilka miesięcy

Bardzo dobry:)

Więc o istnieniu tego specyfiku nie mialam pojecia.Mama mi go kupila bo moj tonik sie skonczyl. No coz bylam wsciekla ze kupila mi jakis zwykly odswiezajacy . Zapach wydawal mi sie okropny.Ale teraz jest to 1 z najlepszych tonikow jakie mialam.Moja mama go kupila za 9 zł:P Odswieza, moje wagry się schowaly i w ogole cera wyglada zadbanie i swiezo:) Ale zawsze i tak daje krem więc efekt widzę tylko ja :P Do tego nie wiem czy to zasluga toniku ale jakby plamki po tradziku wyblakly...hmmm;)

dla mnie 5!Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:pół pierwszego

Przyjazny

Tonik jest bardzo fajny, bardzo delikatny, nawilża cerę, oczyszcza, odświeża. Konsystencją i zapachem przypomina mi mój nieodżałowany "Nagietek" Polleny-Malwy, który był w sprzedaży wieki temu. Jednak zapach ten zmienia się na mniej przyjemny w kontakcie ze skórą, przynajmniej moją skórą.
Nie kupię go więcej, bo są toniki równie dobre albo nawet lepsze a tańsze, np. Urody (ten egzemplarz który mam, kupiłam na wyprzedaży w Rossmannie za 5,19 :p: )

Ilość zużytych opakowań: za kilka dni skończę 1

Manicure - geometryczny french

a mój i już :)

bardzo dobry bezalkoholowy tonik.

+ nie wysusza
+ nie ściąga
+ przyjemnie odświeża
+ bardzo dobrze zmywa resztki makijażu, a czasem zmywam nim nawet cały make up.
+ bardzo przyjemny w użyciu
+ nawilża i jakby ujędrnia skórę twarzy
+ wydajny
jestem z niego bardzo zadowolona :)

Używam tego produktu od:ponad miesiąc

Poniżej moich wymagań.

Tonik ma przyjemny zapach i kolor. To wszystko.
Wiem, że tonik do twarzy zasadniczo składa się z wody, ale inne dają wrażenie czegoś bardziej luksusowego. Ten natomiast słabo się wchłania, twarz jest po prostu mokra i krem się "rozpuszcza". Zmywa resztki mleczka i makijażu z twarzy, radzi sobie z rozmazanym pod oczami tuszem do rzęs. Jest taki zwykły a przecież dałam za niego ok. 14 złotych. Nie polecam, bo te pieniądze można wydać na produkt, który da coś więcej.

Używam tego produktu od:ok. miesiąca
Ilość zużytych opakowań:pół pierwszego

mój wybór od lat

Używam tego toniku od kilku lat i wciąż do niego wracam. Czasem mam ochotę na coś matującego albo nowego po prostu, ale wcześniej czy później i tak wracam do Johnsona.
Odpowiada mi jego świeży zapach. Uważam, że dość skutecznie czyści buzię i jest wydajny.

Używam tego produktu od: 6-7 lat
Ilość zużytych opakowań: nie potrafię określić, ale bardzo dużo

Najlepszy !

Najlepszy tonik jaki dotad mialam! Mam bardzo wrazliwą skóre i wiekszosc tonikow mnie uczula, nawet Nivea Visage (choc ma moc pozytywnych opini) a ten nie. Nawilza i zostawia skore wygładzona. Chyba wreszcie znalazlam swój tonik :)

średni

Taki sobie szaraczek wśród toników niespecjalnie wyróżniający się na tle innych. Na szczęście nie wysuszał choć i nie nawilżał w sposób szczególny, ładnie pachniał i troszkę lepił się, ale był bardzo wydajny. Jego działanie było znikome więc nie wrócę już do niego.

przeciętny

Fajny, łagodny tonik o delikatnym zapachu. Przyjemnie się go używa, jest wydajny. Efektów spektakularnych nie daje, taki przeciętniak, ale miły. Po prostu odświeża i tyle.

Zawsze powroty

Jeden z moich pierwszych toników, może stąd sentyment. Długo jednak nieużywany. W zasadzie dopiero doświadczenia z innymi tonikami wyostrzają zalety tego: oczyszcza, tonizuje, nie podrażnia skóry, jest bardzo delikatny, nie lepi się i już po chwili jest praktycznie niewyczuwalny (w tym pozytywnym sensie). Zapach mi nie przeszkadza, nawet go lubię. :)

tfu...

Ciężko mi ocenić różne aspekty tego kosmetyku gdyż wszystko przesłania mi jego zapach....bleeee.przypomina mi coś zgniłego. Ale pomijając to, tonik dość długo zostaje wyczuwalny na twarzy chociaż może to i zaleta...Dobrze nawilża ale pozostawia dość dziwny filtr na twarzy. Ogólnie nie jestem zadowolona i nie będę używać toniku z maską gazową na twarzy więc podziękuję.

Bardzo go lubię

Kupuję ten tonik na zmianę z innymi i zawsze chętnie do niego wracam. Pachnie bardzo przyjemnie, zapach jest delikatny (nie lubię ostrych, intensywnych zapachów w kosmetykach do demakijażu). Wspaniale nawilża, oczyszcza, idealny dla wrażliwej skóry.