Skin Structures, Smoothening Scrub Cream (Wygładzajacy krem złuszczający)

Skin Structures, Smoothening Scrub Cream (Wygładzajacy krem złuszczający)

Kosmetyk ten ma kremową konsystencję, bardzo delikatnie złuszcza obumarły naskórek, silnie nawilża, działa przeciwzmarszczkowo, po użyciu cera jest świetlista, odświeżona, gładka.

bardzo przyjemny

Jest to jeden z lepszych kosmetyków tej firmy. Bardzo przyjemny zapach, kremowa konsystencja i co najważniejsze nie podrażaniająca nawet wrażliwej skóry. Świetnie wygładza skórę.

jestem zadowolona

Gęsty,ma piękny,delikatny,prawie niewyczuwalny zapach.Przyjemnie się rozprowadza.Dobrze oczyszcza i wygładza skórę pozostawiając ją gładziutką.Bardzo go lubię.

Polerka

Peeling po wielekroć niewart swej wysokiej ceny.Minusy:- zapach mydlasto-ziemisty, pozostaje na skórze dość długo;- drobinki o nieregularnym kształcie, bardzo ostre;- peeling podrażnia cerę, po użyciu jest mocno zaczerwieniona.Plusy:-cera oczyszczona, choć znam lepsze peelingi;- cera jest wygładzona i napięta;- ma kremową, dość bogatą i gęstą konsystencję (ma w swym składzie m. in. masło Shea i wyciąg ze słonecznika znane ze swych właściwości odżywczych).Peeling poleruje, że aż niemal zdziera skórę.Jest niesamowicie wydajny, nie chce się skończyć, a już sama myśl o jego użyciu, przyprawia o dreszcze.

Świąteczny makijaż

nie polecam

zdecydowanie nie polecam, po użyciu tego peelingu obsypało mi całe czoło krostkami, a najgorsze było to, ze ciężko było mi sie potem ich pozbyć, oddałam go siostrze z myślą że dla niej będzie dobry ale ona miała to samo co ja, całe czoło w krostkach, potem odziedziczyła go moja mama, ale w jej przypadku też sie nie sprawdził, na koniec peeling wylądował w koszu.

Jeden z najlepszych! - do czasu :(

Mój ulubiony peeling (obok peelingu Eris Normamat). Bardzo drobnoziarnisty, gęsty, świetnie się nakłada i trzyma skóry, kremowa konsystencja nie wysusza, przepięknie wygłądza, wręcz POLERUJE buzię! Mam cerę tłustą/mieszaną i sprawdza się na niej idealnie!

UPDATE 29.12.04: oczywiście. Świetny produkt trzeba było "ulepszyć": nie ma śladu po dawnej, lekkiej (w słoiczku) konsystencji i mocnym wysyceniu drobinkami ścierającymi. Teraz to jakaś kremo-niveowa maź, w której pseudo-peelingujące koraliki błąkają się niby dzieci we mgle.
Pudło i aż 3 gwiazdki mniej! :(
A był to mój wielki hit... :(