Balea, Professional Spülung Kraft + Feuchtigkeit (Odżywka do włosów normalnych i suchych `Wzmocnienie i nawilżenie`)

Odżywcza formuła z pantenolem chroni włosy i skórę głowy przed wysuszeniem i uszkodzeniami. Wyraźnie wygładza strukturę włosa od nasady, dzięki czemu zapewnia miękkie włosy i łatwe rozczesywanie. Odżywczy preparat bez ważenia włosów. Nadaje włosom zdrowy wygląd, promienny wygląd. Produkt wegański.

do włosów suchych i zniszczonych, do włosów normalnych
nawilżające, wygładzające
w tubie
lekkie
Skóra głowy
normalna

dobre działanie, okropny zapach.

Odżywkę dostałam od przyjaciółki. Bardzo lubię produkty tej marki, gdyż ich produkty spełniają moje oczekiwania. I tak jest i tym razem - włosy są ujarzmione, w dobrej kondycji, są wygładzone i nawilżone. Odżywka jest wydajna, dobrze się rozprowadza. Poza ogólnym minusem marki Balea (czyli dostępnością) odżywka ma inny, znaczący problem. Strasznie śmierdzi. Zapach jest wręcz odstraszający! Nie wiem, czym to jest spowodowane, ale z tego względu skutecznie mnie odstrasza.