Helene D'Arcy, Basalt, Shower Gel (Żel pod prysznic)

Helene D'Arcy, Basalt, Shower Gel (Żel pod prysznic)

Perfumowany żel pod prysznic firmy Rossmann, o orientalnym, kwiatowym zapachu.

nie na co dzień

Kupiłam skuszona nazwą ;P I przystępną ceną, coś ok. 5,50. Jest wydajny. Zapach mi się bardzo spodobał, choć miałam obawy bo mocno pachnące żele lubią też podrażniać. Nie podrażnił mnie, natomiast przy codziennym stosowaniu wyraźnie wysusza skórę ;/
Dlatego teraz stoi i ozdabia półkę, używam go okazyjnie, kiedy chcę się zrelaksować przyjemnym zapachem, albo zmysłowo pachnieć wieczorem ;)

Bardzo wysusza-ale coż chcieć za tą cenę...

Kupiony w wyniku studenckich oszczędności :-P

Zalety:
-cena
-dobrze się pieni
-wydajny
-ładne opakowanie ("takie eleganckie") i do tego matowe- nie ślizga się w ręku

Wady:
-zapach.... na początku przyjemny, jak jakieś perfumy, później zbrzydł mi strasznie i nie mogłam go znieść
-strasznie wysuszył mi skórę

przyjemny

Kupiłam ten żel w czasie ogromnej żelomanii, ciągle testowałam coś nowego i ten bardzo miło wspominam.
Żel ma piękny zapach, słodki, egzotyczny, według mnie zmysłowy i relaksujący, nie jest to żel na letnie orzeźwienie, raczej na zimowy wieczór.
Zamknięty w estetycznej tubie, bardzo poręcznej. Dużym plusem jest to, ze że stoi na zamknięciu, nie ma problemów z wydobyciem resztek kosmetyku.
Żel spełnia swoje zadanie, dobrze myje, odświeża, jest dość gesty, dobrze się pieni i łatwo zmywa. Może lekko wysuszać skórę ale mnie prawie wszystkie zele wysuszają.
Wydajny i bardzo tani.

Używam tego produktu od: około miesiąca

Zapach orientalnego bazaru

Lubię kosmetyki które pachną tak jak ten żel - egzotycznie, nietypowo, niezbyt słodko. Nie umiałabym określić, czym dokładnie on pachnie, ale ten zapach zapada w pamięć. Egzotyczny, ale nie duszący, na szczęście nie bakaliowo - piernikowy.
Wydajny, nie podrażnia skóry, nie ma jakichś szczególnych właściwości nawilżających ale i tak po prysznicu używam jakiegoś balsamu.
Jedyne, do czego można się przyczepić, to opakowanie - czasami ciężko się otwiera.
W sumie - świetny żel za niewygórowane pieniądze.Używam tego produktu od:pół roku

dobry i tani

polubiłam ten żel pod prysznic od razu, w przeciwieństwie do dezodorantów z tej serii. Kosztuje moze z 5 zl i bardzo fajnie pachnie i odpowiednio się pieni.Wersja czerwona ma jak dla mnie zdecydowanie oryginalniejszy zapach niż żółta

Używam tego produktu od:1 rok