Serum Végétal, Podkład pielęgnacyjny

Serum Végétal, Podkład pielęgnacyjny

Podkład pielęgnacyjny do twarzy zawiera 6% wyciąg z grzyba Shiitake, który wzmacnia i skutecznie regeneruje nawet najbardziej wymagającą cerę. Bogaty w niezbedne składniki odżywcze (proteiny, libidy i wodę) wygładza skórę i chroni przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych a jednocześnie zapewnia makijaż twarzy nadając jej naturalny wygląd. Podkład pielęgnacyjny należy dopasować do karnacji skóry (odcień naturalny i złocisty) i nakładać rano, po uprzednim demakijażu, zamiast kremu na dzień stosowanego zazwyczaj. Następnie równomiernie rozprowadzić na twarzy i szyi do otrzymania naturalnego efektu.

Cena: 69 zł

tragedia!

To coś to w ogóle nie jest podkład! w zgłoszeniu spisałam właściwości jakkie widniały na opakowaniu produktu. To nie jest podkład tylko krem koloryzujący! bardzo natłuszcza, twarz świeci się niemiłosiernie a przy mojej tłustej cerze to już istny koszmar!!! jeszcze nigdy nie wydałam tyle kasy na tak beznadziejny kosmetyk! przestrzegam wszystkie młode dziewczyny, to jest krem a nie podkład i raczej dla cer dojrzałych. Absolutny niewypał!!!!!!!!