L`Oreal Paris, Botanicals, Lavender Mask (Lawendowa maska do włosów)

L`Oreal Paris, Botanicals, Lavender Mask (Lawendowa maska do włosów)

Lawendowa maska stworzona dla włosów delikatnych i łamliwych. Posiada kojący i relaksujący zapach lawendy. Nie zawiera silikonów, parabenów i jest produktem wegańskim.

Pielęgnacja dla wrażliwych

Maski używam 2 razy w tygodniu, razem z szamponem z tej samej serii.

Opakowanie jest bardzo poręczne i praktyczne. Nie mam żadnych problemów z zakręcaniem/odkręcaniem wieczka mokrymi rękoma. Pojemność 200ml moim zdaniem jest optymalna.

Konsystencję określiłabym jako kremową. Nie lepi się, co uważam za duży plus. Bardzo dobrze rozplątuje włosy. Bez problemu mogę je rozczesać grubym grzebieniem po nałożeniu maski.

Co prawda na opakowaniu brakuje instrukcji użycia, ale myślę, że można przyjąć stosowanie jej jak każdej innej maski. Trzymam ją na włosach 5-10 minut, potem dokładnie spłukuję chłodną wodą.

Całkiem dobrze nawilża i wygładza włosy. Nie obciąża ich. Jeśli na moich wysokoporowatych włosach produkt w 99% naturalny dał takie efekty, to na włosach nisko- i średnioporowatych będzie spektakularnie! :)

Zapach bardzo intensywny, pozostaje na włosach nawet 2 dni po użyciu.

Agata

OK

Jedyny produkt z serii Botanicals, który polubił się z moimi włosami. Konsystencja jest średnio gęsta dobrze się rozprowadza i nie spływa z włosów. trzymam ją zazwyczaj kilkanaście minut na włosach. Maseczka pozwoliła mi rozczesać włosy(suche i rozjaśniane) bez bólu i krzyku. Nawilżyła je, dociążyła a po wysuszeniu były mniej spuszone niż zazwyczaj. Jestem z niej zadowolona. Przy codziennym stosowaniu cała seria może trochę obciążyć włosy ale co jakiś czas jest bardzo przydatna.

Maska do włosów

Korzystałam z tej maski do włosów poszukując maski, która pomoże mi rozczesywać włosy. Z jednej strony sprawdziła się, włosy były miękkie, łatwo się rozczesywało. Jednak dla moich włosów była zbyt ciężka, gorzej się włosy suszyło, były bardziej ociężałe. jednak maska ma przyjemny zapach. Ma bardzo rzadką konsystencję.

Nawilżenie WOW

Po pierwszym użyciu czułam dogłębne nawilżenie i wygładzenie moich włosów. Dzięki czemu ułatwiło mi to rozczesywanie ich. Do tego dochodzi jeszcze wzmocnienie struktury włosa, ponieważ zauważyłam wypadanie mniejszej ilości włosów.

Fajna maseczka

Maseczka ładnie pachnie i fajnie zmiekcza i nawilza wlosy.
Nie ma calkiem naturalnego skladu, ale i tak jest znosny. Krzywdy wlosom nie robi - wrecz przeciwnie - sa miekkie i lsniace i fajnie sie rozczesuja.

Przepiękny zapach

Raz w tygodniu robię sobie domowe SPA i ta maska jest cudowna. Przepiękny zapach, który utrzymuje się długo na włosach. Bardzo dobrze nawilża włosy, są po niej miękkie, lśniące, dobrze się rozczesują. Polecam ;)

Nowa miłość

Treściwa, pięknie pachnąca nowa miłość.
Włosy są nawilżone, lśniące, dobrze się rozczesują.
Mama jest zachwycona, nie chce mi jej oddać i zaniosła do swojej łazienki.
Z pewnością do niej wrócę ponieważ moje włosy ją pokochały.
Polecam włosom matowym i potrzebującym odżywienia - na pewno przypadnie im do gustu.

Bogactwo z natury

Maskę stosuje mniej więcej co tydzień, aby zbytnio nie obciążyć włosów i zostawiam na 30-40 minut. Po pierwszym użyciu byłam zszokowana jak dobrze poradziła sobie z moimi delikatnymi włosami. Z niecierpliwością czekałam na kolejną okazję do jej użycia. Co do efektów: włosy są na pewno lepiej nawilżone, chronione przez cały dzień i niesamowicie miękkie w dotyku.

Sama przyjemność

Piękny zapach to pierwsze co przykuło moją uwagę po otwarciu opakowania. Maska ma kolor biały i jest naprawdę gęsta. Bardzo łatwo nałożyć ją na włosy. Działanie? Świetnie nawilża, włosy nie są napuszone ani obciążone ale za to pięknie błyszczą. Zapach tak jak w przypadku całej linii utrzymuje się aż do następnego mycia i jest naprawdę wyczuwalny. Moim zdaniem warto :)

Bardzo dobra maska!

Mam cienkie i delikatne włosy, dlatego też ciężko mi dobrać produkty, które nie będą powodowały szybkiego przetłuszczania się włosów. Ta maska bardzo dobrze współpracuje z moimi włosami i bez problemu mogę je myć co dwa dni, a one wciąż pozostają świeże.

Spełnia oczekiwania

Nie mam co zarzucić masce - jest dokładnie taka, jak się ją opisuje. Pomaga włosom wyglądać lepiej. W całym zestawie sprawdza się idealnie. Jest też ekologiczna co jest plusem!

idealna w podróży

Opakowanie wprost obłędne i bardzo wygodne. Cała maska zapakowana w wygodny, poręczny i naprawdę ładny słoiczek. Konstystencja taka jak innych masek. Niewiele potrzeba by uzyskać zadowalający efekt.

Używa produktu od: próbka

Zasłoń moje włosy

-nie obciąża włosów
-szybko się spłukuje
-włosy są miękkie w dotyku,jedwabne jak ,,pupa,, niemowlaka
-włosy dobrze sie rozczesują
-doskonała konsystencja niczym przypomina ,,puszyste masło,,
-kondycja włosów poprawia sie na pierwszy rzut oka
-kosmyki staja sie mocniejsze
-kosmetyk jest poreczny i wygodny w uzywaniu