L'Oreal Paris, Botanicals Fresh Care, Lawendowa kuracja przed szamponem

L'Oreal Paris, Botanicals Fresh Care, Lawendowa kuracja przed szamponem

Kuracja do włosów przed użyciem szamponu. Zawiera łagodzący olejek lawendowy, który ma właściwości nawilżające i łagodzące. Nadaje się także do suchej i wrażliwej skóry głowy. Nie zawiera parabenów, silikonów i jest kosmetykiem wegańskim.

Kompres na skórę głowy

Nie oczekiwałam wiele, a tu taka miła niespodzianka. Idealna propozycja przy AZS, ja nawet na noc zostawiam ten olejek jak swego rodzaju kompres łagodzący.

Jest niesamowicie wydajny, włosy po nim lśnią, są miękkie, a skóra głowy nie swędzi i nie piecze.

Super produkt

Doskonały produkt! Łagodzi podrażnienia, zapobiega kolejnym, moje włosy wprost go kochają! :) Efekt mega doskonałego nawilżenia i naturalny zapach lawendy!

Jeden z ulubionych

Tej olejek to zbawienie! Bardzo dobrze działa na suche włosy , nadaje błysku i zdrowego wyglądu. Jest tani jak na taki szybki i dobry efekt. Jest jednym z moich ulubionych

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Przyjemne ukojenie

Nigdy wcześniej nie miałam do czynienia z kosmetykiem tego typu, uważałam, że to zbędny dodatek w pielęgnacji włosów. Trzeba przyznać, że spełnił swoją rolę, ukoił skórę głowy, chroniąc ją przed podrażnieniami. Olejek zamknięty jest w małej butelce, używanie go jest wygodne, zapach przyjemny, choć jak i w innych produktach serii - nie do końca naturalnie lawendowy.

Super!

Ogolem kocham lawende i produkty z nia zwiazane. Tak wiec jak pojawila sie tylko ta seria, wykupilam od razu cala.

Olejek dodaje fajny element do pielegnacji wlosow, ktore bardzo go polubily. Uzywam wraz z odzywka z tej serii, gdyz szampon po dluzszym uzywaniu przetluscil wlosy. Bez niego wlosy sa bez zarzutu :)

Kojąca pielęgnacja

Z początku nie byłam do tego olejku pozytywnie nastawiona, ale zachwyciłam się tym produktem. Włosy stały się pełne blasku, jedwabistości i miękkości. Mogłabym cały czas je dotykać i patrzeć na nie podziwem.

Ukojenie dla skóry głowy

Stosuje olejek 3 razy w tygodniu, nakładam go delikatnie przed spaniem na włosy i skórę głowy i pozostawiam na całą noc. Jestem bardzo zadowolona, skóra głowy już mnie nie swędzi jak nieraz się mi to przytrafiało, włosy mi się nie przetłuszczają. Są miękkie, delikatne. Jestem bardzo zadowolona z olejku i polecam.

Ciekawa opcja dla wrażliwej skóry głowy

Ten produkt z lawendowej serii sprawdza się u mnie najgorzej, zapewne z powodu specyfikacji moich włosów - są bardzo gęste i długie, aby pokryć cała skórę głowy potrzebowałabym godziny czasu lub zużycia połowy opakowania.
Na plus niewątpliwy efekt mega nawilżenia i naturalny zapach lawendy

Ciekawostka

Przyznam się że już kilkukrotnie próbowałam olejować włosy i skórę głowy. Teraz mam motywację ponieważ zapach jest odurzający. Włosy po olejku są miękkie, mam wrażenie że są dwa razy grubsze i jest ich prawie 1/3 więcej. I to jest w nim wspaniałego.

Nawilżenie zapewnione już przed myciem

Prawdę mówiąc sceptycznie pochodziłam do pomysłu nakładania olejów przed myciem i do tego jeszcze na skórę głowy. Obawiałam się, że będzie się ona przez to szybciej przetłuszczać. Byłam w błędzie. Mieszanka olejów świetnie na mnie zadziałała, jest to bomba nawilżająca. W końcu zniknął problem swędzącej skóry głowy. Mam nadzieję, że przy dłuższym stosowaniu pomoże mi się pozbyć także łupieżu.

Pierwszy taki kosmetyk

Wcześniej nie miałam styczności z takim kosmetykiem, dlatego do testu podeszłam z ciekawością. Olejek ma piękny lawendowy zapach, który jest wyraźnie wyczuwalny i relaksujący (serio). Olejek nakłada się na suche włosy i skalp na końcu wmasowując całość. Zwijamy włosy w koczek i tak chodzimy sobie ok 20 minut. Zmywamy szamponem i gotowe. Skórę głowy miałam wyraźnie uspokojoną, nie doświadczyłam żadnego podrażnienia czy uczulenia. Przy użyciu z całą linią z tej serii zapach jest wyczuwalny bardzo długo. Mam wrażenie, że włosy szybciej mi się po nim przetłuszczają a żeby go porządnie zmyć muszę umyć włosy szamponem dwa razy.

Świetna kuracja dla moich włosów!

Mam cienkie i delikatne włosy, a ta kuracja sprawiła, że moje włosy stały się odżywione i pełne blasku. Kilka osób pytało mnie co robiłam z włosami, że wyglądają jak po wyjściu od fryzjera. Zdecydowanie mój nr 1 !