Purete Thermale Tonique Hydra-Frais

Purete Thermale Tonique Hydra-Frais

Purete Thermale to tonik o właściwościach nawilżających. W składzie znajduje się ubichinon, który pobudza oddychanie komurkowe i oczyszcza skórę. Co do pierwszego nie mam żadnych zastrzeżeń. Rzeczywiście skóra jest gładka (EFEKT PUPY NIEMOWLĘCIA). Z oczyszczaniem jest znacznie gorzej. Dlatego więc jeśli macie cerę np.: mieszaną - odpuście sobie.

lubie:)

Bardzo fajny tonik. Nawilża, bardzo dobrze oczyszcza cerę, czyli podstawy spełnione w 100% A do tego ślicznie pachnie. Ja mam wersję z pompką (idealnie się spisuje jeśli chodzi o aplikację i dozowanie) 400 ml, czyli ilość mega wydajna,a w sumie za niewiele - 40 zł.

Używam tego produktu od: kilku m-cy
Ilość zużytych opakowań: kończę 1

Całkiem niezły

Kupiłam go razem z żelem do mycia twarzy z tej samej serii. I przyznam, że jako dodatek do żelu spisuje się dobrze. Nawilża, nie podrażnia, nie napina. Niestety sam z siebie nie byłby wystarczający - nie oczyszcza dostatecznie skóry.
Polecam jako część całości.

Używam tego produktu od:3m-cy

bdb ;)

naprawdę fajny tonik. jest bardzo wydajny, już niewielka jego ilość wystarcza by oczyścić (tak, skutecznie oczyszcza) całą buzię.
nie wysuszył mojej skóry, nie podrażnił, nie powoduje także nieprzyjemnego uczucia napięcia.
lekko nawilża, widocznie wygładza buzię.
twarz po jego użyciu wygląda świeżo i promiennie.
ma także miły, charakterystyczny dla vichy zapach.

tylko mógłby być trochę tańszy :p

Używam tego produktu od: kilka tygodni, odziedziczony po siostrze.
Ilość zużytych opakowań: 1/4.

Anna Małecka masaż twarzy

najlepszy !

zdecydowanie mój ulubiony ! od pewnego czasu używałam kosmetyków Vichy i skusiłam się na ten tonik. bardzo podoba mi się, że nie zawiera alkoholu, przez co nie wysusza skóry. na dodatek ją nawilża i oczyszcza. polecam !

Wykorzystała: kilka próbek

ot tonik

Tonik jak tonik, wszystko co tonik robić powinien - robi, odświeża, oczyszcza, bla bla bla. Tylko czemu on to robi za 50 zł nie za 15? No chyba że komuś poprawia humor napis vichy na półce w łazience...

Używam tego produktu od:a jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań:w tym jedno gratis z mleczkiem

superrr

Recenzja... Super tonik, ładnie oczyszcza, nawilża, i koi moją mieszaną skórę. Do tego ładny zapach jak również ładne opakowanie.Ogólnie polecam.

przyzwoicie dobry

Tonik ładnie pachnie, dość skutecznie nawilża, tonizuje skórę, oczyszcza ją. Ogólnie przypadl mi do gustu. Nie wiem czy go jesczez zakupię, bo odkryłem cos lepszego do mojej twarzy.

Odpada

Tonik średniawy. Mam cerę mieszaną i może po prostu nie jest odpowiedni dla mnie. A zatem, skóra po nim jest gładka i wygładzona, lekko nawilżona. Ale moim zdaniem oczyszcza marnie i w ogóle nie odświeża. Poza tym jego zapach mnie dobija, jest okropny, niesamowicie apteczny. Opakowanie jak większość Vichy, ciężko się otwiera. Uważam, że za taką wysoką cenę, można zakupić o wiele lepsze toniki.

Rewelacja

Rewelacyjny tonik! Uwielbiam go! Przede wszystkim rewelacyjnie oczyszcza i tonizuje buzię. Cera staje się gładka, jędrna, aksamitna. NIe wyskakują mi po nim ZADNE nieprzyjemne niespodzianki.
Poza tym rewelacyjnie pachnie...tak świeżo...Az chce się go używać :) Buzia jest pełna życia. Tonik świetnie współgra z kremem Oligo 25. Jedyna wada to dość wysoka cena jak na tonik, jednak kosmetyk jest wydajny, więc nie wychodzi tak drogo :P

Używam tego kosmetyku od 2 tygodni
ilość zużytych opakowań: w trakcie 1

Można sobie odpuścić

Bardzo średni. Nawilża, ale nie odczułam jakiegoś spektakularnego odświeżenia ani dotlenienia. Cera tłusta po użyciu szybko się błyszczy. Drażni mnie lekarstwowy zapach. Za drogi w stosunku do jakości!

Przeciętny

To dość przeciętny tonik. Właściwości oczyszczające - też dość średnie, dla mocniej przetłuszczającej się skóry nieodpowiedni. Nie zauważyłam specjalnie poprawy w wygladzie skóry, wszystko to co napisane jest na opakowaniu o lepszym oddychaniu skóry to zwykły chwyt reklamowy. Plusem jest to że nie zawiera alkoholu i nie podrażnia wrażliwej skóry. Zużyłam z czystego poczucia obowiązku, ale na pewno można znaleźć wiele lepszych produktów w tym przedziale cenowym.

średni

Tonik rzceczywiście nadaje skórze miłą gładkość i lekko nawilża, jednak mam wątpliwosci co do uczucia świeżości. Otóż na mojej buzi czułam niewielkie, ale jednak, uczucie lepkości i lekki film, a ja raczej tego nie lubię. W połączeniu z pianką oczyszczającą i kremem Thermal S1 (wszystko na noc) miałam wrażenie dobrze nawilżonej i wypielęgnowanej i czystej skóry. Przy zastosowaniu toniku na dzień pod makijaż w połączeniu z innym kremem czułam jakiś zgrzyt. Żałuje, ze efekt odświeżenia, który obiecuje producent, nie jest bardziej wyraźny.