Fluo Club (Lakier do paznokci)

Fluo Club (Lakier do paznokci)

Szybkoschnący, trwały lakier do paznokci, który świeci w świetle dyskotek, fluoresencyjny. Bez formaldehydu i tuolenu. Twoje paznokcie będą najbardziej jasnymi i pięknymi na całej dyskotece.

Cena : 13zł / 11ml

Czad ! :)

Jestem posiadaczką koloru nr 126. Znakomicie prezentuje się na paznokciach.

Zalety

- kolor intensywny i naturalny
- w sam raz na wakacje
-modny kolor
- bardzo krótko schnie
- jest wyjątkowo długotrwały
- nie odpryskuje, nie ściera się
- po nałożeniu 3 warstw mam go na paznokciach już 4 dzień momo to, że mam częsty kontakt z wodą

Jestem zachwycona tym produktem, chcę jeszcze :)

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

zabaweczka

bardzo fajna zabawka :)
Efekt taki jak ma być - fluo :) Posiadam kolor żółto - złoty, spełnia wszystkie warunki dobrego lakieru: nakladanie, zmywanie, trwałość... chociaż mógłby być trochę bardziej trwały, byłoby 5*

Używam tego produktu od: 3 lat okazyjnie

Bajerek :D

Wygrałam go w jakimś konkursie z innymi kosmetykami tej firmy :D Bardzo mi podpasował:ładny,delikatny,błękitny kolorek,super się rozprowadza,ładnie wygląda,dość trwały :D I faktycznie działa :p: Miałam kiedyś okazję wypróbować fluorestencyjny efekt i jest świetny :) Dla osób lubiących takie bajery-jak najbardziej poecam :)

Używam tego produktu od:dłuuugoo

Well 01

nie dla mnie

mam na szczescie tylko jeden kolorek,a kupowalam go w niemczech 5 lat temu.byl zbyt gesty,nie mozna sie nim bylo pomalowac nie robiac przy tym smug.ostatecznie pomalowalam sie nim chyba ze 2 lub 3 razy i wyladowal na dnie szuflady gdzie lezy do dzis.rzeczywiscie jest flourescencyjny.

bajerek

własciwie to go dostąłam w prezencie. ma fajne opakowanie, bardzo dlugo się nie starzeje.. mam go chyba ze 2 lata i nadal jest bdb! ładne kolorki. fajnie świeci w UV, natomiast gdy zuzyje się połowe buteleczki bardzo trudno nabrac lakier na pędzelek, co utrudnia malowanie :(

jako gadzet moze byc

Heheh, po pierwsze to go nie kupilam tylko dostalam w orsay'u. Na dodatek ten kolor... (111- taki jasny kiczowaty fiolecik:)). Z jedna warstwa nie da rady, trzeba nalozyc dwie zeby ladnie wygladal, a naklada sie wzglednie. Niby swieci w tym ultrafiolecie, ale widac jak paznokcie sa nierowno pomalowane. Nie odpryskuje, ale bardzo latwo go uszkodzic, bo robia sie na nim okropne rysy- nawet po wyschnieciu jest taki dziwnie miekki. Ma dwie zalety, sliczna buteleczke i nie zasycha, mam go prawie od roku i nie zmienil konsystencji (ma w srodku metalowa kuleczke). Ostatecznie mozna kupic, jako fajny gadżet na dyskoteke.

Raczej NIE

Mam taki pomaranczowy, kupilam go po promocji za okolo...6zl! Zaden majatek, ale mimo wszystko okropny. Ciezko go rozprowadzic zeby nie zostawil smug. 1 warstwa prezentuje sie zdecydowanie nie ciekawie. Kolejne warstwy dluzej schna, a po dwoch dniach zaczyna odpryskiwac. Nie gestnieje zbyt szybko w buteleczce, a pedzelek nawet ok. Zadnego super efektu nie nalezy sie spodziewac.

trojka

Pierwsze co rzuca sie w oczy to ladne kolorki tworzace ciekawe efekty - w buteleczce. Na paznokciu efekt jest juz mniej oszalamiajacy - jest zwyczajny do bolu. Lakier latwo sie rozprowadza, kolosalnych smug nie tworzy. Wygodny pedzelek ladna buteleczka.

jestem posiadaczka kolorku 110 - zeby paznokcie ladnie wygladaly musialam je jeszcze dodatkowo ozdobic bo inaczej efekt jest tak przecietny ze az brzydki. I przez to ozdobienie wlasnie ciezko mi stwierdzic jaka jest prawdziwa trwalosc lakieru. Nie uzywam zbyt czesto - nie mam ochoty.

Nie sprawdzalam 'efektow swietlnych' jeszcze.

ble

Inny kolor w buteleczce i inny na paznokciu :(. Nawet trwały, dobrze sie rozprowadza ale zmyc go to HORROR :(. Tylko buteleczka ładna.

Dwie gwiazdki

Lakier ma zbyt leistą konsystencję i źle się rozprowadza. Nie jest trwały i niszczy paznokcie; szybko zasycha w buteleczce. Ma ładne, pastelowe kolory i jest fluoresencyjny. Zużyłam dwa opakowania kosmetyku.

niespejalnie wiele wart

Marnie sie rozprowadza na paznokciach, trzeba z nim dlugo powalczyc, zeby osiagnac zadowalajacy efekt. Niezbyt wydajny w aplikacji, no i raczej uboga paleta kolorow. Choc niektore kolorki sa przeslicze.

fajny na dyskotekę

A ja sprawdziłam pod moim ultrafioletem i świecił się. Lubiłam ten lakier, bo łatwo i szybko można nim pmalować paznokcie. Schnie błyskawicznie, jego trwałość: przeciętna. Mogłoby być więcej kolorów - jakies złamane szalone kolorki. Producent bardziej chyba się skupił na tym, że by były fluorescencyje niż żeby ładnie wyglądały przy dziennym świetle. Ciężko go zmyć. Rozmazuje się po palcach.