AA, AA Body, Energy, Energizująco-ujędrniający żel antycellulit

AA, AA Body, Energy, Energizująco-ujędrniający żel antycellulit

Po raz pierwszy zobaczyłam ten produkt w gazecie, w sondzie na temat skuteczności. Zdziwiły mnie pochlebne opinie w porównaniu do niskiej ceny (26 zł.). Co ciekawe nie udało mi się kupić go w żadnym sklepie. Przez przypadek zobaczyłam do w Macro i kupiłam. Według mnie jego skuteczność jest porównywalna do Vichy D-stock, albo i lepsza. Po dwóch tygodniach stosowania rano i wieczór czuje się wyraźnie zmianę "struktury" w moim przypadku nóg. Ciało jest bardziej zwarte i sprężyste. Ma świetny zapach i b. dobrze się wchłania. Jak dla mnie za taką cene bomba.
Żel został opracowany przy wykorzystaniu najnowszych badań nad mechanizmem powstawania cellulitu, za który odpowiedzialne są dwa równoległe procesy: akumulacja tłuszczu i nadmierna retencja wody. Kofeina oraz wyciąg z chińskiej rośliny Cangzhu efektywnie redukują celulit i nadmiar tkanki tłuszczowej. Ich działanie opiera się na intensywnej stymulacji metabolizmu lipidów. Wyciąg z czarnego bzu eliminuje nadmiar wody wewnątrztkankowej, poprawiając strukturę skóry i likwidując cellulit.

Cena: 26 zł / 250 ml

Hmm...

Niedawno skończyłam drugie opakowanie i wydaje mi się, że pierwsze bardziej działało... :(
Nie wiem, czy skóra się już przyzwyczaiła czy moje wymagania wzrosły. To co teraz widzę to jedynie jakby lepsze ujędrnienie. Może jestem przewrażliwiona, bo tak naprawdę to tylko ja twierdzę że mam cellulit, więc może działa. Sama już nie wiem.
Co do konsystencji to mi odpowiada- moim zdaniem nie jest wodnista i żelik się bardzo szybko wchłania.

dla mnie świetny

Nie wiem dlaczego tak różne są reakcje na ten kosmetyk, domyślam się że to zależy od rodzaju skóry. Dla mnie jest to bardzo dobry kosmetyk ujędrniający i pomocny w walce z cellulitem. Podczas regularnego stosowania efekty widać już po tygodniu, skóra jest wyraźnie bardziej napięta, ujędrniona i taka gładka, bardzo gładka, po żadnym innym kosmetyku nie miałam takiego odczucia gładkości. Co do cellulitu to jak już napisałam - pomaga, bo jakoś nie wierzę aby jakikolwiek kosmetyk pozwolił pozbyć sie go na zawsze (zmiana dietki, ćwiczenia, masaże i pomocniczo kosmetyki - wtedy dopiero efekt jest). Konsystencja żelu i zapach mi odpowiadają, jak dla mnie nie jest zbyt lepki i mogę normalnie się ubrać, nic się nie lepi a tym bardziej pościel. Stosuje go również moja mama i też sobie chwali - mówi że widać efekty. Cena jest bardzo przystępna co pozwala kupić większą ilość opakowań i częściej stosować. Są tylko problemy z jego dostaniem w sklepach. Właśnie jestem w trakcie kuracji przedwiosennej :-)

Raczej nie

Zachecila mnie do zakupu niska cena.I wlasciwie nie zaluje swojego wyboru,bo czego mozna bylo sie spodziewac??.Ale niewiele otrzymalam od tego produktu-redukcja cellulitu-prawie zadna,kiepskie wchlanianie,lepki film utrzymujacy sie po wchlonieciu sie kremu.Jedynymi plusami sa niska cena i przyjemny zapach oraz estetyczne opakowanie,ale chyba to nie wystarczy do pozbycia sie pomaranczowej skorki na udach??

ilość zużytych opakowań: mecze sie z 1 i ostatnim

depilacja rąk

Eee tam...

Kiedy zaczelam uzywac tego kosmetyku (a bylo to ladnych pare lat temu), nie bylo dostepnych na rynku tylu "mazidel" antycellulitowych co teraz. Pewnie dlatego kupilam AA... Potem po jakims czasie jeszcze raz nabylam 1 opakowanie w nadziei, ze moze cos w formule poprawili. Niestety, nie bylo warto. Zel ma wodnista konsystencje, ucieka przez palce, ma sie wrazenie, ze smaruje sie cialo zageszczona nieco woda... No tak, ale przeciez woda sie nie lepi! A ten zel potwornie sie lepi, bardzo slabo sie wchlania (przez wiele minut czuc na skorze mokra powloke). Pachnie dla mnie tez niespecjalanie- jakos tak algowo-aptecznie. Do tego w ogole nie nawilza ani nie natluszcza skory. A powinien, chociaz troszke. Efekt antycellulit.- zadny (ale to wlasciwie norma...)
Dobrze, ze teraz sa inne antycellulity... :)

przyjemny w stosowaniu

Jest bardzo przyjemny w stosowaniu, dzięki mojej ulubionej formie żelu, ma przy tym cudowny zapach, bardzo łatwo się rozsmarowuje i szybko wchłania. Mam wrażenie, żenieco napina skórę, bo na efekt redukcji cellulitu nie oiczyłam. Niestety nie nawilża - pod tym względem ejst dla skóry zupełnie neutralny. Opakowanie jest duże (250 ml) i do tego stosunkowo niska cena.

Przeciętny

Cellulit to mam minimalny, ale efektu nie zauważyłam. Nie mówię, że go nie ma - może po prostu ja się moim cellulitem za bardzo przejmuję :). Za to na pewno ujędrnia i fajnie napina skórę. Konsystencja i forma żelu bardzo mi odpowiadają, szkoda że po nałożeniu się toto lepi. Ale cena jest bardzo przyzwoita - w sumie jestem zadowolona. Po droższych kosmetykach efekt nie był wcale lepszy.

ilość zużytych opakowań: jedno

Doskonały. Wraz z cwiczeniami ujął mi po4 cm w obwodzie uda. Wspaniala lekka konsystencja, sprawia ze jego wmasowywanie to czysta przyjemnosc. Troche za szybko sie wchlania, a przydaloby sie dluzej pomasowac - niestety po 5 minutach masazu skora saje sie sucha a preparat calkowicie sie wchlania. Bardzo mily zapach.
Odrobine niewygodne opakowanie - zel osadza sie na sciankach i czasmi przy koncu trudno go wycisnac na zewnatrz

Jestem zadowolona!

Uważam, że to świetny kosmetyk; używałam już różnych tego typu, ale tylko po tym widzę jakąś różnicę w wygladzie mojej pupy i ud. Ma miły i niezbyt mocny zapach, świetnie się wchłania - po 10 minutach od nałożenia zakładam bez problemu jeansy. Ma poręczne opakowanie i - jak na tą skuteczność - niską cenę. Najlepiej działa gdy najpierw zrobię piling i wymasuję ciałko pod prysznicem rękawicą sizalową. Serio - spróbujcie!

lepki!!

Lepi się strasznie, nie lubię go używać! Ma nieprzyjemny zapach, strasznie długo się wchłania, w efekcie zawsze kładę się lepka do pościeli :(. Nigdy więcej nie kupię, choć skóra jest gładsza i jędrniejsza.

Nigdy więcej

Koszmar. Tak można najkrócej opisać ten kosmetyk. Konsystencja tłustej galaretki, bardzo nieprzyjemny ostry zapach. Maże się po skórze no i za nic nie chce się wchłonąć-pośladki i pościel są mokre nawet po dłuższym czasie. Efekty też żadne- nawet nie zauważyłam wygładzenia czy pojędrnienia. Omijam go z daleka.

polecam!!

a tego produktu, stosowałam systematycznie rano i wieczorem i powiem Wam - efekt był super. Zważywszy, że cena tego kosmetyku jest bardzo atrakcyjna, jest to jeden z najlepszych tego typu produktów na rynku. Dodam, że do tego ma jeszcze bardzo miły zapach i konsystencję, dobrze nawilża i wygładza.

napina - tak, ale...

Nie kosztuje - jak na tego typu kosmetyk - fortuny (jakieś 25 zł), ładnie napina skórę, natomiast w ogóle nie zauważyłam nawet najdrobniejszej zmiany u siebie, Zużyłam jedno opakowanie i miewałam przerwy 1-, 2-dniowe, więc moja ocena jakas super ważna nie będzie. Kiepsko sie wchłania, niestety. Ładnie pachnie. Ja oczekiwałam mimo wszystko czegoś więcej, no, ale cóż... Cellulit został, jak był.