Resistance, Ciment Anti-Usure (Cement odbudowujący)

Resistance, Ciment Anti-Usure (Cement odbudowujący)

Cena już od 108,73 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Cement odbudowujący i wygładzający do włosów osłabionych - do spłukiwania. Unikalna formuła o podwójnym działaniu - od wnętrza i na powierzchni włosa. We wnętrzu włosa - składnik aktywny Vita-Cement uzupełniacement międzykomórkowy i zespala strukturę włosa. Na zewnątrz - Vita-Topseal działa osłaniająco na łuskę włosa zapobiegając uszkodzeniom oraz wzmacnia jego ochronę.

Wielkie rozczarowanie

Kręciłam się wokół tej odżywki wiele miesięcy, bo z jednej strony marzyłam o niej, a z drugiej odstraszała mnie cena. W końcu namówiła mnie na nią fryzjerka, tłumacząc, żebym tylko nie stosowała jej za często - nadmiar keratyny skutkuje tym, że włosy robią się sztywne i łamią sie.

Odżywka bardzo mnie rozczarowała. Nie jest fatalna, ale efekt, jaki daje i ogólne wrażenia można uzyskać stosując produkt za 10-20 zł z Rossmanna. Nie zauważyłam, żeby moje włosy były odbudowane, zregenerowane czy w jakikolwiek sposób zmienione. Uważałam ją w dodatku za luksusowy kosmetyk, a zapach ma zupełnie byle jaki i nie za przyjemny. Na szczęście i tak nie zostaje na włosach.

Plusy:
+działa jak każda przyzwoita odżywka, czyli pomaga rozczesać włosy, zapobiega puszeniu, nawilża, ale wszystko to tylko do pewnego stopnia, bez efektu wow
+nie obciążą nadmiernie włosów

Minusy:
-opakowanie, z którego trudno wygrzebać produkt do końca
-absolutnie bez efektu wow, jeśli chodzi o stan włosów po użyciu
-kosmiczna cena
-nie jest zbyt wydajna

To nie jest produkt zły, ale to samo mogę uzyskać kupując 5 razy tańszy kosmetyk, więc nie skuszę się ponownie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1246066].usefull || 0 }}% pomocna.

świetny!!! warto go mieć

Moje włosy są suche, delikatne, lekko się kręcą i muszę je za każdym razem po umyciu modelować. Poza tym cały czas je farbuję - bardziej rozjaśniam. Po każdym umyciu szamponem muszę użyć odżywki do spłukiwania. Po modelowaniu włosy się rwały i ciągnęły jak guma. Zaczęłam używać cementu termicznego przed każdym modelowaniem. Mam włosy do ramion, nakładam odżywkę wielkości orzecha włoskiego - to wystarcza.
Włosy są świetne, wygładziły się, są gładkie, lśniące i dobrze nawilżone. Nie potrafię żyć bez tego kosmetyku. Polecam cement termiczny kerastase wszystkim osobom, które ma ją problem z suchymi, rozdwajającymi się końcami.
Odżywka jest dość wydajna - opakowanie 125 ml starcza mi ( długość włosów do ramion) na około 2,5 miesiąca a myję włosy co drugi dzień
Ten kosmetyk dla mnie nie ma żadnych minusów!! No może cena odstrasza.

Używam tego produktu od: od dwóch lat z przerwą 3-miesięczną czego mocno żałowałam!!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[993067].usefull || 0 }}% pomocna.

Hit! Ale...

Jedyny, który zadziałał na moje zniszczone włosy. Po pierwszym użyciu efekt: WOW! Każde następne stosowanie utzrymywało efekt. Czytałam o nim wiele dobrego i taki też jest. Jeżeli nic już nie pomaga- cement na pewno zadziała!

Ma jedna spory minus: cena.
Jedno opakowanie przy tak długich włosach, jak moje wystarczy naprawdę na krótko, więc miesięcznie musiałabym wydawać konkretne pieniądze by móc dbać o swoje włosy.

Używam tego produktu od: niedawna
Ilość zużytych opakowań: dwa duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[962619].usefull || 0 }}% pomocna.

WŁOSY lokówka

mieszane uczucia

plusy: włosy rzeczywiscie mniej mi sie sypią
łatwiej się je rozczesuje

minusy: cena
wydaje mi sie czasem ze wlosy mam przez niego przesuszone zapewne za duzo go uzywam..obiecuje sobie poprawe

aczkolwiek sadze ze jesli bym zaprzestala go uzywac, wlosy by sie posypaly calkiem wiec KUPILABYM PONOWNIE :) :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[895650].usefull || 0 }}% pomocna.

Odżywka do zadań specjalnych

Odżywka nadaje się do sporadycznego użycia w nagłych przypadkach - chwilowego obniżenia kondycji włosów, wielkiego wyjścia itd. W dłuższym czasie obciąża włosy.

Na plus:
+ włosy wyglądają po niej oszałamiająco, zdrowo itd.
+ błyskawiczne wygładzenie struktury włosa już po jednym użyciu,
+ włosy są sypkie i się nie sklejają.

Na minus:
- nieco nieadekwatna cena,
- obciąża włosy,
- niska wydajność.

Ilość zużytych opakowań: 1 niepełne opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[673916].usefull || 0 }}% pomocna.

Przeciętny

Droga odżywka, która w założeniu miała działać cuda, a w rzeczywistości jej skuteczność przy długotrwałym stosowaniu mogę porównać do odżywek za 10 zł.
Początkowo włosy wyglądają ładnie, ale tak jak w przypadku kąpieli wzmacniającej - przy regularnym stosowaniu niestety obciąża włosy, powoduje ich szybsze przetłuszczanie się.
Za tę cenę - nie warto.

Używam tego produktu od: 3 miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[659006].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo dobry

po miesięcznej kuracji zauważyłam wyraźny wzrost włosów, w moim przypadku, uwierzcie na słowo- to bardzo bardzo trudne osiągnięcie. Jestem zadowolona z działania, ale testuję kolejne kosmetyki, więc nie wiem czy powrócę do tego, był mało wydajny

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie ok. 50ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[619071].usefull || 0 }}% pomocna.

szkoda pieniędzy

Miałam nadzieję, że podratuje moje zniszczone modelowaniem i farbowaniem włosy. Cena wskazywała na dobrą jakość i być może nawet spektakularne efekty, niestety rozczarowałam się. Zużyłam całe to cudo za 120 zł i nie widzę efektów. Po użyciu włosy są takie same jak po odzywce gliss kur za 8 zł... wydaje mi się, że działa głównie na psychikę;/

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[591806].usefull || 0 }}% pomocna.

Znakomita do stosowania raz na jakiś czas

Stosuję Cement jako uzupełnienie pielęgnacji włosów, raz na jakiś czas. Używam najprostszego, ziołowego szamponu Farmony, nafty kosmetycznej, olejów naturalnych, amli i maski Creme Latte, cement jest świetnym dodatkiem do tych produktów. Własnie dodatkiem- stosowany zbyt często sprawia, że włosy stają się sztywne i oklapnięte, obciąża i podejrzewam, że lekko wysusza. Myślę, że ma w składzie jakieś sylikony oblepiające włos i możliwe też, że to zbyt mocny, treściwy produkt jak na moje cienkie ale będące w niezłej kondycji dzięki naturalnej pielęgnacji włosy.
Używany sporadycznie, góra raz w tygodniu Cement ma zaś same zalety. Głęboko nawilża, odżywia i regeneruje włókno włosa, uelastycznia je aż po samą końcówkę. Uspokaja skórę głowy, łagodzi swędzenie, nawilża, koi. Ułatwia rozczesywanie i sprawia, że czupryna staje się podatna a układanie.
Zapach tej odżywki nie jest co prawda najprzyjemniejszy a cena trochę wygórowana ale pewnie kupię ją ponownie.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[521451].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkowita regeneracja

Jest cudna!
Mam bardzo cienkie, słabe włosy.Dodam tutaj, że od dziecka chodzę na basen regularnie- co też swoje robi.
W całym moim życiu wydałam na "super" odżywki więcej pieniędzy niż na jedzenie;p
Szczerze mówiąc nie jest to najdroższa odżywka jaką stosowałam( choć jej cena też jest oszałamiająca ), aczkolwiek nie stosowałam lepszej!
Włosy są mocniejsze, nie rozdwajają się i nie wyglądają jak suche siano- z czym zawsze miałam problem. Końce miałam tak zniszczone, że aż wstyd- myślałam, że nic tego nie zmieni, a jednak;) Włosy dają się w końcu układać i wyglądają normalnie. Jeśli to jest cena jaką jest mi pisane płacić za zdrowo wyglądające włosy to jestem skłonna ją płacić- zwłaszcza, że jak dla mnie jest bardzo wydajny. W końcu mogę je zapuścić dłużej niż do ramion;)

Ilość zużytych opakowań: 750 ml w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[498414].usefull || 0 }}% pomocna.