Kolastyna, Slim Body, Serum ujędrniająco - modelujące do biustu

Kolastyna, Slim Body, Serum ujędrniająco - modelujące do biustu

Skuteczny preparat oparty na bioaktywnych składnikach przeznaczony do codziennej pielęgnacji skóry piersi. W widoczny sposób modeluje biust, wzmacnia i napina skórę oraz aktywnie zapobiega jej wiotczeniu. Wygładza i rozjaśnia rozstępy oraz zapobiega powstawaniu nowych. Ekstrakt z zielonych alg, bogaty w mikroelementy i aminokwasy, optymalnie nawilża i dotlenia skórę, działa wygładzająco i tonizują.
- Ekstrakt z zielonych alg - bogaty w mikroelementy i aminokwasy, optymalnie nawilża i dotlenia skórę, działa wygładzająco i tonizująco.
- Ekstrakt z bluszczu – wyraźnie zwiększa jędrność i sprężystość skóry oraz poprawia jej odporność na wahania wagi.
- Oliwki z moreli i masłosza - odżywiają i nawilżają delikatną skórę piersi.
- Witamina E - przeciwdziała przedwczesnemu starzeniu się skóry, wzmacnia jej włókna podporowe, zwiększając elastyczność, spoistość i napięcie. Biust staje się młody, pełny i jędrny.

Tylko nawilża

Używałam wielu preparatów do biustu i mało z nich spełniało moje oczekiwania. Ten też nie zagości u mnie na dłużej :nie:
W zasadzie to po prostu balsam jakich wiele, który tylko nawilża. Nie ujędrnia, nie napina, nie unosi biustu. Efekty są mizerne bez względu na to czy używa się systematycznie czy nie. :rolleyes:
Dość długo się wchłania, co jest uciążliwe przy porannym szykowaniu, ale z drugiej strony umożliwia samokontrolę piersi.:ehem: Zapach ma mdły, taki zwyczajno-balsamowy, nic szczególnego. Przyjemność używania taka sobie, i ocena ogólna raczej słaba.
Z pokorą powrócę do różowego balsamu Eveline albo masła Ziaja Rebuild.:jap:

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

Taki sobie

Serum jest dość tłuste i przy wsmarowywaniu niepotrzebnie się naciąga skórę na biuście. No i nie da się go porządnie wsmarować, pozostawia nieprzyjemny lepki film na skórze.
Przez 6 tygodni regularnego stosowania nie zauważyłam żadnych efektów poza nawilżeniem skóry. Szkoda wydawać pieniądze na coś, co działa jak tani balsam.
Wiele nie wymagałam od tego produktu - zależało mi jedynie na lekkim ujędrnieniu biustu, niestety nie udało mu się to.
Jeżeli komuś zależy tylko na nawilżaniu skóry biustu, to z nudów może sobie ten wynalazek kupić.

Używam tego produktu od: przez 6 tygodni

-lepi się
-nia napina
-nie ujędrnia
-nie podnosi
-jedyny zauważalszy skutek to chudszy portwel

Używam tego produktu od:używałam dawno

spełnione obietnice

Serum ma kremową konsystencję, dość rzadką, ale w miarę dobrze się rozprowadza i wchłania. Zapach ładny, delikatny i nie męczący. Jeśli chodzi o działanie, to jestem bardzo zadowolona. Rozstępy znikają bardzo szybko, jednak po odstawieniu preparatu równie szybko znów staja się widoczne. Przy regularnym stosowaniu skóra staje się wyraźnie napięta, a biust podniesiony. Jednak żeby zobaczyć ten efekt trzeba stosować serum 2 razy dziennie w dużych ilościach. W sumie nie ma co sobie żałować i oszczędzać, bo produkt nie jest drogi. Jedno opakowanie starczało mi na 1-1,5 miesiąca, w zależności od systematyczności stosowania ;)

Używam tego produktu od: 8 miesięcy z przerwami na inne preparaty

Calkiem dobry

Kupilam w promocji,ale i tak jest tani sam w sobie.Jest mega wydajny,jedno opakowanie starcza chyba na caly rok :) fajnie napina skore,ale oprocz tego innych efektów nie widzialam

Używam tego produktu od:2 miesiecy

dobry

Krem jest bardzo dobry:

- szybko sie wchlania
- delikatny zapach
- wygladza
- ujedrnia
- przystepna cena

Producent spelnil swoje obietnice :)

Używam tego produktu od: kilka miesiecy temu

SUPER

Jak dla mnie kremik jest super, wchłania sie dobrze, skóra jest napięta i gładka, biuścik jest podniesiony, w porównaniu do poprzedniczki ,u mnie skóra sie nie łuszczy, na to wygląda że każda skóra reaguje inaczej, stosowałam też kremik Evelina,ale różnicy nie widzę:) Duży plus za wydajność!

Spełnione obietnice.

Kupiłam ten produkt ponieważ skończył się mój ulubiony krem do biustu Lirene, i nie mogłam go znaleźć na półkach.
Niewysoka cena i niezła pojemność wyglądały zachęcająco więc postanowiłam dać mu szansę.
Jestem z tego kremu bardzo zadowolona. Używam go codziennie 1-2 razy dziennie i mój biust jest widocznie uniesiony, jędrniejszy i pełniejszy (chociaż być może to jest efekt masażu).
Nie mam zastrzeżeń do zapachu, jest delikatny, krem ma dość gęstą konsystencję, mógłby się wchłaniać ciut szybciej, ale nie ma tragedii. Bardzo wydajny
Na pewno jeszcze po niego sięgnę.
Myślę, że warto zadbać o swój biust za pomocą takich preparatów zanim będzie za późno ;-).
Rzadko spotykane są kosmetyki, które faktycznie spełniają obietnice na opakowaniu, stąd tyle gwiazdek.

Ilość zużytych opakowań: połowa 1

kiepsciutki

minusy
-kiepsko sie wchlania
-nienajlpesza konstystencja,sredni zapach
-po posmarowaniu skóra sie łuszczyła (!!!)
myslalam ze to od opalania ale jak odstawilam ten syfaks to bylo ok.
plusy
-widoczne efekty-piersi wydaja sie jedrniejsze
-niska cena

Uzywalam go przez miesiac
Ilość zużytych opakowań:jedno