Clarins, Pure Volume Mascara (Tusz pogrubiający)

Clarins, Pure Volume Mascara (Tusz pogrubiający)

Pogrubiający i delikatnie podkręcający tusz do rzęs, nadający wyrazisty kolor. Zawiera naturalne żywice z akacji i ekstrakt z kiełków pszenicy. Polecany także dla wrażliwych oczu.

Cena: 85zł

Wygodny

Tusz polecam osobom które nie lubią efektu masakrycznie sztucznych pogrubionych rzęs. Jest wygodny w użyciu ma fajna "spiralną" szczoteczkę. Czern jest czarna nie szara. Piękne opakowanie.

Używam tego produktu od: 3 tyg

Przeciętniak

Nie spełnia obietnic Producenta. Rzęsy nie są ani gęściejsze , ani dłuższe ,ani nie powiększają swojej objetości.Opakowanie łądne , ale wolałabym brzudkie opakowanie a dobry tusz. Za te pieniądze można kupić 3 tusze Maybelline czy Rimmel , które wcale nie są gorsze.

Używam tego produktu od: rok temu

niezły ale...

Dobry ale czegoś mu brakuje. Moze - jak dla mnie- jest po prostu zbyt delikatny i aby był w ogóle widoczny (lubię porządnie wytuszowane rzęsy) trzeba nałożyć co najmniej 2, nawet 3 warstwy. Zdecydowanie nie jest to moim zdaniem tusz pogrubiający i to go dyskwalifikuje, gdyż teoretycznie powinien taki być; nie wiem ile warstw trzebaby nałożyc aby uzyskac efekt pogrubionych rzęs. Za to na jego korzyśc przemiawia to ze się nie obsypuje, łatwo nakłada, nie rozciera. Co do wydajności - nie powala na kolana; zdecydowanie mniej wydajny niż używany równolegle Hypnose Lancoma; I niestety Clarins ma tendencje do wysychania, znaczniej szybciej wysycha niż ww. Hypnose.
Za to tusz Clarinsa zdecydowanie zadowoli miłośniczki delikatnego i naturalnego makijażu oka, bo nie sposób nałożyc go za dużo i przedobrzyć z grubością rzęs. Reasumując niezły- dość zwyczajny - tusz, ale bez fajerwerków; prawdę mówiąc nie widzę wielkiej róznicy między Clarinsem a LOrealem czy Max Factorem, poza ceną oczywiście ;-).
Używam tego produktu od: 3 m-cy
Ilość zużytych opakowań:1-sze na wykończeniu

Agnieszka Broda błędy w makijażu 02

Idealny na codzień!

Tusz, któremu nie można nic zarzucić. Dobrze się nakłada, ma fajną szczoteczkę, nie skleja rzęs, ładnie je podkreśla i nadaje głęboki odcień czerni. Przetrwa cały dzień bez poprawiania i osypywania, a wieczorem łatwo się zmywa.
Nie podrażnia moich wrażliwych, „soczewkowych” oczu. Mam wrażenie, że dobrze służy moim rzęsom i odżywia je.

Podsumowując: Idealny na codzień, na wieczór wolę jednak bardziej spektakularne efekty :)

Mój ulubieniec

Kupiłam ze względu na szczoteczkę, jest dokładnie taka jak lubię czyli wyglądem przypomina śrubę :D Jest sztywna co ułatwia aplikację a przy okazji tusz się na tej szczoteczce nie osadza. Mam kolor brązowy, teraz żałuję, że nie wzięłam koloru nietuzinkowego, typu fiolet czy zieleń ale za to mogę winić tylko i wyłacznie siebie. Brązu nie widać wyraznie, daje raczej naturalne wykończenie, nie pogrubia spektakularnie, nawet nałożony na bazę Cils Booster nie daje oszałamiającego efektu. Dla wielbicielek wizerunku teatralnego i firanek rzęs nie polecam ale ja lubię właśnie taki efekt subtelnego podkreślenia :)
Tusz się nie osypuje, nie skleja rzęs, trwa na nich przez cały dzień, spełnia wszystkie moje wymiagania więc czego więcej chcieć? :)
Opakowanie eleganckie ale w prostej formie czyli mój ulubiony duet.

*****

Bardzo mi się podoba! Ładnie podkręca i pogrubia (szkoda, że jeszcze nie wydłuża, chociaż wiem, że producent tego nie obiecywał...). Kolor czarny, nie kruszy się i nie osypuje. Ładne opakowanie!!! Mój następny to będzie też Clarins tyle, że zobacze jaki jest wydłużający. Dla tych którzy szukają podkręcająco-pogrubiającego idealny! Gorąco polecam

Moj ukochany

Mam kolor czarny. Dobrze się rozprowadza, nie skleja, nie tworzy grudek, nie kruszy sie i nie osypuje. Pogrubia i leciutko podkreca rzeski. Szczoteczka rewelacyjnie rozdziela rzęsy. Dla mnie to najlepszy tusz. Mimo dosc wysokiej ceny polecam.

Jest ok.

Właciwie tusz jest bez zarzutu. Ładnie rozdziela rzęsy, pogrubia, troszkę wydłuża i podkręca.Rzęsy są wyrażnie zaznaczone.Mam kolor niebieski, na rzęsach wygląda jak granat. Przy malowaniu się nie odbija, nie osypuje i nie rozmazuje.Na szczoteczkę nabiera się tyle tuszu ile potrzeba.Łatwy w użyciu i zmywaniu.