Shiseido, The Makeup, Curl Mascara (Tusz podkręcający)

Shiseido, The Makeup, Curl Mascara (Tusz podkręcający)

Podkręcający tusz do rzęs dostępny w kilku kolorach: czarnym, ciemno-brązowym, brązowo-zielonym, niebieskim. Posiada bardzo cieniutką szczoteczkę, która rozdziela, wydłuża i wywija rzęsy. W produkcji tuszu wykorzystano technologię Advanced Luminous.

dla osób z dużą ilością czasu

Skusiłam się na ten tusz i niestety bardzo żałuję tej decyzji. Mam krótkie i proste rzęsy ale za to bardzo gęste. Pani w perfumerii poleciła mi ten tusz, który miał je rzekomo wydłużyć i podkręcić... i nic! Nie dość, że nie wydłuża to jeszcze koszmarnie skleja moje rzęsy, tak że ich malowanie zajmuje mi 15 minut (żeby je potem dobrze porozdzielać) a nie 2 minutki jak przy moim ulubionym Lancome Definicils.
Jedyny plus to fakt, że nie wysycha i jest bardzo wydajny (mam go ponad rok przy używaniu codziennie i dopiero powoli widzę koniec), ma piękny odcień czerni i nie spływa (zaliczył wiele wesel i całą noc bez zarzutu). Być może sprawdzi się dla osób z rzadkimi rzęsami.

Używam tego produktu od: 1,5 roku

rewelacja

polecam goraco, wreszcie trafilam na tusz ktory mi odpowiada! mam geste ale krotkie rzesy,a ta mascara nie dos zepogrubia i wydluza to jeszcze dlugo sie trzyma i wogole nie rozmazuje, bardzo trwaly

Używam tego produktu od:miesiąca

mój KWC

Nie do pobicia - pięknie podkręca mi rzęsy, do tego stopnia, że zdarzało mi się słyszeć pytanie, czy nie są doklejane ;) Uwielbiam ten tusz i nigdy nie miałam problemów z rozmazywaniem - wytrzymywał wiele łzawych zawodów miłosnych ;) A przy tym dobrze się zmywa i ma intensywny kolor (w każdym razie czarny). Po prostu re-we-la-cja!

Używam tego produktu od: ok. 4 lat
Ilość zużytych opakowań: 5?

masaz shiseido

moje smutne rozczarowanie

Byłam przekonana, że znalazłam wreszcie swój tusz. Przepięknie wyglada na rzęsach, głeboki kolor, cudne podwinięcie rzęs i to spojrzenie - nic tylko BOSKI !!! I ta niesamowita szczoteczka. Jakże bardzo się zdziwiłam, kiedy po pracy wróciłam do domu - czarne podkówki pod oczami. Próbowałam w kolejne dni i nic, to samo. Wytrzymywał na rzęsach bez skazy jakieś 4 godziny. Więc pytam, gdzie jest ta jego niesamowita trwałość o której tyle słyszałam. Przy okazji kolejnych zakupów zapytałam o to sprzedawcę i dowiedziałm się, tyle że w jego miejsce "powstał" nowy produkt (bajeczny zresztą, ale zmyć ten nowy tusz, to jest wyczyn, chyba że ktoś kupi dodatkowo płyn do demakijażu Shiseido, kolejne 118 zł + 115 zł maskara), zreszą na stronie Shiseido nie znalazłam juz informacji o Curl Mascara - jakby wycofana?! Szkoda, bo na tusz tej klasy i FIRMY (która zreszta bardzo lubię) jego trwałość jest nikła, więc nie mogę go nawet polecić jako dobry, a za te pieniądze tylko średni.

Boski!!!

Moja najlepsza maskara polecam każdej kobiecie !!!:D .Nie wymaga specjalnej techniki malowania a rzesy są dłuzsze i ślicznie podkreslone !!!Bajerek

dobry na codzień

Dla mnie jest to taki zwyczajny tusz do rzęs. Cieniutka szczoteczka nabiera odpowiednią ilość tuszu by rzęsy stały sie troszkę dłuższe, rozdzielone. Moich niestety nie podwija. Tusz dobrze trzyma się na rzęsach, dobry właśnie na takie zimowe dni(choc w letnie upały też sie pewnie sprawdzi) bo się nie rozmazuje, nie odbija. Podobno ciężko się zmywa (ja tego nie doświadczyłam na szczęście) więc nie mam problemu ze zmyciem.