Anticerne Diorlift (wygładzający korektor przeciw cieniom)

Anticerne Diorlift (wygładzający korektor przeciw cieniom)

Korektor idealnie i na długie godziny maskuje wszelkie przebarwienia, cienie pod oczami, mimo, że ma niezwykle lekką konsystencję.
Zawiera antyoksydanty, substancje nawilżające, zieloną herbatę, kompleks hydro-vegetal skomponowany na bazie glikoprotein. Odbijające światło pigmenty rozjaśniają zmęczoną i poszarzałą twarz. Smoothing Anti-Fatigue Concealer to 4 naturalne odcienie idealnie stapiające się ze skórą. Korektor idealnie uzupełnia podkład Teint Diorlift lub Diorlift Compact Foundation.

Cena: 99 zł

dobrze kryje

Kupilam pierwszy raz korektor. Do tej pory maskowalam naczynka i inne plamki podkladem. Nie mam porownania z innymi korektorami, wiec jako dziewica opisze swoj pierwszy raz z korektorem. Nalozony pod oczy wygladzil powierzchnie, zamaskowal zylki i plamki. Ma konsystencje dosc tlusta, wiec uwazam aby nie rozprowadzic go na rozszerzone pory, bo je podkresla. Kolor nr 3 medium calkowicie stopil sie z karnacja, wlasciwie wystarczyl by za caly make up. Jak dla mnie nie rozswietla, lekko wygladza i dobrze tuszuje ( a u mnie ma co ! - ta okropna zylka pod okiem ) Testowalam w perfumerii z innym E.Lauder ( w pisaku z pedzelkiem ), ktory mniej kryje ale za to pieknie rozswietla i rozprasowuje zmarszczki. Nie wiem czy kupie ponownie, bo bede szukac czegos, co laczy oba te korektory.
Mysle, ze bedzie wydajny, bo b. mala ilosc wystarczy aby pokryc wszystkie niedociagniecia cery.
Polecam.

Używam tego produktu od:3 dni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

sredni...:-(

Produkt kupilam przypadkowo. I przyznam, ze jego konsystencja jest OK., ale bardzo slabo kryje cienie pod oczami, musialam zaaplikowac 3 warstwy! :-( po ktorych efekt nie jest juz "naturalny" i uwiadacznia drobne zmarszczki.
Podsumowujac: TAK : na delikatne cienie, NIE : do wiekszych "zadan"

Używam tego produktu od: 3 mies

Nie ...

Niestety nie spełnia swojego zadania. Maskuje cienie dopiero po kilkukrotnym nałożeniu, zbiera się w załamaniach skóry nawet jak nałożę jedną warstwę :-( Minusem jest też mało wygodne opakowanie. Plusem jest to, że nie podrażnia skóry, jest wydajny i w rozsądnej cenie zważywszy na pojemność.
Napewno więcej nie kupię.

Agnieszka Broda błędy w makijażu 02

Najlepszy...

do zmeczonej buzi z podkowkami pod oczami - zaden nie sprawdza sie tak perfekcyjnie po nieprzespanej nocy albo gdy chce sie troche rozswietlic. Swietny pedzelek i konsystencja, nakladam, odrobine wklepuje - i do wieczora mam spokoj. Jako posiadaczka jasnej cery uzywalam dotad 200 - raz skusilam sie na 100 i jest jednak za bardzo jasny - paleta kolorow jest naprawde dostosowana do kazdej cery. Szczerze polecam :-)

Nie spełnia swoich zadań

Zasieję ferment, bo uważam że to bardzo średni korektor. Jest moim kolejnym zakupem pod wpływem ocen na Wizażu i rozczarował mnie. Po takiej firmie, cenie i ocenie spodziewałam się czegoś dużo lepszego.
Przede wszystkim w moim przypadku jest nieskuteczny. Mam odcień 200 (Light Beige) - kolor jest ok, ale cienie nadal są widoczne. Kryje, powiedzmy sobie, umownie. Nie wiem jak grubą warstwę nakładały moje poprzedniczki, ale ja oczekuję, że przy rozsądnym użyciu osiągnę oczekiwany efekt krycia. Ponadto nawet przy skromnej aplikacji kosmetyk niestety zbiera się w zagłębieniach i zmarszczkach powstających w czasie naturalnej mimiki twarzy i trzeba go dyskretnie usunąć. Na szczęscie dzieki lekkiej, kremowej konsystencji korektora, jest to łatwe, trzeba tylko pamiętać o kontrolowaniu się w lustrze.
Zagadzam się natomiast, że: jest wydajny, nie ściąga, nie podrażnia, jest lekki i aksamitny więc nie robi ordynarnej tapety, nie kulkuje się. Opakowanie poręczne, pędzelek pozwala na precyzyjne dozowanie, co nie zmienia faktu że i tak zawsze trzeba rozprowadzić i wklepać go palcami.
Pomimo pewnych wymienionych powyżej zalet, uważam że korektor nie spełnia swojej zasadniczej funkcji, dla której go kupiłam - mianowicie tuszowania cieni. Nie mogę go więc polecić, chyba że w ramach wypróbowywania kolejnych specyfików na zasadzie "a nuż pomoże, a na pewno nie zaszkodzi". Ja zamierzam szukać dalej - może wreszcie trafię na coś naprawdę skutecznego. Inna sprawa to, czy w ogóle istnieje coś skutecznego na cienie pod oczami? Hmm, po ilości wypróbowanych dotychczas przeze mnie korektorów maści wszelakiej zaczynam poważnie wątpić ...

B.dobry

Zgadzam sie w pelni ze wszystkimi opiniami na temat tego korektora.Naprawde wspanialy produkt, dobrze,delikatnie i skutecznie kryje.Kolor wtapia sie w skore(200).U mnie, za to, dostaje 4 gwiazdki i ostatnia piata gwiazdke dodam za to,ze nie podraznia oczu,skora pod oczami nie jest sciagnieta i korektor trzyma sie przez caly dzien.
Polecam.Polecam,Polecam.
W mojej ulubionej perfumeri kupilam za 16 euro :-)

Bezkonkurencyjny :)

Do niedawna moim faworytem był Disappear EL, ale lekko już znudzona skusiłam się na Diora. Kupiłam go za granicą za 19Euro i jestem zachwycona :). Mam odcień 200, który mimo mojej dość jasnej karnacji dopasowuje się idealnie zarówno do jaśniejszych i ciemniejszych podkładów, jak i stosowany samodzielnie.

Używam go głównie pod oczy i stwierdzam, że jako jedyny:
*nie ściera się, nie znika ani nie zmienia koloru nawet po kilku godzinach
*bardzo ładnie pokrywa cienie i jakby wygładza skórę pod oczami
*nie ma po nim uczucia "ciężkości"
*ma świetny pędzelek ułatwiający aplikację i pozwalający precyzyjnie przykryć inne niedoskonałości
i co najwazniejsze
*nie zbiera mi się w zmarszczkach mimicznych bez względu na to ile się śmieję ;)

Podsumowując jest to mój aktualny faworyt i na pewno nie zamienie go na żaden inny. Gorąco polecam!!!

przyłączam się do pochwał

W zasadzie nie pozostaje mi nic innego jak podkreślenie, że zgadzam się ze wszystkim, co napisały moje poprzedniczki :) Nie chcę się powtarzać, więc dodam tylko, że rzeczywiście zasługuje na pięć ślicznych *

Doskonały

Nie wiem czy cos bez ordynarnego wytapetowania moze zamaskowac moje cienie pod oczami. Specyfik Diora na szczescie, jesli nawet nie maskuje calkowicie, to z pewnoscia ROZSWIETLA i w efekcie czego cienie sa znacznie mniej widoczne.
Idealnie stapia się ze skórą - używam na cienie pod oczami a są one, zapewniam, lepsze niż u gwiazd kina niemego po starannej charakteryzacji ;)
Pędzelek jest b.b.b. wygodny, gęsta ale nie ciapowata konsystencja, dobre krycie + niezbieranie się w zmarszczkach (po rozprowadzeniu trzeba korektorek tylko wklepać) - oto jego główne zalety.
O dziwo sprawdza się na krostkach i nawet łagodzi stan zapalny. O idealnym odcieniu już nie wspomnę (200) -jasny beż, świetny na cienie. YSL był dla mnie zbyt różowy.
Wydajność za tę cenę 100% - opakowanie przy codziennym używaniu starczyło mi na ROK i podejrzewam, że gdybym była w dołku finansowym to i tak jeszcze bym coś wygrzebała.
Gorąco polecam. Jest doskonały.

P.S. (21.06.04) skusiłam sie na Guerlaina w sztyfcie ale po 4 miesiącach wracam do Diora - tamten mimo wielu zalet, nie ma pewnej b. ważnej za tę cenę - wydajności :(

Używam tego produktu od: 2 lata/ Ilość zużytych opakowań: 2-gie w trakcie .
Na wakacje (21.06.04) nabyłam już sobie trzeciego Diora - zmienili mu kolor opakowania - na jakiś taki zielonkawy granat, jak u smutnego kolejarza.
P.S 04.2005 - Dior wypuscil korektor w pisaku z pedzelkiem Skinflash, numeracja jest ta sama, czyzby wiec chcieli zastapic moj ukochany korektor/rozswietlacz? :(

REWELACJA!!!

Korektor idealny! Wspaniale wtapia się w skórę, trwa przez cały dzień, nie zbiera się w załamaniach skóry, dobrze kryje zaczerwienienia. Ma cieniutki, poręczny pędzelek (cieńszy niż w przypadku Touche Eclat) bardzo ułatwiający aplikację. To mój najlepszy korektor - a kilka już przetestowałam!