Eveline, All in One Eyeshadow Palette 02 Rose (Paleta 12 cieni)

Eveline, All in One Eyeshadow Palette 02 Rose (Paleta 12 cieni)

Paleta cieni do powiek serii ALL in ONE pozwala wykreować zarówno subtelny jak i wieczorowy makijaż oczu. Intensywnie napigmentowane, satynowe i miękkie cienie umożliwiają nawet początkującym paniom wykonanie perfekcyjnego makijażu.

klasyk w dobrej cenie :)

Paletkę dostałam w prezencie, kolory w opakowaniu prezentują sie super- uwielbiam takie delikatne brązy, roze, troche matu i delikatnego błysku ;) takie raczej klasyczne odcienie, ktore sprawdzaja sie na co dzien, ale tez pozwalaja pokombinowac z wieczornym make up'em. Aplikacja- przyjemna, stosuje je na specjalna baze pod cienie, wiec dobrze sie trzymają, nie zbierają w załamaniu powiek. Trwalosc mysle, ze jak na taka cene jest bardzo rozsadna. Dzienny make up trzyma mi sie kilka godzin, jedynie na calonocna imprezke musze uzyc jakiegos utrwalacza, ale tez mysle, ze to dlatego, ze ta paletka jest bardziej przeznaczona na co dzien.

Nie polubiłyśmy się

Na pierwszy rzut oka paletka wydaje się całkiem fajna.
Piękne wiosenno-letnie kolory, połączenie matu z błyskiem, a także nienaganne opakowanie.
Po kilku użyciach dochodzę do wniosku, że te odcienie na powiecie wyglądają inaczej niż w paletce, wyglądają strasznie - a mianowicie wyglądam jakbym całą noc przepłakała, ponieważ dają efekt czerwonych oczu. Ponadto jeszcze same cienie mnie uczulają. Po ich użyciu (podchodziłam do nich nie raz nie dwa) bardzo szczypią i łzawią oczy.

Produkt odszedł w zapomnienie, dobrze że zakupiony na rossmannowskiej promocji to nie szkoda.

Wszystko w tych drobinkach...

Kupiłam paletkę w jakiejś fajnej promocji. Więcej się na nią nie skuszę. W teorii fajne kolory, ale nijak się mają do tego co zostaje na oczach..

-Cienie matowe bardzo słabe, brzydko się nakładają- w zasadzie trudno uzyskać nimi pożądany efekt. Jestem blondynką. W tych cieniach wyglądam, jak po nieprzespanej nocy.
- Cienie z brokatem za to sypią się wszędzie. Tylko nie zostają na powiekach.

Bardzo dobra paletka <3

Paleta zawiera i błyski i maty w kolorach różów i brązów, sprawdzą się zarówno u blondynek i brunetek. Piękne zestawienie kolorów, pigmentacja bardziej dzienna i lekka, ale daje się budować. Błyszczące cienie lepiej wyglądają nałożone na mokro. Cienie utrzymują się bez zarzutu cały dzień. Przy nakładaniu nie osypują się!
+ bardzo fajny pędzelek w środku
Warto kupić!"