Eveline, All in One Eyeshadow Palette 02 Rose (Paleta 12 cieni)

Eveline, All in One Eyeshadow Palette 02 Rose (Paleta 12 cieni)

Sprawdź ceny produktu

Paleta cieni do powiek serii ALL in ONE pozwala wykreować zarówno subtelny jak i wieczorowy makijaż oczu. Intensywnie napigmentowane, satynowe i miękkie cienie umożliwiają nawet początkującym paniom wykonanie perfekcyjnego makijażu.

Jesienne kolory

plusy:
+ ładne kolory
+ intensywna pigmentacja
+ długotrwałe
+ nie pylą i nie osypują

minusy:
- za mało matowych cieni w stosunku do połyskujących

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- nieco za wysoka cena
- słaba dostępność
- posiada tylko jeden aplikator
+ ładne, wygodne, praktyczne i solidne opakowanie

Dobra do codziennego makijażu

Paletka ma bardzo ładną kolorystykę i jest zróżnicowana pod kątem wykończenia cieni (matowe, błyszczące z drobinkami, satynowe). W tej paletce nie ma koloru, którego nie lubię/ nie pasuje mi. Sprawdzi się na co dzień, ale można za jej pomocą również wyczarowań makijaż w bardziej wieczorowej odsłonie. Cienie ładnie trzymają się powieki, nie rolują się, nie osypują w ciągu dnia. Wytrzymują nawet bez zastosowania bazy pod cienie. Niestety podczas aplikacji nieco pylą. Cienie z brokatowymi drobinkami sprawdzają się nieco gorzej, ponieważ drobinki są dosyć spore i niezbyt dobrze "kleją" się do powiek. Średnio do gustu przypadło mi opakowanie- moim zdaniem paletka z tej półki cenowej już powinna posiadać lusterko, tak jak np. czekoladki z MUR. Również plastik pozostawia wiele do życzenia- nie jest wystarczająco solidny, a podczas otwierania opakowania obawiam się, żeby go nie uszkodzić. Przydatny jest dołączony do opakowania aplikator, lecz jedynie strona z pacynką (pędzelek jest bezużyteczny, ponieważ wzmaga osypywanie cieni podczas aplikacji). Mimo tego sądzę, że to dosyć udana drogeryjna paletka i warto mieć ją w swojej kolekcji. W rozsądnej cenie mamy dobrej jakości, twarzowe cienie, które sprawdzą się na każdą okazję.

Moje jesienne love

Paletkę cieni zakupiłam na promocji i dość sceptycznie podchodziłam do niej ale po raz kolejny Eveline nie zawiodło mnie.Cienie w bogatej gamie kolorów są w macie i z połyskiem.Bardzo dobrze rozprowadzają się i nie obsypują się.Po całym dniu makijaż pozostaje bez zmian.Nie mam cieni zrolowanych na powiece.Poręczna paletka zmieści się w każdej torebce czy kosmetyczce.Przydatny aplikator.Jeszcze lusterko by się przydało.

Bardzo dobra paletka

Paletka ma bardzo ładne różowe kolory. Są różne, różnorodne, niektóre podchodzą trochę pod sine, ale na oku nie wyglądają źle. Cienie są bardzo dobrze napigmentowane i super trwałe. Są bardzo wydajne, a sama paletka wygodna.

klasyk w dobrej cenie :)

Paletkę dostałam w prezencie, kolory w opakowaniu prezentują sie super- uwielbiam takie delikatne brązy, roze, troche matu i delikatnego błysku ;) takie raczej klasyczne odcienie, ktore sprawdzaja sie na co dzien, ale tez pozwalaja pokombinowac z wieczornym make up'em. Aplikacja- przyjemna, stosuje je na specjalna baze pod cienie, wiec dobrze sie trzymają, nie zbierają w załamaniu powiek. Trwalosc mysle, ze jak na taka cene jest bardzo rozsadna. Dzienny make up trzyma mi sie kilka godzin, jedynie na calonocna imprezke musze uzyc jakiegos utrwalacza, ale tez mysle, ze to dlatego, ze ta paletka jest bardziej przeznaczona na co dzien.

Nie polubiłyśmy się

Na pierwszy rzut oka paletka wydaje się całkiem fajna.
Piękne wiosenno-letnie kolory, połączenie matu z błyskiem, a także nienaganne opakowanie.
Po kilku użyciach dochodzę do wniosku, że te odcienie na powiecie wyglądają inaczej niż w paletce, wyglądają strasznie - a mianowicie wyglądam jakbym całą noc przepłakała, ponieważ dają efekt czerwonych oczu. Ponadto jeszcze same cienie mnie uczulają. Po ich użyciu (podchodziłam do nich nie raz nie dwa) bardzo szczypią i łzawią oczy.

Produkt odszedł w zapomnienie, dobrze że zakupiony na rossmannowskiej promocji to nie szkoda.

Wszystko w tych drobinkach...

Kupiłam paletkę w jakiejś fajnej promocji. Więcej się na nią nie skuszę. W teorii fajne kolory, ale nijak się mają do tego co zostaje na oczach..

-Cienie matowe bardzo słabe, brzydko się nakładają- w zasadzie trudno uzyskać nimi pożądany efekt. Jestem blondynką. W tych cieniach wyglądam, jak po nieprzespanej nocy.
- Cienie z brokatem za to sypią się wszędzie. Tylko nie zostają na powiekach.

Bardzo dobra paletka <3

Paleta zawiera i błyski i maty w kolorach różów i brązów, sprawdzą się zarówno u blondynek i brunetek. Piękne zestawienie kolorów, pigmentacja bardziej dzienna i lekka, ale daje się budować. Błyszczące cienie lepiej wyglądają nałożone na mokro. Cienie utrzymują się bez zarzutu cały dzień. Przy nakładaniu nie osypują się!
+ bardzo fajny pędzelek w środku
Warto kupić!"