Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Lolita Lempicka, Lolita Lempicka EDP

Lolita Lempicka, Lolita Lempicka EDP

`Lolita Lempicka EDP` to pierwszy z zapachów Lolity Lempickiej - kobiecy, zmysłowy, kwiatowo-orientalny. Jasny i niepokojący. Wprowadza nas w zaczarowany świat fantazji. Uwodzi aromatem i flakonem w kształcie jabłka - zakazanego owocu. `Lolita Lempicka EDP` oplata z lekkością bluszczu, kusi kontrastami anyżku, kwiatów i słodkich migdałów, by na koniec spowić ciepłem wanilii, słodyczą karmelu i elegancją wetiwerii z akordem niepokojącego piżma. Niebezpieczny, jak ogień pod lodem i... jak kobieta. Występuje w jednym stężeniu - wody perfumowanej.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: lukrecja, bluszcz, anyż gwiaździsty z dodatkiem orientalnych nut kwiatowych
nuta serca: fiołek, irys, wiśnia amarena
nuta bazy: wanilia, pralinka, bób tonka, wetiweria, piżmo, paczula

Cena: 180 zł / 30 ml; 270 zł / 50 ml; 350 zł / 100 ml

60% jesień/zima 40% wiosna/lato

Mega trwały!

Zapach jest bardzo trwały, wystarczy lekko spryskać ubranie a pachnie na drugi dzień. Zapach jest dośc intensywny i można powiedzieć że ciężki ale po pewnym czasie uwalnia nowe nuty zapachowe i staje sie zupełnie inny. Cena dość wysoka ale czasem za jakość trzeba zapłacić :/

wracam do niego pamięcią

Przemiły zapach. Kiedyś miałam przyjemność go używać. Ma w sobie coś bajecznego, ale i kobiecego. Korzystając z uroków tego zapachu można wyobrazić sobie, że otula nas niespotykana, magiczna otoczka. Nie spotkałam się z drugimi takimi perfumami. Są słodkie, ale też zależy od dnia. Buteleczka jest urocza i przenosi do świata magii.

Magiczny. :)

Flakon tych perfum był moim pierwszym "poważniejszym" zakupem z wyższej półki cenowej. Wtedy jeszcze nie pracowałam, więc z zaoszczędzonych pieniędzy zrobiłam sobie takowy prezent. Na jabłuszkową Lolitę chorowałam długo. Ten zapach się albo kocha, albo nienawidzi. Ja zdecydowanie należę do tej pierwszej grupy, gdyż darzę go wielką miłością i sentymentem. Zapach jest magiczny, taki tajemniczy i zmysłowy - bardzo podoba się płci męskiej. Jest to zapach z ogonem, chodzi za nami i roztacza nieziemsko piękną woń, która z czasem zmienia swoje nuty. Zapachy które mają w swoich nutach bób tonka i wanilię skradają moje serce. Wtedy mogę obejść się bez testów i kupić w ciemno (nie jestem jednak tak odważna ;)). Zapach ten kojarzy mi się z jakąś księżniczką, królewną, tak bajkowo i bezpiecznie. Po prostu czysta magia! Co lepsze, mojej mamie tak spodobał się ten zapach, że dostała w prezencie ten sam zapaszek, a więc mam do niego jeszcze większy sentyment, ponieważ go używa bardzo bliska mi osoba. :) To jabłuszko polecam każdemu, ale najpierw radziłabym zapoznać się z nim, gdyż nie każdemu może się spodobać. Nie należy do tych, które podoba się wszystkim i wszystkiemu. :)

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Ponadczasowa

Kupiono mi ja kilka lat temu pierwszy raz , oburzylam sie bo nie lubie wanilii .Kiedy spryskalam cialo okazalo sie ,ze pachnie na mnie zupelnie inaczej niz na znajomej.Zapach bardzo mi sie spodobal.Jest dosc intensywny i do lekkich nie nalezy ,ale mozna wyczuc nutke swiezosci . Jest to zapach oryginalny ,nietuzinkowy a wiadomo perfumy musza pasowac do charakteru kobiety. Jednak polecam "ubrac"sie w Lolite Lempicka

Używa produktu od: próbka

magi i pieprz...

Nie moje klimaty, lubię cięższe perfumy, ale z jakimś tajemniczym powiewem świeżości. Tutaj na początku wyczuwam jakby magi i pieprz... jakoś tak drażniąco, tanio, okrutnie ciężko. Później wyczuwam wiśnię i fiołek i tutaj już lolita pachnie znacznie lepiej, ale ciągle czuję to przydymienie i spaleniznę jakby. Po jakiś dwóch godzinach Lolita staje się lekkim słodziakiem.
Co kto lubi, jednak zapach nie powalił mnie na kolana. Jest dość trwała, ale nie zostawia ogona.

Królewna Śnieżka

Kampania reklamowa i kształt flakonu przywodzą mi na myśl królewnę Śnieżke nie wiem czemu :) Na początek czuć fiołek i anyż. Później wiśnia polana lukrecją. Na sam koniec kremowa wanilia ze słodką praliną. Piękny słodko-pudrowy wielo wymiarowy zapach. Projekcja genialna. polecam

Urzekające i wyjątkowe

Z Lolitą zetknęłam się pierwszy raz jakieś 4 lata temu, przypadkiem, "przelotem". Zapach ten jednak utkwił mi w pamięci, jako wyjątkowo przyjemny. Na długi czas o nim zapomniałam, gdy w końcu natrafiłam na niego ponownie niedawno. Kupiłam... i nie żałuję. Jestem zauroczona. Jest to zapach jedyny w swoim rodzaju, niepodobny do niczego, urzekający.

Ten zapach to ja

Kocham od wielu, wielu lat. Zapach nr 1 na mojej półce z perfumami. Rodzina, przyjaciele i znajomi ten zapach identyfikują całkowicie ze mną. 15 lat temu moja przełożona pachniała właśnie Lolitą i uwielbiałam, gdy przychodziła do mojego pokoju, chociaż z reguły zaglądała do mnie z nowym zadaniem do wykonania ;-) Któregoś razu zapytałam, czym pachnie i pierwszy raz usłyszałam tę nazwę: Lolita Lempicka. Wtedy ta perfuma była poza moim zasięgiem finansowym, ale zapamiętałam ten zapach i obiecałam sobie, że kiedyś to sobie kupię.
Na mojej skórze Lolita rozwija się niczym najpiękniejszy kwiat. Jego otulająca słodycz oraz świeży orient są niepowtarzalne. Jest bardzo trwały i ma dyskretny ogon. Czuję się z nim bezpiecznie, zimą otula mnie niczym miękka kołdra, zaś latem jak jedwabny szal. Emocjonalnie Lolita jest czuła i radosna :-)
Wypróbowałam inne wersje Lolity, ale ta klasyczna jest najpiękniejsza.

Zapach w sam raz na zimę

Flakon wody perfumowanej naprawdę urzeka. Zdecydowanie stanowi ozdobę toaletki. Przyciąga wzrok i zachęca do kupna. Potrafi nieźle zmylić, bo swoim uroczym wyglądem zapowiada zapach raczej delikatny, dziewczęcy i niewinny. A jest wręcz przeciwnie. Zapach początkowo jest mocny, żeby nie powiedzieć duszący. Po jakimś czasie nieco słabnie, jednak dalej do tych najlżejszych nie należy. Określiłabym go jako specyficzny. Jest i słodki i gorzki. Nie polecam na dzień ani na lato. Mnie pasuje na mroźny zimowy wieczór.

Intrygujące jabłuszko

Z zapachem pierwszy raz zetknęłam się jakieś 12 lat temu kiedy to moja koleżanka zakupiła go w Paryżu jako prezent dla swojej mamy. Piękne jabłuszko urzekło mnie od pierwszego węchu. Po długim czasie poszukiwań zapach zamieszkał u mnie na stałe i zapewne gdy flakonik zostanie wypryskany zostanie zastąpiony kolejnym.

Piękny slodziak

Lolita Lempicka była moim marzeniem od kiedy weszla na rynek kosmetyczny.Niestety nie moglam od razu sobie na nie pozwolic.Kiedy juz bylo mnie stac na te perfumy hmm znalam lepsze Angel chociazby i wariacje Aliena. Zapach jest slodki,bardzo ladny,lekko orientalny.Milo sie go uzywa,cena w stosunku do pojemnosci rewelacja.Trwaly slodziak na jesienno zimowe dni.

nie dla mnie

Wąchając papierek czułam się dziwnie: wydawał mi się niepokojący, pachniał jak ciasto przesycone olejkami (migdałowym, waniliowym, anyżowym razem zmieszanymi). Ciekawie, nawet ładnie - pomyślałam sobie i kupiłam na swoje nieszczęście. Na mojej skórze fuj, fuj, fuj. Drażniący, duszący do tego stopnia, że rozbolała mnie głowa, czułam po nim jeszcze większy niepokój. Przy tym trwały, że czułam długo potem. Nie dla mnie i już.