Lolita Lempicka, Lolita Lempicka EDP

Lolita Lempicka, Lolita Lempicka EDP

`Lolita Lempicka EDP` to pierwszy z zapachów Lolity Lempickiej - kobiecy, zmysłowy, kwiatowo-orientalny. Jasny i niepokojący. Wprowadza nas w zaczarowany świat fantazji. Uwodzi aromatem i flakonem w kształcie jabłka - zakazanego owocu. `Lolita Lempicka EDP` oplata z lekkością bluszczu, kusi kontrastami anyżku, kwiatów i słodkich migdałów, by na koniec spowić ciepłem wanilii, słodyczą karmelu i elegancją wetiwerii z akordem niepokojącego piżma. Niebezpieczny, jak ogień pod lodem i... jak kobieta. Występuje w jednym stężeniu - wody perfumowanej.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: lukrecja, bluszcz, anyż gwiaździsty z dodatkiem orientalnych nut kwiatowych
nuta serca: fiołek, irys, wiśnia amarena
nuta bazy: wanilia, pralinka, bób tonka, wetiweria, piżmo, paczula

Cena: 180 zł / 30 ml; 270 zł / 50 ml; 350 zł / 100 ml

56% jesień/zima 44% wiosna/lato

eleganckie, zimowe perfumy

Są słodkie, ale jednocześnie przypominają ognisko, może lekko męskie, dosyć ciężkie, świetne na zimę, jesień, na chłodne wieczory. Bardzo intensywne, trwałe, wielowymiarowe, ale kiedy jest gorąco bywają lekko duszące. Od Pani w aptece usłyszałam że czuć że są z wysokiej półki - a przecież można kupić je nie tak drogo :) Nosząc je czuję się bardzo elegancko, nawet w jeansach i t-shircie. Jedne z niewielu perfum, które faktycznie czuje cały dzień. Flakon może nie do końca trafia w moje gusta, ale nie jest wielki mimo 100ml, spokojnie można go wrzucić do torebki.

Świetne

Perfumy rewelacyjne piękny zapach który trzyma naprawdę bardzo długo. Super opakowanie. Polecam bardzo serdecznie. Jestem zawodolona z zakupy tych perfum

uwielbiam,,, mniam mniam

uwielbiam Lolitę Lempicką za flakon, trwałość i oczywiście zapach, który pięknie się rozwija. Bardzo słodka, takie właśnie lubię. Raczej w rześkie dni niż gorące i upalne.

Moje ulubione

Lolitkę kocham ponad wszystkie perfumy. Odkąd je poznałam nie znalazłam drugich tak słodkich perfum dla mnie. Są piękne, a do tego tak trwałe, że moje koleżanki z pracy czują je nawet po 8 godzinach. To zapach który uwiódł mojego męża nic więc dziwnego że go uwielbiam:)

Ponadczasowe

Dla mnie Lolita Lempicka to perfumy absolutnie ponadczasowe. Ich piękny zapach, chociaż jest rzeczą gustu, pasuje tak osobie młodszej, jak i dojrzałej.
Nie czuję go na skórze, co oznacza, że dobrze ze mną współgra. Natomiast multum wiadomości zwrotnych, jakie dostaję od znajomych i zapach, który utrzymuje się na ubraniach aż do prania, świadczą najlepiej o trwałości perfum.
Sam zapach jest dla mnie nieco mydlany, ale nie tak nachalnie, jak Mademoiselle - subtelnie, idealnie na dzień.
Zawsze lubię do nich wracać, to moje perfumy z serii comfort-zone.

Polecam zakup z czystym sumieniem, bo jeśli spodobał się zapach - to trwałość na pewno nie zawiedzie.

Niezwykle uwodzicielski lecz nie dla każdej z nas

Lubię zapachy, które mocno się wyróżniają. Taka jest Lolita. Jedni ją uwielbiają inni nie znoszą słodkiej aury wokół tego zapachu. Ja pomimo, że nie jestem wielbicielką słodkich zapachów ten uwielbiam. Większość mężczyzn ten zapach intryguje, mój za nim nie przepada ale wiedząc jak je uwielbiam kupił mi je z okazji dnia kobiet. Zapach jest bardzo trwały, w miarę upływu czasu pięknie się rozwija. Używam go zazwyczaj na większe wyjścia, gdyż na dzień byłby zbyt ekstrawagancki w mojej ocenie. Ale na wieczór jest to zapach idealny. Flakon to małe dzieło sztuki. Na plus dla mnie jest brak zakrętki - atomizer jest umieszczony w łodyżce jabłka. Pięknie się prezentuje na półce w łazience.

Nie dla mnie niestety

Tyle naczytałam się o tym zapachu, że postanowiłam go mieć, po raz pierwszy kupując w ciemno. Niestety, nie przypadł mi do gustu ani zapach ani opakowanie.Nie spodziewałam się, że na mojej skórze będą tak intensywne , słodkie i mdłe.Co jakiś czas, próbuję dać im kolejną szansę ale chyba się nie polubimy. Nie czuję aby się rozchodził,rozwijał, na początku jest bardzo intensywny i u mnie tak już zostaje. Podsumowując, to nie mój zapach.

Najbardziej kobiece perfumy :)

Moje relacje z tymi perfumami można określić jako miłość od pierwszego powachania :) uwielbiam ich zapach, jest bardzo kobiecy i uwodzicielski przy tym trochę ciezki ale dla mnie to plus, bo lubię takie zapachy. No i ten piękny flakonik, po prostu cudo :) zapach ze względu na swoją ciężkości bardziej odpowiedni na zimę i jesień ale na wieczorne wyjścia można nosić cały rok :) perfumy niesamowicie trwałe.

ograniczona przyjemność

Łagodny kwiatowy zapach Lolita. Dla mnie to takie naprawdę słabo wyczuwalne kwiaty. Na początku w ogóle nie czuję kwiatów, tylko coś lekko cytrusowego. Flakon jest bardzo ładny, szczególnie te starsze wersje, które posiadam jeszcze w kolekcji. Przez moich znajomych określany jako przestarzały. Mi sprawia przyjemność już dość ograniczoną. Zmęczyłam już ten zapach. Czasami dostaję w prezencie, ale nie zawsze chcę wracać. Pora chyba odpocząć. Zapach dla kwiatowych wrażliwców. Bardziej lekki, delikatnie elegancki, raczej prosty w odbiorze.

Mega trwały!

Zapach jest bardzo trwały, wystarczy lekko spryskać ubranie a pachnie na drugi dzień. Zapach jest dośc intensywny i można powiedzieć że ciężki ale po pewnym czasie uwalnia nowe nuty zapachowe i staje sie zupełnie inny. Cena dość wysoka ale czasem za jakość trzeba zapłacić :/

wracam do niego pamięcią

Przemiły zapach. Kiedyś miałam przyjemność go używać. Ma w sobie coś bajecznego, ale i kobiecego. Korzystając z uroków tego zapachu można wyobrazić sobie, że otula nas niespotykana, magiczna otoczka. Nie spotkałam się z drugimi takimi perfumami. Są słodkie, ale też zależy od dnia. Buteleczka jest urocza i przenosi do świata magii.

Magiczny. :)

Flakon tych perfum był moim pierwszym "poważniejszym" zakupem z wyższej półki cenowej. Wtedy jeszcze nie pracowałam, więc z zaoszczędzonych pieniędzy zrobiłam sobie takowy prezent. Na jabłuszkową Lolitę chorowałam długo. Ten zapach się albo kocha, albo nienawidzi. Ja zdecydowanie należę do tej pierwszej grupy, gdyż darzę go wielką miłością i sentymentem. Zapach jest magiczny, taki tajemniczy i zmysłowy - bardzo podoba się płci męskiej. Jest to zapach z ogonem, chodzi za nami i roztacza nieziemsko piękną woń, która z czasem zmienia swoje nuty. Zapachy które mają w swoich nutach bób tonka i wanilię skradają moje serce. Wtedy mogę obejść się bez testów i kupić w ciemno (nie jestem jednak tak odważna ;)). Zapach ten kojarzy mi się z jakąś księżniczką, królewną, tak bajkowo i bezpiecznie. Po prostu czysta magia! Co lepsze, mojej mamie tak spodobał się ten zapach, że dostała w prezencie ten sam zapaszek, a więc mam do niego jeszcze większy sentyment, ponieważ go używa bardzo bliska mi osoba. :) To jabłuszko polecam każdemu, ale najpierw radziłabym zapoznać się z nim, gdyż nie każdemu może się spodobać. Nie należy do tych, które podoba się wszystkim i wszystkiemu. :)