Lolita Lempicka, Lolita Lempicka EDP

Lolita Lempicka, Lolita Lempicka EDP

`Lolita Lempicka EDP` to pierwszy z zapachów Lolity Lempickiej - kobiecy, zmysłowy, kwiatowo-orientalny. Jasny i niepokojący. Wprowadza nas w zaczarowany świat fantazji. Uwodzi aromatem i flakonem w kształcie jabłka - zakazanego owocu. `Lolita Lempicka EDP` oplata z lekkością bluszczu, kusi kontrastami anyżku, kwiatów i słodkich migdałów, by na koniec spowić ciepłem wanilii, słodyczą karmelu i elegancją wetiwerii z akordem niepokojącego piżma. Niebezpieczny, jak ogień pod lodem i... jak kobieta. Występuje w jednym stężeniu - wody perfumowanej.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: lukrecja, bluszcz, anyż gwiaździsty z dodatkiem orientalnych nut kwiatowych
nuta serca: fiołek, irys, wiśnia amarena
nuta bazy: wanilia, pralinka, bób tonka, wetiweria, piżmo, paczula

Cena: 180 zł / 30 ml; 270 zł / 50 ml; 350 zł / 100 ml

52% jesień/zima 48% wiosna/lato

Połączenie kobiety z dziewczynką

Nie lubię słodkich zapachów, jednak ten przypadł mi do gustu. Jest bardzo dziewczęcy i zalotny. Idealny dla romantyczki, która wyrosła na cudowną kobietę. Zapach niczym wiatr we włosach, podczas biegania po trawie.

Lolita Lempicka EDP

Zapach kupiony w drogerii internetowej - trochę w ciemno - i nie zawiodłam się. jedne z najtrwalszych wód jakie miałam, przy czym zapach zmienia się w ciągu dnia. Jest naprawdę trwały - skropione ubrania pachną jeszcze kilka dni, co za tym idzie są bardzo wydajne.

Moje ulubiona jak do tej pory

Zacznę od opakowania, bo chociaż jest ono najmniej ważne, to jednak dla mnie w przypadku perfum - jednak mimo wszystko jest. A jest przepiękne, z pewnością stanowi cudowną ozdobę dla toaletki czy łazienki.
Zapach jest dla mnie zniewalający i w inny sposób rozwija się latem i zimą, dlatego moim zdaniem nadaje się na każdą porę roku :) Na mnie też długo się utrzymuje :)
Jedyny minus - czasem boli mnie od niego głowa :(

polecam

Ładny zapach, słodki, trochę mroczny, seksowny. Nie wiem, czemu myślałam kiedyś, że jest podobny do Angela. Teraz widzę, że niewiele ma z nim wspólnego, oprócz tego, że może jest w podobnym stylu.
Bardzo mi się podoba, ale też czuję po kościach, że to "nie mój" zapach. Sama zresztą nie wiem dlaczego, bo w sumie jest taki jak lubię. Jest bardzo trwały, w przeciwieństwie do np. Alchimie, a trwałość bardzo cenię w perfumach.
Buteleczka jest po prostu prześliczna, uwielbiam zarówno proste i minamilistyczne flakony, jak i te barokowe, przeładowane i wesołe, jak ten.

Używa produktu od: próbka

Nie dla mnie

Na ogół lubię kwiatowo-owocowe perfumy, ale lolita to po prostu słodki ulepek.
Zapach faktycznie jest bardzo trwały, czułam go cały dzień. Dodatkowo jest duszący i wyczuwalny dla otoczenia (nie jest bliskoskórny).
Zawiodłam się :(

trwalszych nie znalazłam

Nie będę rozpisywać się na temat samego zapachu - inne wizażanki zrobią to na pewno lepiej. Chciałabym natomiast skupić się na trwałości tych perfum, a ta jest ogromna! Używam ich rano, a czuję je przez całą noc i na drugi dzień. Zapach roznosi się w całym pomieszczeniu. Magia.

Klasyk w pięknym wydaniu

To moje ukochane perfumy. Za całą recenzję wystarczyłby fakt, że miałam je na sobie w dniu ślubu. Jest to zapach trwały, intrygujący, niecodzienny, raczej ciężki. Perfumy dobrze utrzymują się na skórze, pięknie się rozwijają. Cudna butelka, choć minus za atomizer, który ciężko się wciska. Wracam do tego zapachu od lat. Perfumy warte uwagi.

Cudowny otulacz!

Zapach jest cudowny! Słodki, otulający, przyjemny. W miarę upływu czasu, czuć każdą z nut będących w składzie perfum. Zapach jest bardzo trwały. Flakon cudowny, inny, niepowtarzalny.

Piękny i słodki

Zaczynającv od pieknej buteleczki kończac na ładnym zapachu. Zapach jest swiezy, lekki i kobiecy. Kwiatowo owocowy, jak dla mnie idealny na letnie i gorące dni. Jestem z niego bardzo zadowlona

eleganckie, zimowe perfumy

Są słodkie, ale jednocześnie przypominają ognisko, może lekko męskie, dosyć ciężkie, świetne na zimę, jesień, na chłodne wieczory. Bardzo intensywne, trwałe, wielowymiarowe, ale kiedy jest gorąco bywają lekko duszące. Od Pani w aptece usłyszałam że czuć że są z wysokiej półki - a przecież można kupić je nie tak drogo :) Nosząc je czuję się bardzo elegancko, nawet w jeansach i t-shircie. Jedne z niewielu perfum, które faktycznie czuje cały dzień. Flakon może nie do końca trafia w moje gusta, ale nie jest wielki mimo 100ml, spokojnie można go wrzucić do torebki.

Świetne

Perfumy rewelacyjne piękny zapach który trzyma naprawdę bardzo długo. Super opakowanie. Polecam bardzo serdecznie. Jestem zawodolona z zakupy tych perfum

uwielbiam,,, mniam mniam

uwielbiam Lolitę Lempicką za flakon, trwałość i oczywiście zapach, który pięknie się rozwija. Bardzo słodka, takie właśnie lubię. Raczej w rześkie dni niż gorące i upalne.