Lolita Lempicka, Lolita Lempicka EDP

Lolita Lempicka, Lolita Lempicka EDP

`Lolita Lempicka EDP` to pierwszy z zapachów Lolity Lempickiej - kobiecy, zmysłowy, kwiatowo-orientalny. Jasny i niepokojący. Wprowadza nas w zaczarowany świat fantazji. Uwodzi aromatem i flakonem w kształcie jabłka - zakazanego owocu. `Lolita Lempicka EDP` oplata z lekkością bluszczu, kusi kontrastami anyżku, kwiatów i słodkich migdałów, by na koniec spowić ciepłem wanilii, słodyczą karmelu i elegancją wetiwerii z akordem niepokojącego piżma. Niebezpieczny, jak ogień pod lodem i... jak kobieta. Występuje w jednym stężeniu - wody perfumowanej.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: lukrecja, bluszcz, anyż gwiaździsty z dodatkiem orientalnych nut kwiatowych
nuta serca: fiołek, irys, wiśnia amarena
nuta bazy: wanilia, pralinka, bób tonka, wetiweria, piżmo, paczula

Cena: 180 zł / 30 ml; 270 zł / 50 ml; 350 zł / 100 ml

54% jesień/zima 46% wiosna/lato

Urzekające i wyjątkowe

Z Lolitą zetknęłam się pierwszy raz jakieś 4 lata temu, przypadkiem, "przelotem". Zapach ten jednak utkwił mi w pamięci, jako wyjątkowo przyjemny. Na długi czas o nim zapomniałam, gdy w końcu natrafiłam na niego ponownie niedawno. Kupiłam... i nie żałuję. Jestem zauroczona. Jest to zapach jedyny w swoim rodzaju, niepodobny do niczego, urzekający.

Ten zapach to ja

Kocham od wielu, wielu lat. Zapach nr 1 na mojej półce z perfumami. Rodzina, przyjaciele i znajomi ten zapach identyfikują całkowicie ze mną. 15 lat temu moja przełożona pachniała właśnie Lolitą i uwielbiałam, gdy przychodziła do mojego pokoju, chociaż z reguły zaglądała do mnie z nowym zadaniem do wykonania ;-) Któregoś razu zapytałam, czym pachnie i pierwszy raz usłyszałam tę nazwę: Lolita Lempicka. Wtedy ta perfuma była poza moim zasięgiem finansowym, ale zapamiętałam ten zapach i obiecałam sobie, że kiedyś to sobie kupię.
Na mojej skórze Lolita rozwija się niczym najpiękniejszy kwiat. Jego otulająca słodycz oraz świeży orient są niepowtarzalne. Jest bardzo trwały i ma dyskretny ogon. Czuję się z nim bezpiecznie, zimą otula mnie niczym miękka kołdra, zaś latem jak jedwabny szal. Emocjonalnie Lolita jest czuła i radosna :-)
Wypróbowałam inne wersje Lolity, ale ta klasyczna jest najpiękniejsza.

Zapach w sam raz na zimę

Flakon wody perfumowanej naprawdę urzeka. Zdecydowanie stanowi ozdobę toaletki. Przyciąga wzrok i zachęca do kupna. Potrafi nieźle zmylić, bo swoim uroczym wyglądem zapowiada zapach raczej delikatny, dziewczęcy i niewinny. A jest wręcz przeciwnie. Zapach początkowo jest mocny, żeby nie powiedzieć duszący. Po jakimś czasie nieco słabnie, jednak dalej do tych najlżejszych nie należy. Określiłabym go jako specyficzny. Jest i słodki i gorzki. Nie polecam na dzień ani na lato. Mnie pasuje na mroźny zimowy wieczór.

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Intrygujące jabłuszko

Z zapachem pierwszy raz zetknęłam się jakieś 12 lat temu kiedy to moja koleżanka zakupiła go w Paryżu jako prezent dla swojej mamy. Piękne jabłuszko urzekło mnie od pierwszego węchu. Po długim czasie poszukiwań zapach zamieszkał u mnie na stałe i zapewne gdy flakonik zostanie wypryskany zostanie zastąpiony kolejnym.

Piękny slodziak

Lolita Lempicka była moim marzeniem od kiedy weszla na rynek kosmetyczny.Niestety nie moglam od razu sobie na nie pozwolic.Kiedy juz bylo mnie stac na te perfumy hmm znalam lepsze Angel chociazby i wariacje Aliena. Zapach jest slodki,bardzo ladny,lekko orientalny.Milo sie go uzywa,cena w stosunku do pojemnosci rewelacja.Trwaly slodziak na jesienno zimowe dni.

nie dla mnie

Wąchając papierek czułam się dziwnie: wydawał mi się niepokojący, pachniał jak ciasto przesycone olejkami (migdałowym, waniliowym, anyżowym razem zmieszanymi). Ciekawie, nawet ładnie - pomyślałam sobie i kupiłam na swoje nieszczęście. Na mojej skórze fuj, fuj, fuj. Drażniący, duszący do tego stopnia, że rozbolała mnie głowa, czułam po nim jeszcze większy niepokój. Przy tym trwały, że czułam długo potem. Nie dla mnie i już.

Elektryzujący zapach

Recenzję będę pisała za dwie osoby mnie i moją mamę bo to dzięki niej poznałam ten zapach. Nut zapachowych opisywać nie potrafię także proszę mi wybaczyć. Po otwarciu pudełka z flakonem czeka nas unoszący się zapach, wyłania się flakon w kształcie serduszka. Jako zwykła maniaczka zapachów uważam że zapach jest ciepły, otulający z gorzką nutą. Jest to kompozycja wyjątkowa, rozwijająca się w ciągu dnia i z całą pewnością zapadajaca w pamięci. Pierwszy flakon kupiłam mojej mamie na święta i notorycznie jej podbierałam, tak zaczęła się nasza miłość do tego zapachu.

Tajemnica skryta za bluszczem

Woda ma ciekawy flakon w kształcie jabłuszka z ogonkiem, które oplatają liście bluszczu. Jabłko rajskie? Zakazany owoc? Może trochę. Na początku niby cierpkie, winne, ale też słodkie. Potem coraz bardziej odsłania się i odkrywa tajemnicę. Robi się orientalnie i słodko przez wanilię i bób tonka. Tę wodę czuję na sobie długo, pulsuje na skórze i trwa ze mną cały dzień. Nie męczy mnie, nie przyprawia o ból głowy. Po prostu pasujemy do siebie.

Słodkie jabłuszko, które kradnie serca wszystkich..

Z perfumami mam tak, że opakowanie mnie przyciąga a zapach przy nich pozostawia.
I tak było w tym wypadku. Całkiem przypadkiem skusiłam sie na nie w promocji w rossmanie. Zobaczyłam nazwę Lolita Lempicka hmm coś mi się kojarzy? To chyba coś znanego, butelka fajna, sprawdzę zapach. No i przepadłam.
Zapach słodki jak muffinka. Trochę taki przygaszony karmel, trochę coś z pazurem w każdym bądź razie coś intrygującego! Kojarzy mi się z kobieta nowoczesną i odważną.
Zapach do najtrwalszych nie należy ale w miarę się utrzymuje.

Nie ma lepszego

Dostałam 5 mililitrowy flakonik jak byłam jeszcze w przedszkolu. Zakochałam się w tym zapachu.
Minęło 15 lat i dalej go używam. Niestety od tamtego czasu stracił na jakości. Krótko trzyma, ale zapach jest cudowny. Zużyłam już dobre kilka flakonów i na pewno kupie następne.

Mój jesienno-zimowy ideał!

Ciężko jest recenzować perfumy, ale spróbuję...
Zacznę od tego, że ten flakon długo spędzał mi sen z powiek, bo jest obłędny, więc podziałał na taką "srokę" jak ja w pierwszej kolejności.
Gdy zamówiłam próbkę tej wody - przepadłam...
Piękne, słodkie, otulające nuty.
Ideał na sezon jesień/zima.
Są ze mną niezmiennie od kilku lat,a ja rzadko kiedy jestem wierna zapachom.
Perfumy są trwałe, pięknie się rozwijają. Są niesamowicie kobiece, słodkie, niemal duszące.
Jeśli ktoś lubi rześkie nuty, odradzam. Te perfumy świdrują pudrowością, kwiatami, jakimś ulepkiem...
Dla mnie wymarzone, zwłaszcza na chłodny, zimowy wieczór. Nazajutrz czujemy go na szalu i w szafie... Uwielbiam!
Polecam.

Bez szału

Kupiłam próbkę ze względu na tak dobre recenzje tutaj a okazało sie ze zapach jest zwyczajny jakich wieku . Zupełnie nie pozostaje w pamięci to taki zwykły slodziaczek . Cena w wieku sklepach jest zachęcająca jednak ja póki co nie skuszę sie na ten zapach tym bardziej ze trwałość nie powala . Samo opakowanie ładne .