Compact Blush

Compact Blush

Róż w kamieniu w pięknym opakowaniu z lusterkiem. Róż ma delikatną konsystencję, jest drobniutki, dobrze się nakłada.

Warto spróbować

Przyznam, że kupiłam w ciemno dla samego opakowania:)
Kolorek mam ceglasto morelowy z lekkimi drobinkami. Taki w stylu Jennifer Lopez - to było moje pierwsze skojarzenie. Versace nie jest moja ulubiona firmą jesli chodzi o kosmetyki, pionerem jest jesli chodzi o zapachy, a kosmetyki to raczej dodatek,mniej lub bardziej udany. Uważam, że jeśli mamy okazje i fundusze to warto spróbowac, ale zdecydowanie wole typowo kosmetyczne firmy.
A i bym zapomniała - wysoka zawartość pigmentu w różu, co jest dodatkowym plusem dla osób o ciemniejszej karnacji.

Używam tego produktu od:2 lata

Bardzo dobry!

Do tej pory używałam różu Estee Lauder i YSL gdyż są to bardziej rozświetlacze niż typowe matowe róże zawierają mnóstwo drobinek i pięknie podkreślają kości policzkowe, ale w końcu zapragnęłam klasycznego różu i trafiłam na ten. Mam chłodny odcień różowy. Jest bardzo intensywny w puderniczce, ale na policzkach wypada delikatnie, łatwo go dozować ma bardzo praktyczny pędzelek. Trzyma się na twarzy cały dzień. Fajne opakowanie, eleganckie z dosyć dużym lusterkiem ...

Lubię go

Opakowanie cieszy oko, jest eleganckie, trwałe i praktyczne. W środku ma lusterko sensownej wielkości no i sam róż. Róż oczywiście jest świetny, drobniutki, delikatny, bardzo dobrze się nakłada i przez cały dzień pozostaje na swoim miejscu nie tracąc intensywności koloru. Można nim bardzo ładnie wymodelować twarz ponieważ łatwo można stopniować jego nasycenie kolorystyczne. Polecam.