Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Beauty Derm Clean & Fresh (Demakijaż 3w1)

Beauty Derm Clean & Fresh (Demakijaż 3w1)

Cena już od 13,57 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Demakijaż 3w1 Beauty Derm to nowoczesny preparat do każdego typu cery również wrażliwej, bez ograniczenia wieku. Łączy w sobie właściwości mleczka, toniku i płynu do demakijażu oczu. Błyskawicznie i dokładnie usuwa nawet wodoodporny makijaż. Głęboko oczyszcza, tonizuje i odświeża skórę. Reguluje jej gospodarkę wodno tłuszczową, przywracając naturalne pH skóry. Dzięki zawartości koenzymów Q10 i R - naturalnych, aktywnych składników skóry - efektywnie wygładza ją i ujędrnia. Kompleks witamin A + E + F + H działa odżywczo i regenerująco.

bardzo dobry

Ja jestem zadowolona z tego kosmetyku, mnie akurat w ogóle nie szczypie w oczy, zmywam nim całą twarz z bardzo dobrym skutkiem!!! Przyjemny zapach, fajnie się dozuje, bardzo wydajny. Jestem sceptyczna do produktów typu 2 w 1 , 3 w 1 - lecz ten mnie bardzo sympatycznie zaskoczył. Mam zamiar wypróbować jeszcze inne kosmetyki do demakijażu,ale na pewno ten już będzie w grupie wartych kupienia.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[392059].usefull || 0 }}% pomocna.

podrażnia

Producent zaznacza, że kosmetyk ten łączy w sobie właściwości mleczka, toniku i płynu do demakijażu oczu, jednak w moim przypadku kontakt z oczami powoduje niesamowite pieczenie i szczypanie. Bardzo podrażnia, mimo że polecany jest również do cery wrażliwej (a ja takiej wcale nie mam!) Nadaje się jedynie do zmywania twarzy z pominięciem oczu, choć i tu cudów nie czyni- delikatnie nawilża, ale obietnica, że głęboko oczyszcza jest grubo przesadzona.

Używam tego produktu od: 3 m-cy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[384868].usefull || 0 }}% pomocna.

sympatyczny

skusilam sie na produkt i przyznam, ze poczatkowo troche zaychal..ale wlasciwie nie uzywalam go najlepiej, okazalo sie, ze zawsze musze uzyc po nim toniku;) ianczej mocno zapychal..ale pozniej bylo wporzadku:) moze nie bylo rewelacji, ale dosyć dobrze oczyszczal i przygotowywal skore do dalszych zabiegow...jednak szukam dalej mojego kwc;)

Używam tego produktu od: pol roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[298907].usefull || 0 }}% pomocna.

Anna Małecka masaż twarzy

Skuteczny i przyjemny

Zazwyczaj do demakijażu oczu wybierałam preparaty w formie płynów ale ostatnio skusiłam się na to mleczko i zdecydowanie nie żałuję.
Stosuję go właściwie tylko do demakijażu oczy przez co jest mega wydajny :).Bardzo dobrze radzi sobie z usuwaniem makijażu,nawet tego mocniejszego.Nie podrażnia i generalnie nie piecze(ale oczywiście trzeba uważać aby nie "wpakować" go sobie do oczu).Ładnie pachnie i ma lekką,nietłustą konsystencję która nie powoduje uciążliwego efektu zamglonych oczu.Czasem zdarza mi się również zmywać niem całą twarz i tu też sprawdza sie świetnie.Dobrze oczyszcza,nie zapycha i pozostawia skórę świeżą i matową.
Zdecydowanie polecam-produkt 3w1 z prawdziwego zdarzenia!

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[231557].usefull || 0 }}% pomocna.

Genialny wynalazek;)

Zawsze ciekawił mnie kosmetyk, w którym znajdował sie tonik, żel i mleczko. Postanowiłam, że kupię ten. Nie zawiodła mnie moja ciekawość i wybór. Mieszanina jest bardzo dobra. Idealnie oczyszcza makijaż, nawet bardzo kompletny. Usuwa zwykłe zanieczyszczenia z twarzy i dobrze nawilża. Łatwo się go rozprowadza wacikiem jak i dłońmi. Ma ładny delikatny zapach. Nie podrażnia oczu. Jest bardzo wydajny i opłaca się go kupić. Polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[227742].usefull || 0 }}% pomocna.