Seria ochronna na zimę, Krem zimowy na pękające naczynka

Seria ochronna na zimę, Krem zimowy na pękające naczynka

Krem na zimę przeznaczony do pielęgnacji cery ze skłonnością do pękających naczynek. Krem wzmacnia ścianki naczynek i zapobiega ich pękaniu. Zawiera wyciąg z dzikiego mirtu, witaminę E, naturalny filtr promieniochronny UV i olej brzoskwiniowy. Likwiduje przebarwienia skóry, hamuje szkodliwe działanie wolnych rodników.

... zaskoczył mnie ...

No więc tak... zacznijmy od tego, że kiedyś czytałam opinie na wizażu odnośnie tego kremu i tak spojrzałam na niego z niechęcią, a że kosztował w Geant'cie 3 zł (z gwarancją do 11.2008) to sobie pomyślałam, że najwyżej będzie doskonałą ochroną na dłonie.

No ale przyszły mrozy, a ja naprawdę muszę mocno przez nimi chronić pękające naczynka, bo tak marznę, że aż sinieję na twarzy.

Rzeczywiście kremik jest bardzo gęsty i tłusty, dlatego przeciwniczkom solidnej ochrony na twarzy z miejsca go odradzam.
Rozprowadza się dość opornie, dlatego też musiałam go troszkę rozprowadzić na rękach, ale po tym zabiegu rozprowadzał się o wiele lepiej :)

Zaskoczeniem jest to że nie świecę się po nim na twarzy jak latarnia morska, bo to przecież tłusty krem.

Ślicznie pachnie.

Myślę, że przezimujemy razem :)

Gdyby rzeczywiście nie był taki gęsty dałabym mu 5*

Podkład na nim jest trochę bardziej widoczny, niż na lekkich kremach na lato, ale coś za coś.

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: zaczęłam pierwsze

eeeeeeeeeee

no cóż.. kupiłam pod wpływem impulsu... Jesli chodzi o działania łagodzące naczynka to nie stwierdziłam. Krem tłusty, ciężko go dobrze rozsmarować. daje dwie gwiazdki za to, że zimno tak nie dokucza, choć i tu bez rewelacji.. A może to ja taki zmarzluch jestem..?

tłuscioch

O jego zbawczym działaniu niewiele mogłam się dowiedziec moja skóra. Krem jest do mojej mieszanej cery zbyt tłusty, ponadto gęsty, trudno go rozsmarować. Używałam go przez 2 tygodnie tylko na policzki , które z reguły przetłuszczają mi się mniej, ale nawet policzki swieciły sie dość mocno. fakt, ze krem ochronił skórę przed mrozem, nie wysuszyła się, ale taki efekt dałby mi chyba każdy przeciętny troche cieższy niż zazwyczaj krem. Jest bezzapachowy. Teraz używam go do rąk, ze skutkiem o wiele lepszym :).