Keep clear 2 in 1 (szampon przeciwłupieżowy z odżywką)

Keep clear 2 in 1 (szampon przeciwłupieżowy z odżywką)

Skuteczny szampon pielęgnacyjny, który jednocześnie zwalcza łupież i odżywia włos, które stają lśniące i łatwe do układania. Zawiera związki cynku.

Wróć !

Ehh to dopiero był szampon przeciwłupieżowy! Likwidował problem łupieżu już po kilku użyciach, dobrze oczyszczał włosy, nadając im przepiękny zapach i połysk. Poza tym ładne opakowanie, dobra konsystencja ( świetnie się pienił) i kolor. Kupiłabym jeszcze raz, gdyby go tylko przywrócili ;)

Używam tego produktu od:6 lat temu
Ilość zużytych opakowań:1 lub 2

Szkoda że go już nie ma:(

Ile bym dała żeby znowu się pojawił????? Pamietam że jak go wycofywali to zamówiłam sobie hurtem 5!! Używałam na przemian tego z białą nakrętką i z różową. Nie miałam nigdy łupieżu. włosy były piękne, nie prztłuszczały się, super się układały, poprostu rewelacja:) Szampon przyjemnie pachniał, dobrze się pienił i łatwo spłukiwał. Bardzo żałuję, że go wycofali, te inne są też w porządku, ale nie działają tak przeciwłupieżowo jak ten. Dlaczego Avon wycofuje rzeczy, które dla mnie zawsze były niezbędne???????:(

Szkoda, że już go nie ma

Szkoda, że Avon go już wycofał, przynajmniej nie widziałam go już od ok. 2 lat w katalogach.
No cóż Avon dobre kosmetyki wycofuję, a buble nadal zostawia /no może nie do końca/ w ofercie. :(
Skutecznie pozwalał mi walczyć z łupieżem.
Był wydajny pomimo małej niepozornej buteleczki.
Gęsta konsystencja chyba od różowym zabarwieniu?
Cena w promocji zachęcała do kupna. :)
NIe pamietam za dobrze, bo niestety go nie ma w dostępie :(
Gdyby był kupowałabym znowu...a tak "leczę" się innymi środkami.
Zostawiam pełne 4 * * * *.

Ilość zużytych opakowań: ...na pewno 3 być może więcej?

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

w porządku :)

Kiedyś - mój ulubiony szampon. Od jakiegoś czasu już go nie używam ale bardzo miło wspominam. Łupież faktycznie się zmniejszył. Poza tym nie powodował u mnie szopy, włosy łatwo się układały, były błyszczące. Wydajny. Oceniam na 3+ ale na jego korzysc zaokrąglam do 4 ;)

ilość zużytych opakowań: 4

niezły

Na początku nie mogłam się przekonać do jego zapachu. Później jednak udało mi się go zaakceptować :) Szampon jest wydajny, nieźle się pieni i faktycznie pomaga pozbyć się łupieżu. Moja przyjaciółka go ubóstwia, bo to jedyny specyfik za tą cenę, który usuwa jej łupież. Zużyłam już dwa opakowania i chyba skuszę się na następne, bo po nieszczęsnym Dove podejrzanie zaczęła mnie swędzieć głowa :/

nie skuteczny...

Słyszałam, że nie którym pomaga, więc sama spróbowałam. Na początku wydawało mi się, że łupież jest mniejszy a skóra znacznie mniej swędzi. Było to jednak krótkotrwałe działanie. Po kilku dniach łupież wrócił i to w jeszcze większej ilości a skóra swędziała jeszcze bardziej. Nie pomogły też żadne oliwki , Nizoral, dopiero z łupieżem uporał się szampon z DORY(tylko w aptekach), który przeznaczony jest do włosów przetłuszczających się (usuwa skutecznie łupież!)likwiduje wydzielanie tłustego łoju na skórze, który w głównej mierze odpowiedzialny jest za powstawanie łupieżu.
Wypróbójcie jeden i drugi same się przekonacie co jest lepsze.
Pozdrawiam.

dobry

Dobrze się pieni, łatwo spłukuje, nie wysusza włosów.Rzeczywiście, pomaga upokoić skórę głowy, jednak żadnych spektakularnych efektów nie należy się spodziewać.

działa

Używał go mój mąż i ku naszemu zdziwieniu pomógł mu troche. Przede wszystkim działa, może nie w takim tempie jak Nizoral ale jednak tak. :) Wyraźnie przynosi ulgę skórze głowy.

nie działa!

qrcze stosuje go od tygodnia a łupież wcale nie znika,wrecz przeciwnie jest go więcej.Nie moge sobie pozwolic na łupież przez cały miesiąc!!a fuu(dodam ze przed stosowaniem mialam bardzo sladowe ilosci łupieżu a kupilam ten szampon bo nie chcialam miec zadnego łupieżu)

ok

nic nie mogę mu zarzucić :) przedewszystkim działa!!! włosy są ładnie oczyszczone z łupieżu, lśniące, puszyste...zapachu nie pamiętam..ale jeśli miałby brzydki zapach nie używałabym go...stosuję go raczej profilaktycznie,bo wyleczyłam się z łubpieżu ...i jestem zadowolona...

super!

Jak dla mnie jest to jedyny szampon po którym mija mi łupież. nienawidzę tej przypadłości i dlatego używam tylko tego szmponu ciągle. Włosy są po nim ślniące i nie przetłuszczają się. Po zmianie na jakikolwiek inny zawsze widać znaczne pogorszenie kondycji włosów. Naprawdę bardzo skutecznie działa przeciwłupieżowo - testowałam go również na innych osobach. Nie trzeba się zrażać, jeśli na początku uzywania łupież będzie bardziej obfity i widoczny. Jest to normalne i po ok 1 miesiacu regularnego używania przechodzi.