Clarins, Le Pinceau [Powder Brush] (Pędzel do pudru)

Clarins, Le Pinceau [Powder Brush] (Pędzel do pudru)

Duży, zaokrąglony pędzel wykonany z wysokiej jakości naturalnego koziego włosia do aplikacji sypkiego pudru, pudru w kamieniu i pudrów brązujących.

do pudru, do pudru brązującego
Wykonanie
naturalne włosie
pędzle
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Miekki i zbity, ulubiony

Pędzel Clarins przyznam zakupiłam po zachwycie nad małym flat topem zalaczonym do podkładu mineralnego Clarins w pudrze. Jakość tego pedzla oraz praca z nim była dla mnie tak zadowalająca, ze postanowiłam zakupić Le Pinceau, Pedzel do pudru, przypominający kabuki.

+ miękkość
+ spręzystość - bardzo dobrze dopasowuje się do kształtu twarzy, zarówno przy aplikacji bronzera/ różu, jak i pudru
+ prezencja
+ naturalne włosie
+ dodatkowa tuba chroniąca kształt oraz osłonka z weluru
+ niewielki rozmiar, można nosić w torebce i nie zajmuje zbyt wiele miejsca
+ poręczna krótka "rączka"
+ bardzo gęste włosie - sztywne i miekkie zarazem
+ nie traci po praniu kształtu

+/- na poczatku nieco gubil wlosie
+/- dostępnosc. Tylko i wylacznie w Douglasie na stronie (sprowadzane z Niemiec)
+/- cena, zaplacilam 89 zl wraz z kosztami przesylki bylo 102 zl.

Pędzel prezentuje się niezwykle elegancko. Zapakowany w klasyczną czerwień Clarinsa wraz z plastikową tuba chroniącą kształt włosia w podróży.
Włosie wedle producenta jest kozie, jest dość miękkie, sprężyste. Jak to zwykle bywa przy naturalnym włosiu, lekko kłuje, ale podczas nakładania pudru tego się nie czuje. Nie "gryzie" ani nie drapie cery. Poczatkowo tracil wlosie, ktore jednak nie wplynelo na zwartosc pedzla.

Pedzel ma 6,5 cm włosie 4 cm długosci. To co mi się w nim podoba to jakość - pedzel jest solidnie zbity, wlosie geste nie jest tak giętki jak pedzel do pudru Body Shop. Idealnie dopasowuje sie do ksztaltu twarzy. Stosuje najczesciej do pudru sypkiego. Rownie swietnie aplikuje sie nim roz/bronzer jak i podklad mineralny w pudrze.

Maly rozmiar jest idealny do torebki czy podroz, dodatkowy plus za tube ktorej celem jest ochrona oraz trzymanie ksztaltu pedzla w ochronce.
Futeralik-ochronka z weluru, jest nieco inna niz starsza wersja, ktora byla z eko skory i miala w srodku lustereczko.

Pedzel jest drogi, jednakze dla mnie inwestycja warta grzechu. Flat top podkladu mineralnego Clarins (swietny do blendowania przy konturowaniu) przekonal mnie by miec w posiadaniu pedzel przedniej jakosci i jestem zadowolona z ich jakosci i wspolpracy.
Jestem bardzo zadowola i ubolewam, ze pozostale pedzle zniknely z regularnej sprzedazy Clarins.

Używam tego produktu od: 1,5 miesia

caIlość zużytych opakowań: 1 sztuka

_____________________________________________________________
Kopiowanie i używanie do innych celów bez pisemnej zgody redakcji zabronione.

polecam

Mój pędzel jest na długiej rączce ale nazywa się tak samo więc tutaj oceniam. takiego jak na zdjęciu nie nie spotkałam. Miękki, wytrzymały, nie niszczy się, nie drapie twarzy, nie gubi włosków. Jest odpowiedniej wielkości do używania z pudrem lub bronzerem. Polecam

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: pierwszy