Bursztyn, Energizujący bursztynowy żel do ciała (niebrązujący)

Bursztyn, Energizujący bursztynowy żel do ciała (niebrązujący)

Lekki, szybko wchłaniający się żel do pielęgnacji ciała o działaniu nawilżającym, wygładzającym i ujędrniającym. Energizujące właściwości żelu, dzięki kompleksowi BIOENERGETIC, wzmocnione zostały działaniem D-pantenolu i ekstraktu z rozmarynu. Polecany do każdego rodzaju skóry. Wmasowany po wieczornej kąpieli daje uczucie odprężenia i relaksu, jednocześnie dostarczając energii do regeneracji skóry podczas snu.

Cena: 15 zł / 150 ml

zapach plasteliny

Balsam zdecydowanie odbiega jakością od pozostałych produktów z tej serii: do dwóch największych wad zaliczę koszmarny zapach, przypomniający starą szkolną plastelinę, i niską wydajność: tuba starczyła mi na 8 dni.Gdyby nie te dwa mankamenty, byłby jednym z lepszych polskich balsamów: ma gęstą konsystencję, a mimo to łatwo i z poślizgiem się rozprowadza. Wchłania się tak szybko, że możliwe jest stosowanie go nawet rano, i generalnie jest prawie (zapach) przyjemny w użyciu. Skóra jest po nim nawilżona, gładka, ale mam wrażenie, że mógłby nieco bardziej odżywiać. Nienawykłam jednak do smarowania się plastelinką, stąd więcej go nie kupię.

wspaniale ujędrnia

Odejmuje za zapach. Na poczatku wydał mi sie bardzo ładny, ale potem zbrzydział. Natomiast ciało ujędrnia wspaniale! Żaden inny tak nie robił :-)