Lift Dynamic, Termożel wyszczuplający

Lift Dynamic, Termożel wyszczuplający

Zgłaszająca osoba: DominikaS.

Termożel wyszczuplający Yves Rocher. Przyjemnie rozgrzewa, po kilku tygodniach używania skóra jest bardziej napięta.

Skład: Aqua, Alcohol Denat., Propylene Glycol, Caffeine, Sodium Mannuronate Methylsilanol, Cyclopentasiloxane, Butylene Glycol, Dimethicone Copolyol, Sodium Lactate Methylsilanol, Cyclohexasiloxane, Carapa Guianensis, Aminomethyl Propanol, Carbomer, Parfum, Salicylic Acid, Cola Nitida, Copaifera Officinalis, Methyl Nicotinate, Tetrasodium EDTA, CI 15985, CI 14700, CI 19140.

Cena: ? / ? ml

nic specjalnego

Kolejny kosmetyk, łudzący obietnicą wyszczuplenia. Miał dośc przyjemny zapach, wsiąkał w miare szybko, ale nieprzyjemnie się lepił. Do rozgrzewania skóry przywykłam - zdecydowanie wolę to, niż chłodzenie. Mało wydajny. Efektów nie zauważyłam. A rozgrzewać mogę się Termożelem Bielendy - za mniejsze pieniądze :)

mizerny

Zapach w miarę znośny. Wchłania się dość szybko, chociaż przez długi czas się lepi. Bardzo bardzo bardzo rozgrzewa i to na dłuższy czas, i przyznam się ze to wcale nie jest jakąś przyjemnością. Mnie to nie dotyczy, ale jestem na 100% przekonana, że tego produktu nie powinny używać osoby ze skłonnością do pękających narzynek i z wrażliwą skórą.
Nie mogę powiedzieć żeby nawilżał skórę, raczej ją lekko wysuszał. Ale faktem jest że ją napinał i wygładzał. To chyba jedyne plusy tego kosmetyku. Efekt wyszczuplenia i redukcji cellulitu żaden.

bee..

Dwa lata temu namowila mnie kolezanka mowiac ze pomogl jej siostrze wrocic do kondycji po ciazy. Kupilam w jakiejs promocji dwa opakowania. Pierwsze stosowalam regularnie drugie stoi i stoi. Pierwszy wspomagalam dieta ze tak powiem ale rezultatow niebylo dlatego drugi stoi. Zapach zatykajacy, meczacy. Rozgrzewa za bardzo az boli, czlowiek niemoze sie dotknac. Zbyt bolesny. Zdecydowanie nie polecam. Dodam ze niemam problemow z waga ale jem bardzo duzo soli i stad pomaranczowa skorka moze przy zbednych kilogramach zda examin.

Studio fryzur włosy upięte jak Heidi Klum

Pomoże ćwiczeniom

A mnie ten żel dosyć odpowiadał. Ale zmodyfikowałam sposób użycia: otóż smarowałam się dosyć obficie wieczorem, a następnie owijałam pupę i udka folią spożywczą i tak szłam spać.:) Może mało przyjemne, ale skuteczne, podnosi rozgrzewające działanie żelu, póżniej w ciągu dnia wystarczy trochę poćwiczyć i tłuszczyk spala się znacznie szybciej, właśnie z tych strategicznych miejsc!:)
Produkt średnio-wydajny, ładnie wygładza też skórę.

Bez efektów

Moja skóra też dośwadczała tych "niesamowitych" doznań opisywanych przez moje poprzedniczki. Zniosłam to wszystko dzielnie z nadzieją, ze może dzięki temu efekt wyszczuplenia będzie większy. A tu niestety nie było żadnego...

Absolutnie nie :(

Kupiłam ten kosmetyk w ubiegłe wakacje w jakiejś promocji.Użyłam z rozpędu mimo, że mam tendencję do pękających naczynek (wprawdzie pękają mi tylko na twarzy, ale pewnie nie powinnam go w ogóle uzywać).Użyłam zresztą tylko raz ponieważ nie byłabym w stanie wytrzymać tego rozgrzewającego efektu :( Piekło i paliło mnie wszędzie gdzie posmarowałam, a obrazowo powiem, że miałam wrażenie jakbym pupą usiadła na rozgrzanym piecu:( Skóra strasznie mi się naprężyła, jak na moje oko za bardzo.Zapach ujdzie.Nie powiem czy jest wydajny i czy przynosi efekty,ponieważ stoi na półce nie używany :(Nikt nie chce go używać :( Jest okropny,a pieniądze uważam za wyrzucone w błoto :(

Straszny!

Jeden z najgorszych kosmetyków jaki kiedykolwiek kupiłam!Nie mogę go nawet nikomu odstąpić, bo po wypróbowaniu nikt go nie chce!Efekt "przyjemnego rozgrzania" niestety nie jest dla mnie zbyt przyjemny.Po rozsmarowaniu preparatu na ciele pojawia sie zaczerwienienie i opuchlizna,a jako bonus - ostre pieczenie skóry i ból, nawet przy najmniejszym dotyku.Taki efekt utrzymuje sie do około godziny.Kiedy niedokładnie wymyję ręce po rozsmarowaniu, lub przez przypadek dotknę preparatu - to samo!zachecona promocja kupiłam Spray Minceur Express,myślałam że będzie lepszy.Niestety - efektów nie widać, wchałnia się straszliwie długo, pozostawiając tłustą powłoke na skórze.A na dodatek oba preparaty śmierdzą chemią.

ale gorąco

Mocno rozgrzewa skórę (to akurat przyjemne dla mnie), ale za bardzo - czuć mrowienie, skóra jest długo zaczerwieniona. Lepi się do skóry i rąk. Słabo nawilża (mam suchą, wrażliwą skórę). W wyglądzie cellulitu - żadnych wyraźnie zauważalnych zmian. Ładny zapach!

ostrzegam i odradzam!

Miałam preparat, który jest na zdjęciu - termo-żel wyszczuplający. Takiego koszmaru jaki przeżyłam z tym "kosmetykiem" nikomu nie życzę! Po posmarowaniu ud tym paskudztwem, moja skóra zrobiła się obrzmiała, czerwona jak burak. Piekło okropnie! Nie mogłam się ubrać, bo najlżejszy dotyk sprawał ból. Mimo to próbowałam parę razy zanim wyrzuciłam to "coś" do śmieci. Efektów pozytywnych żadnych, wręcz odwrotnie - obrzęk u mnie utrzymywał się parę godzin po nałożeniu tego "kosmetyku".

Nie polecam

Miałam ten preparat w sprayu. Myślałam, że będzie to spore ułatwienie w aplikacji, a w dodatku miało rewelacyjnie działać. Używanie okazało się niezbyt przyjemne. Pierwszy raz spróbowałam w małej łazience, z której ewakuowałam się z prędkością światła. Po jednej nodze nie było czym oddychać. W pokoju było trochę lepiej, ale tylko przy szeroko otwartym oknie. Potem przesiedziałam pół godziny w kuchni, wywietrzyłam pokój i dało się wejść. Zastanawiałam się, czy przypadkiem nie spróbować na balkonie, ale żal mi się zrobiło sąsiadów ;-). Może troszkę przesadzam, ale naprawdę tylko troszkę. Gdyby to jeszcze działało... Nic z tego, nawet odrobinę nie ujędrniło skóry, że już o utracie setnych milimetra w udzie nie wspomnę. Dla mnie to była strata pieniędzy.

Ostrożnie !

Kupiłam go zachęcona tym,że rozgrzewa,ponieważ zaczęłam go stosować zimą a jestem zmarzlakiem-ten efekt wprost zwala z nóg:po kilku sekundach intensywnego pieczenia bardzo przyjemnie rozgrzewa. Niestety nie zauważyłam poprawy wyglądu skóry-cellulit jak był tak jest!Co gorsze-pojawiły się na udach rozszerzone naczynka,kórych dotąd nie miałam!!!

U mnie się nie sprawdził

Jedyna zaleta to to, że napina i wygładza skórę. Ale... (i teraz wymienię same wady):<BR>1. Pozostawia na skórze nieprzyjemną, lepką warstewkę, mimo długiego wmasowywania.<BR>2. Efekt rozgrzania nie wnosi nic poza rozgrzaniem :), to chyba taki trik magiczno-kosmetyczny... ;).<BR>3. Nie widać postępu w walce z cellulitem.<BR>