Lady Speed Stick, Antyperspirant w sztyfcie (stara wersja)

Lady Speed Stick, Antyperspirant w sztyfcie (stara wersja)

Antyperspirant w sztyfcie; 24 godzinna ochrona przed poceniem się.
Godny polecenia, przyjemny w użyciu. Nie pozostawia żadnych śladów na ubraniach.

Skład: /Powder Burst/ Cyclomethicone, Aluminium Zirconium Tetrachlorohydrex GLY, Stearyl Alcohol, PPG-14 Butyl Ether, Phenyl Trimethicone, Hydrogenated Castor Oil, PEG-8 Distearate, Parfum, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Citronellol, Eugenol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Limonene, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Methyl Ionone.

Cena: ok. 11zł

niezapomniany

Miałam go ładne kilka lat temu. Nie wiem jak nazywała się moja wersja zapachowa, pamiętam tylko że miał kwiatki na opakowaniu. Jako nastolatka nie miałam problemów z nadmierna potliwością i spełniał moje wymagania na tym polu.
Zapach był przecudny:dziewczęcy, delikatny, subtelny- unikalny.
Niestety upadł i pokruszył się.
Sztyft bardzo estetyczny.
Chyba skuszę się na niego ponownie.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: może polowa z pierwszego?niestety upadł i pokruszył się

Wow!!!

Nigdy w życiu reklamy ani promocje w sklepach nie przyciągneły mojej uwagi na Lady Speed Stick. W żadnej formie! Nie wiem czemu... Raz usłyszalam o nim na YT i zaintrygował mnie szczególnie polecany przez youtuberke zapach Orchard Blossom. Akurat natrafilam na promocje, więc się skusiłam i... rewelacja!!!

Zapach jest bajeczny! Tak świeżutki i delaiktny, że ach. Zapach jabuszka jest tak naturalny, że mogłabym go wąchać cały czas!;) A co lepsze zapach ten utrzymuje się przez cały dzień... Za każdym razem jak ruszyłam ręką, podnisołam ją czułam przyjemny jabuszkowy zapach co było fantastyczne nawet w upalne dni.

Świetnie radzi sobie z ochorną przed potem. Nie mam dużych problemów z poceniem się nagorliwym.

Cena zawsze gdy chce go kupić jest w promocji, więc rewelacja! Gama zapachów fenomenalna! Zapachów i rodzajów ochorny, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Niestety... Jest bardzo mało wydajny:( sztyft jest kremowy latwo sie aplikuje nie pdorażnia skóry nawet po depilacji!!! Ale strasznie szybko się kończy w porównaniu innych dezodorantów.
Brudzi niestety też opakowanie...zamykając zakrętkę zawsze musze go wycierać by nadmiar kremwego sztyftu nie oblepiał całej buteleczki/opakowania i zakrętki.
No i niestety zostawia białe ślady... na szczęście nie przebijają one na zewnątrz ubrania i da sie je zeprać bez problemu no ale są... Ale wiem, że jest też wersja tych sztyftów, ktore ponoć nie zostawiają ani białych ani żółtych śladów, więc zobaczymy ;)

Ogólnie bardzo polecam!! I teraz używam już tylko ich!

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

Zależy co kto lubi

Pięknie pachnie (Wild Fressia), ale nie tamuje pocenia się. Jedyny plus jest taki, że gdy wydziela się pot, to wkoło pięknie pachnie i masz pewność, że np. w autobusie nikogo dusić nie będziesz, więc śmiało możesz podnosić ręce do góry :P Pomijając plamy ;/

Aaa, no i trochę brudzi kolorowe i czarne ubrania :(

Polecam osobom, które nie pocą się niesamowicie mocno.

Używam tego produktu od: 3 m-ce

Agnieszka Broda błędy w makijażu 01

wielkie rozczarowanie

Od dawna mnie kusiło, promocja była, więc kupiłam z wielką nadzieją, że podoła nadmiernemu poceniu, szczególnie w upały.
Wielkie rozczarowanie!!!
- po 30 min mokre pachy
- mokre plamy na ubraniu
- intensywny zapach dezodorantu maskujący pot - przebijał nawet perfumy
Katastrofa!

Plusy:
- nie uczula
- szybko się wchłania
- po wyschnięciu mokrych plam nie zostawiał białych ani zółtych śladów na ubraniach

Używam tego produktu od: codziennie przez miesiąc

Ciężki orzech do zgryzenia.

Lady Speed Stick używam od bardzo dawna, od czasów podstawówki z tego co pamiętam, próbowałam wielu zamienników, bezsuktecznie. Dezodoranty utrzymują moje pachy w świeżości góra 4 godziny! Kulki są tragiczne w użyciu i kleją mi się pachy, jednak LSS nigdy mnie nie zawiódł, kiedyś faktycznie zostawiał smugi na ubraniach, w starszych wesjach, jednak już tego nie robi więc nie mam się o co martwić.

Utrzymuję świeżość bardzo długo, cały dzień z pewnością. Warto go mieć przy sobie w razie wypadku, opakowanie poręczne, sztyft nawet podczas upadków się nie kruszy co jest wielkim plusem, cena jak najbardziej okej, wydajność na wielkim poziomie!

Niestety, ten poziom fundowany jest dzięki aluminium w składzie który blokuje gruchołu potowe, więc antyperspirant powinien być zmywany na noc, aby skóra mogła odpocząć!

Potwornie uczula

Jedyny antyperspirant, który potwornie mnie uczulił!
Nie wiem jaka chemia musi być w środku skoro tylko Lady Speed zafundował mi czerwone i swędzące pachy.

Spróbowałam dwa razy, licząc, że można jednak okaże się ok....niestety...dwa razy poszedł do kosza.

Plus - ładny zapach.

Używam tego produktu od: dwa razy
Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

bdb

witam. Sztyft którego urzywam z tej lini jest :
- bardzo skuteczny ( chroni przed poceniem, działa około12 godz. z uwzględnieniem że pracuje fizycznie)
- bardzo ale to bardzo rzadko brudzi
- jest bardzo wydajny około 3 miesięcy przy codziennym naładaniu
- nie jest drogi
- nie podrażnia nawet po depilacji
Ogólnie jest bdb lecz moja skóra ma skłonność do przyzwyczajania się więc nie działa już jak powinien :-(

Ilość zużytych opakowań: 4 lub5

Jestem na tak!

Antyperspirant jest ok.W sumie nie wiem czy działa jakoś szczególnie,bo używam bloker i wlaściwie się nie pocę,ale tak w razie czego aplikuje ten sztyft.
Ładnie pachnie.
Nie zastawwia śladów na ubraniach.
Wygodnie się do aplikuje.
Nie trzeba czekać aż się wchłonie jak to jest w przypadku kulek.
Jest baaardzo wydajny,bo ja mam swoj około pół roku i końca nei widać ;)

Ilość zużytych opakowań: jedno i końca nie widać!

Najlepszy ! Mój KWC

Najlepszy antyperspirant jaki kiedykolwiek miałam. Używam go od naprawdę wielu lat. Kilka razy skusiłam się aby wypróbować coś nowego ale nic nie dorównuje Lady Speed Stick :) Używam tego o zapachu jabłka.
Plusy:
- Idealnie chroni
- Utrzymuje się cały dzień
- Pięknie pachnie
- Dobre , poręczne opakowanie
- Bardzo wydajny
- Łatwo dostępny
- Cena

Minusy
- Faktycznie zdarza się, że pozostawia ślad na ubraniu ale to naprawdę bardzo rzadko

Używam tego produktu od: ok. 6 lat
Ilość zużytych opakowań: mnóstwo

JEDYNY...nie

jedyny ktory na prawdę DZIAŁA.
Wypróbowałam wszystko, przez jakis czas uzywalam Rexony ale znalazlam cos mocniejszego - Lady Speed Stick :))
Podoba mi się zarówno aplikacja, jak i konsystencja, oraz zapach i fakt, że wystarczy podniesc pachy na minutke i wysycha CAŁKOWICIE, inne antyperspiranty były długo "mokre".

Zawsze do niego wracam, jest najskuteczniejszy, po prostu.

ma 1 minus: zostawia ślady na czarnych ciuchach, ale działanie całkowicie niweluje ten minusik ;p

P.S. Jestem zaskoczona taką ilością negatywnych komentarzy, i zaczynam sie zastanawiac jak Wy się pocicie, że taki killer na was nie działa?! Nadpotliwosc to choroba, i osoby z takimi dolegliwosciami nie oceniają tego produktu obiektywnie.

EDIT 7.04.12
O ironio, przestał działać... nie wiem jak to sie stało ale miałam non stop mokre pachy ;O eahhh

moze byc

Ładne opakowanie w fioletowym kolorze co mi sie bardzo podoba.ładny zapach ja mam Aloeprotect sensitive.Bardzo wygodne w uzyciu.dosc wydajne.Minusem jest to ze po posmarowanniu pod pacha pozostawal taki bialy nalot ktory utrzymywal sie przez caly dzien i mi to nie pasuje.Natomiast duzym plusem jest to ze zapach utrzymywal sie przez caly dzien.Troche brudzi ubrania.W konsystencji przypomina mydlo.mam uczucie ze pod pacha smaruje sie kostka mydla i to mi nie pasuje.chyba jednak wole kulki.

Mój ulubiony

Testowałam różne antyperspiranty, ale ten odpowiada mi najbardziej. Nie lubię żeli, bo się kleją, dlatego zawsze wybieram te kremowe w sztyfcie. Inne firmy się kruszą, łamią, zostawiają grudki pod pachami. Ten mnie nie zawiódł i zawsze do niego wracam. Mój ulubiony zapach to zielone jabłuszko, niestety wycofali tę serię i wprowadzili nową. Jednak nie przeszkadza mi to.
Dobrze chroni, jest wydajny, nie łamie się i jest tani.
Same plusy ;)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: ok. 6