Celia, Mascara - tusz pielęgnacyjny

Celia, Mascara - tusz pielęgnacyjny

Producent podaje na opakowaniu: "wzmacnia, pielęgnuje, upiększa". Tusz 10 ml zawiera m.in.: keratynę, olej jojoba, olej rycynowy i wosk pszczeli.

Cena: ok. 9 zł

dobry i tani!

używałam go dawno temu i zapamiętałam jako wyjątkowo dobry, szczególnie za tą cenę
delikatny efekt(w sam raz dla uczennicy bez kasy jaką wtedy byłam)
dość trwały, nie skleja rzęs w jeden wielki glut, co przy tej klasie kosmetyków rzadko się zdarza

Używam tego produktu od:1 raz ze 7 lat temu

Naturalny efekt

Bardzo fajny tusz za niewielką cenę. Naturalnie podkreśla rzęsy, trochę wydłuża, nie osypuje się. Trzyma cały dzień, ale łatwo się zmywa (nawet samą wodą). Mam go już chyba rok i nadal nieźle mi służy, chociaż trochę zgęstniał i musiałam raz zmoczyć szczoteczkę (taki mój patent, dzięki któremu każdy tusz starcza mi naprawdę na długo).
Nie jestem zbyt wymagająca jeśli chodzi o tusze, ale ten jest świetny, polecam szczególnie na dzień i dziewczynom lubiącym naturalny efekt.

masakryczna mascara

Jeszcze nie miałam tego typu doświadczeń z tuszem... Po pomalowaniu się nim zaczęło mnie coś kłuć w oczy. Zdziwiłam się że w oba naraz, ale doszłam do wniosku że pewnie mi coś wpadło. Niestety nie przestawało i wtedy się zorientowałam że są w nim jakieś taki włoski które właśnie sobie rozprowadziłam na rzęsach. Te kłaczki tak mnie kuły w oczy że musiałam to zmyć. Próbowałam jeszcze kilka razy się nim pomalować za każdym razem z takim samym efektem. Pominąwszy powyższe efekt jaki osiągnęłam na rzęsach był raczej nędzny - tylko lekko podkreślone, wcale nie wydłuzone rzęsy. Wersja którą kupiłam to taka w bordowym opakowaniu.Na dodatek bardzo trudno go dostać.Stanowczo nie polecam.

WŁOSY lokówka objętość

polecam

tusz jest świetny, bo :-pogrubia,-ładnie rozdziela rzęsy(gdy weszłam wprawę w malowaniu tym tuszem),-po ostatnim tuszu bardzo mi wypadały rzęsy, przy tym przestały-bardzo fajna, wygodna szczoteczka-taniutkiminusy:-trudny do kupienia,-nie wytrzymuje łez(no, ale wodoopornego producent nie obiecywał)-jeśli pocieram ręką oczka, kruszy siępodsumowując: jestem zadowolona :))

Celia jest the best

Celia jest stara jak świat, a dopiero teraz ją odkrywam, kupiłam tusz bo bardzo spodobała mi się szczoteczka, długo chodziłam za nim i pytałam panią w Skarbku czy już są czarne, no i byłam cierpliwa bo czekałam na niego pół roku, w końcu go mam no i:-nie osypuje się-ładnie rozdziela i nie skleja rzęs-daje bardzo naturalny efekt, raczej nie można spodziewać się żadnych sztucznych rzęs-bardzo łatwo się zmywa, nie trzeba trzeć oczu

super!

uważam, że tusz ten w niczym nie ustępuje tuszom kilkakrotnie droższym (ja go kupilam za 12zl). ładnie sie nakłada (ja zawsze wycieram nadmiar ze szczoteczki o chusteczke - robie tak ze wszystkimi, efekt: nie posklejane rzęsy), jest bardzo trwały, nie kruszy sie, nie podrażnia. szczoteczka jest dosyć dluga co ułatwia nakładanie.mam czarny i brązowy: bardzo naturalny, delikatny kolor.Dopisek: po 4 miesiącach używania tusz ani trochę nie stracił na jakości, nie wysechł, nadal jest bardzo trwały na rzęsach, nie osypuje się. Znalazłam ideał za śmieszne pieniądze :)

Rewelacja

Jak dla mnie rewelacja!Mam tusz brązowy i jestem naprawde nim zachwycona,nie ukrywam,że ceną też:)Tusz ładnie się rozprowadza,wygląda bardzo naturalnie(kolor) i nawet po całym dniu się nie kruszy ani nie spływa.Zawsze uważałam,że warto inwestować w drogie,kolorowe kosmetyki,bo te tanie pozostawiają wiele do życzenia...i tu się mile rozczarowałam Celią:)

pozytywne zdumienie

To zabrzmi jak absurd ale ten tusz za 9 zł w mojej ocenie jest lepszy niż tusz, który miałam poprzednio - Keracils Excellence Lancome za 115 zł, mam mieszane uczucia to pisząc, nie wiem, może trafiłam na jakiś super egzemplarz. Po tygodniu używania tuszu mogę powiedzieć, że: nie skleja rzęs i nie tworzy skrzepów, przyjemnie pachnie, nie podrażnia oczu (Lancome to porażka w tych punktach), nie obsypuje się, jest trwały, a rzęsy są elastyczne i wyraźne. Jedyna niedogodność to kształt szczoteczki, która mogłaby być gęstsza. Zachęcam wszystkich do eksperymentu za 9 zł i podzielenia się swoimi odczuciami, bo może faktycznie trafił mi się wyjątkowy egzemplarz.