Oriflame, Beauty, Perfect Match Eyeshadow Duo (Podwójne cienie do powiek)

Oriflame, Beauty, Perfect Match Eyeshadow Duo (Podwójne cienie do powiek)

Pięknie zharmonizowane kolory, dobrane w idealne pary, podkreślają oczy, zachowując swoją intensywność nawet przez 7 godzin. Innowacyjna formuła z silikonem sprawia, że rozprowadzają się kremowo gładko. Nakładaj je suchym lub zwilżonym aplikatorem. W pudełeczku z lusterkiem.

dobry

Używam tych cieni od tygodnia, powiem szczerze ze mialam nadzieję że beda bardziej perłowe, blyszczące. Po za tym idealnie sie rozprowadzaja , kolory swietnie dobrane, sa trwałe. Duży plus za to że kolory cieni sa adekwatne do tego co zostało zaprezentowane w katalogu.

Używam tego produktu od:7dni

Zamówiłam tylko jeden kolorek,ale na pewno na tym sie nie skończy..Przede wszystkim kolor jest odzwierciedlony do tegow katalogu...tylko co ciekawsze ma jesczze takie śliczne błyszczące drobinki:)nakładam wcześniej bazę pod makijaż z oriflame i cienie utrzymują się cały dzień naprawdę jak wracam po 20 to są całe...wymagam tego od cieni i dlatego są dla mnie idealne..co więcej czasem cienie mimo bazy wysuszają powieki,ale te nic takiego złego(brrr) nie robią
Cena jak za takie cienie świetna,lusterko jest fajne,że widać wszystko dokładnie,pudełeczko eleganckie i pędzelek good.Tyle,że ja nie noszę ze sobą tych cieni,bo tak jak mówiłam nie ma co poprawiać

Gorąco polecam

Używam tego produktu od:miesiąca