Oriflame, Divine, Pianka pod prysznic

Oriflame, Divine, Pianka pod prysznic

Delikatna, perfumowana pianka o zapachu wody toaletowej Divine, ktora oczyszcza i pielegnuje zarazem, dzieki ekstraktom z papai i zielonej herbaty oraz wit. C i E, po kapieli skora jest niesamowicie gładka, nawilzona i pachnąca.

do wypróbowania

Dostalam te pianke w prezencie i dobrze, bo zalowalabym troche tego zakupu ;)
Pianka jest fajna, ale bardziej sprawdza sie jako gadzet pod prysznic, a nie jako kosmetyk pielegnacyjny.
Wydajnosc srednia, aplikacja taka sobie, wielki minus otrzymuje za wysuszanie skory. Dobry balsam nawilzajacy jest niezbedny!

Używam tego produktu od:jakiegos czasu
Ilość zużytych opakowań:jedno napoczete, odstawione na polke

miły gadżecik

Za sprawą miłej wymiany weszlam w posiadanie kolejnego opakowania tej pianki. W sprzedaży katalogowej od jakiegoś czasu nie pojawia się, a szkoda.
Lubię takie eksperymenty prysznicowe - po naciśnięciu aplikatora na dłoń wychodzi porcja gęstej pianki, którą wystarczy rozprowadzić na wilgotej skórze. Fajna sprawa.
Zapach kosmetyku znacznie mniej intensywny w niż w wodzie toaletowej, co jest dużym plusem, bo akurat Divine to nie moja bajka.
Marzą mi się pianki w zapachach lubianych przeze mnie perfum :)
Nie oceniam pielęgnacji, bo po każdym prysznicu smaruję ciało balsamem, więc nie wiem czy sama pianka wysusza, nawilża, czy moze ma neutralny wpływ na kondycję skóry.
Aha, moje dziecko też lubi pianki ;) Podbiera mi chociaż jest chłopcem :)

Używam tego produktu od:jedno dawno temu teraz mam drugie
Ilość zużytych opakowań:1 i trochę

taka sobie

Konsystencja pianki dosyć przyjemna... i to chyba wszystko, co mi się w tym produkcie podobało. Zapach nie przypadł mi do gustu - nie znałam go wcześniej - jakiś taki ciężki i duszący. Po piance spodziewałam się nawilżania, a miałam wrażenie, że raczej wysusza. Niemożliwe okazało się zmycie za jej pomocą antyperspirantu :rolleyes:

Używam tego produktu od: ok. 1 mies.

Oriflame tutorial 2 konwertowany

Divine :)

Pachnie swietnie :) Gdy dostalam probke divine od mojej konsultantki bez wahania podjelam decyzje o zakupie tej pianki (jeszcze do tego byla w promocji :D ) I bylam bardzo zadowolona :) Zabralam ja ze soba do Wloch :) Sprawdzila sie swietnie :) Zapach dlugo sie utrzymywal, byla bardzo wydajna i nie zajela wiele miejsca w plecaku :) Szkoda, ze juz ja wycofali :(

Bardzo przyjemna

Kupiłam z myslą o wakacyjnym wyjeździe,z zamiarem używania jej także do jako pianki do golenia.Nie zawiodłam się,jest naprawdę bardzo dobra zarówno jako środek myjący do ciała jak i pianka.Ślicznie pachnie(zauroczona jej zapachem kupiłam potem perfumy Divine).Baaaardzo wydajna,mam ją od sierpnia(a to naprawdę bardzo długo bo żele zużywam w tępie ekspresowym)a jeszcze sporo zostało.Ładne opakoanie i wygodny dozownik to kolejne plusy, a także jak sie niedawno przekonałam(po zakupie wody toaletowej)stanowi dobre uzupełnienie calej linii zapachowej.Cena wyższa niż w wypadku zwykłycj żeli pod prysznic ale jakość jest jak najbardziej to remokpensuje.Polecam zarówno jako element serii Divine jak i poprostu w charakterze żelu.

Świetna

Naprawdę świetny produkt do kąpieli pod prysznicem. Konsystencja delikatnej pianki, dobrze sie spłukuje ui rozprowadza na skórze. Piękny zapach Divine dlugo utrzymujący się na ciele jeszcze po kąpieli. Wystarczy niewiele pianki aby umy dokładnie całe ciało. Jak dla mnie miło malej pojemnosci (150ml) jest bardzo wydajna. Niestetty starsznie droga...ja dostałam ją w prezencie, sama chyba bym nie kupiła..no chyba,że bylaby jakas duża promocja.

dla mnie super

jest świetna!!!
skora jest miekka, czysta, nawilżona i odświeżona. uczucie świeżości utrzymuje sie bardzo długo.
zapach jest przesliczny i nie kłóci sie z innymi pefumami.
opakowanie jest poręczne i ładnie wugłada w łazience
cena adekwatna do jakości

ok

Postanowiłam wypróbować piankę pod prysznic, bo bardzo lubię zapach Divine. Wygodna w użyciu, dobrze myje, pozostawia na skórze lekki zapach a nawet lekko nawilża. Jedyny minus to cena - nawet w promocji trochę za wysoka.

Przyjemna

Lubię zapach, więc zdecydowałam sie również na piankę do kąpieli z tej linii zapachowej. Dozowanie w spray'u jest bardzo wygodne, a sama pianka bardzo delikatna i milutka. Jednak jako kosmetyk do mycia ciała jakoś mnie nie przekonuje. Miło jest pomasować sobie skórę milutką i ładnie pachnącą pianką, jednak , żeby poczuć się czysto musze przedtem zaaplikować sobie peeling :)