Synergen, Pickelabdeckstift Antibakteriell (Korektor przeciw wypryskom)

Synergen, Pickelabdeckstift Antibakteriell (Korektor przeciw wypryskom)

Działa antybakteryjnie, a jednocześnie zakrywa wypryski i zaczerwienienia. Specjalne składniki zamykają pory - wysuszając wypryski. Antybakteryjne składniki zapobiegają tworzeniu się wyprysków i wągrów.

Skład: Paraffinum Liquidum, Cera Carnauba, Petrolatum, Paraffin, Hydrogenated Polyisobutene, Octyldodecanol, Candellila Cera, Polybutene, Cetyl Palmitate, Magnesium Myristate, Cera Alba, Bisabolol, Farnesol, Tocopherol, Odeth-10, Propylene Glycol, BHT, Ascorbyl Palmitate, Glyceryl Stearate, Citric Acid, Amyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Alpha-Isomethylionone, Cinnamyl Alcohol, Parfum [+/- CI 77891, 77491, 77492, 77499, 770071].

Cena: ok. 6zł / 4g
/e/

Taki sobie

Kupiłam go kilka lat temu i nadal mam. Był pierwszym korektorem na jaki się skusiłam i najtańszym w rossmanie. Źle dobrałam kolor 01 vanilia bo trochę za ciemny daje pomarańczowy odcień. Używam go punktowo na wypryski i na cienie pod oczami po czym nakładam fluid. Cóż ciężko się go rozciera, trochę ciemnieje, punktowo nawet nieźle kryje, podkreśla zmarszczki, wydajny no i w sztyfcie oraz tani i dostępny.

Używam tego produktu od: Ponad 3 lat
Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Nie bardzo

Korektor ten byl moim pierwszym korektorem jaki kiedykolwiek miałam. Kupując go pierwszy raz wybrałam trochę za ciemny odcień, przez co wyglądał okropnie. Co prawda miał dobre krycie, ale słabo się rozcierał. Był taki jakby suchy w aplikacji. Dodatkowo taki sztyft jest niezbyt higieniczny. Jest bardzo wydajny, nie sposób go zużyć. Ciemnieje lekko po nałożeniu na skórę. Nie kupię go więcej, ponieważ leży u mnie w szufladzie zużyty do połowy, bo nic więcej nie jestem w stanie z nim zrobić, dlatego, że jest zbyt ciemny. Ewentualnie kilka razy próbowałąm wykonturować nim twarz, ale fatalnie się rozciera, rolując się i ściągając przy tym podkład. Chyba najlepiej wygląda punktowo nałożony na niedoskonałości, ale kolor musi być dobrze dobrany. Cena również jest niska, a dostępność duża.

Używam tego produktu od: kupiłam go baaardzo dawno temu, jakieś 6 lat
Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego sztyftu.

Nigdy nie zmienę

Nie znam lepszego korektora w tak przystępnej cenie. Bardzo dobrze kryje, bardzo dobrze kryje, bardzo dobrze kryje. Czy coś jeszcze innego się liczy? jest także dość trwały. Nie będę się rozpisywać. Poprostu WARTO!

Używam tego produktu od: od kilku lat
Ilość zużytych opakowań: DUŻO

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 01 pinup

moj KWC

Uzywam odcien 06 beige. to moj KWC. Naprawde antybakteryjny. Mogłabym sie przyczepic tylko do zbyt małej gamy kolorystycznej.Używam go od dawna.
Ma doskonałe krycie, trwałośc i jest mega wydajny. Kończe juz 7 opakowanie i napewno beda nastepne. Ma idealna konsystencje, doskonale matuje, solidne opakowanie. Jedynie co bym mogła zmienic, to kolor opakowania, bo biały jest i sie czesto brudzi.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kończe 7

Dobrze kryjący korektor.

Używam go od dawna, moja matka mi go kupowała. Nie zawsze kolor był dobrze dobrany, ale krycie i trwałość są zdecydowanie jego mocnymi stronami. Wydajność chyba też, bo mam go od dość dawna. Dobrze zatuszuje niedoskonałości i pozostałości po nich, zwłaszcza w komplecie z dobrym pudrem.
Vanilla 01 jest dobra zazwyczaj, a Sand 03 użyłam, gdy trochę opaliłam się na wakacjach. Nie jestem jednak pewna czy wybór kolorów jest świetny, ale to sprawa indywidualna.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Nietrafiony produkt

Kiedyś kupiłam ten korektor, skuszona niską ceną.

Niestety u mnie nie spełnia on oczekiwań.
Jestem bardzo blada i ten korektor zostawiał na mojej twarzy pomarańczowe plamki za każdym razem gdy go używałam.
Nie chciał wcale schnąć, więc ciągle się rozmazywał.

Nie zauważyłam chyba żadnych plusów z wyjątkiem niskiej ceny i poręcznego opoakowania.

Używam tego produktu od: około roku
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe opakowanie

Może być

Korektor spełnia swoje zadania, maskuje niedoskonałości i zaczerwienienia. Nie jest rewelacyjny ponieważ jest zbyt tłusty i pozostawia ślady, jednak za taką cenę nie można narzekać ;)

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: trzy

Niska cena, słaba jakość

Plusów jest bardzo mało, skusiłam się na niego tak jak pewnie większość przez cenę i polecenie przez koleżankę.
+cena
+dobrze kryje
(no i na tym się kończy…)

-tłusty,
-ciężki,
-zostawia ,,plamy’’ tam gdzie był użyty,
-nie polecam jako korektor pod oczy bo widać wszystkie zmarszczki (nawet takie, o których nawet nie wiedziałam)
-wysusza skórę w miejscu nałożenia
-nie współpracuje z kremami bb, podkładami i pudrami (po prostu zostają plamy lub jak kto woli placki)
-nieprzyjemny zapach (kojarzy się niby z jakaś chemią, niby z jakimiś ziołami)

Używam tego produktu od: kupiłam 3 miesiace temu, uzywalam 2 tygotnie
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

tani, a dobry

Mam skórę tłustą, mnóstwo blizn. Potrzebuję naprawdę porządnego krycia. Kilka lat temu znalazłam ten korektor. Wtedy używałam go jeszcze bez podkładu, bo nie miałam takiej potrzeby. Od tego czasu używam go regularnie, dzień w dzień i jestem naprawdę zadowolona.
\\nPlusy:
\\nświetne krycie
\\ndobrze się stapia z podkładem
\\nsuper wydajny
\\nbaaardzo tani
\\nzawsze dostępny
\\nMinusy:
\\nniewielka gama..może nie kolorystyczna, ale bardziej chodzi mi tutaj o wybór tonu - jeżeli wasza cera ma odcień bardziej różowy, to nie polecam
\\ndosyć tłusty
\\n
\\nJeżeli szukacie mocno kryjącego, taniego korektora, to szczerze polecam :))

Warty uwagi produkt

Plusem jest bardzo dobre krycie. Chyba jedno z najlepszych jakie są dostępne w drogeriach.
Produkt wydajny.
Ma właściwości antybakteryjne.
Niska cena!

Minus: Dostępne tylko 4 kolory niestety bladziochy bedą niezadowolone

Nie dla mnie

Plusy:
-cena
-wydajnosc
I tylko tyle :-)
Minusy:
-krycie srednie, myślałam że poradzi sobie z niespodziankami na mojej skórze dzięki temu, że jest bardzo gęsty, a jednak nie
-szybko się sciera
-nie ma działania antybakteryjnego
-mam wrażenie, że mnie zapychał kiedy go używałam
-jest za ciężki, czulam sie jakbym miała maskę na twarzy
-mala gama kolorystyczna i ogolnie kiepskie te odcienie

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

Dla niewymagających z ciemniejszą karnacją

Mam ten korektor od dawna i używam tylko kiedy skończy mi się jeden z moich ulubieńców.
Mimo to jest mało wydajny, nie najlepiej kryjący i stanowczo za ciemny, mimo, że używam odcienia 01.
Zaletami są niska cena, wygodny aplikator i dobra konsystencja, ale to jednak za mało.

Używam tego produktu od: Kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Jedno, już w połowie