Bourjois, Liner Sublime, Eye-Liner Feutre

Bourjois, Liner Sublime, Eye-Liner Feutre

Zgłaszająca osoba: Lalka

Eyeliner w markerze, bardzo odpowiedni dla początkujących w tej dziedzinie. Kreski po kilku próbach wychodzą ładne i kształtne. Utrzymuje się na powiece przez cały dzień. Kreska raz zrobiona powyschnięciu nie pęka i nie obsypuje się, a przede wszystkim nie uczula. To kolejny eyeliner z serii "dla wygodnych", a jak sie postarać to kreska wychodzi tak cieniutka jak pędzelkiem :)

Skład: aqua (water), butylene glycolammonium styrene/acrylates copolymer, pvp, phenoxyethanol, diethylhexyl sodium sulfosuccinate, methylparaben, sodium hydroxide, propylparaben, alcohol, ci 77266 (carbon black)

Cena: 39 zł

Świetny!

Eyeliner jest na prawdę bardzo łatwy w użyciu, nawet dla niewprawionych. Ma intensywny kolor, z całą pewnością nie można mu też odmówić trwałości, jedynym mankamentem jest cena, ale myślę, że jest jej wart :). Na pewno jeszcze nie raz do niego wrócę.

Używam tego produktu od: niedawna
Ilość zużytych opakowań: narazie jedno

mam nowsza wersje

mam nowsza wersje, roznica jedyna w opakowaniu przypuszczam.
dla mnie rewelacja. bardzo prosta aplikacja (szkoda tylko ze zawsze jak jedno oko wyjdzie pieknie, to drugie juz krzywo. dobrze ze tylko dwa je mam)

zaleta jest kolor czarny czarny. i dlugosc trwania jest godna pochwaly. i koncowka ktora mimu kilku miesiecy codziennego uzytku jeszcze dziala

dla mnie kwc

Używam tego produktu od:4 miesicy

Fajny

Jest to mój pierwszy liner i bez problemu namalowałam nim kreskę, na pewno świetny dla poczatkujących.Kolor intensywny, nie blaknie, nie ściera sie i nie trudno go zmyć. Polecam

Używam tego produktu od:kilka m-cy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

depilacja rąk

Fajny, ale znam lepsze

Jestem wybredna.
Jestem wybredna i dlatego juz Bourjois, Liner Sublime, Eye-Liner Feutre więcej nie kupie!

Fakty- nie rozmazuje sie i dośc szybko wysycha.
Ma fajna gąbeczke, dzięki, której nawet mało wprawnej rączce uda sie zrobić ładna kreske, co z tego? Ja mam wprawne raczki!
Poprzedni eye liner trwał, trwał i trwał i zuzyc sie nie chciał, ten- do wyrzucenia po 3 miesiącach- przestał ładnie malowac, zasechł, lub sie skonczył. No, nie tego spodziewałam sie po Bourjois!!!
Zwłaszcza, ze ja eye linera uzywam od wielkiego dzwona, a na codzien zadowalam sie kredka ;)
Umiem przechowywać kosmetyki i nie mam problemu z niedokrecaniem czegokolwiek!
U mnie ocena 3+ to przelicznik- jakośc-cena, gdyby kosztował połowe mniej byłby tego wart, a tak nie jest!

Używam tego produktu od: 3-4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:pierwsze i ostatnie!

Moj KWC

Idealny. Bardzo latwy w uzyciu, dlugo sie trzyma, sam z siebie sie nie rozmazuje, nie szarzeje, nie blednie, a jednoczesnie latwo sie zmywa mleczkiem. Kreska jest ladna, rowna, w intensywnym kolorze, dobrze widoczna, niestety, trudno zrobic taka cieniutka, ale taka juz uroda eye linerow we flamastrze.

Używam tego kosmetyku od okolo dwoch lat
ilość zużytych opakowań: 4

Bardzo dobry

Po moim poprzednim eyelinerze ten wydaje mi sie istnym cudem!!!Co prawda ten poprzedni nie grzeszyl wysoka cena,ale tez nie byl najtanszy...
Eyeliner z Bourjois ma cieniutki sztyfcik,ktory pozwala narysowac cienka kreske i to malo wprawnym osobom.
Kreska pozostaje na oku przez dlugi czas,nie kruszy sie,nie rozmazuje.
Jedyna jego wada jest to,ze nie trzyma mi sie na dolnej powiece,ale moze to cecha fizjologiczna mojej skory:)
Jest wart swojej ceny (okolo 40 zl)

bardzo dobry

kreska wprawdzie nie wychodzi wcale taka cieniutka (a moze nie umiem sie nim w pelni poslugiwac:), ale za to rowna, w ladnym kolorze (mialam czarny i po wyschnieciu nie stawal sie 'wyprany'), nie kruszy sie nic a nic. bardzo dobry kosmetyk :)Ilość zużytych opakowań: 1