Toleriane, Respectissime (Płyn do demakijażu oczu)

Toleriane, Respectissime (Płyn do demakijażu oczu)

Pojemność 30 szt

Pierwszy płyn do demakijażu w sterylnych, pojedynczych dawkach, przeznaczony dla osób o oczach wrażliwych i noszących szkła kontaktowe. Stosuje się go na zasadzie okładu co pozwala na zmycie makijażu bez konieczności tarcia i na szybkie oczyszczenie skóry.

Nie za tą cenę

Nie wiem kiedy został produkt dodany do katalogu KWC jednkaże taka cena to marzenie , na chwilę obecną w zależności w jakiej aptece trzeba zapłacić 50-60 zł za opakowanie.

Ampułki w postaci 5 szt dostałam w gratisie do zakupionego kremu pod oczy tej samej firmy. Nie gardze nigdy gratisami zawsze chętnie je z używam a im więcej dostane tym większa ma euforia .

Zacznę od makijażu z którym to cudo musiało się zmagać .

Na codzień jestem minimalistką używam następująco Kredka czarna lub liner , kredka biała Pupa wodoodporna w kąciuku oka i na lini wodnej , tusz do rzęs czasami bazę pod i tyle i już .

Na zmycie takowego makijażu potrzebowałam 1,5 ampułki więc stosując makijaż pełny bazy, cienie wszelkie inne wodoodporne i nie kosmetyki same sobie wyliczcie .

Co do samego działania , owszem mam mega wrażliwe oczy i potwierdzam iż dla oka jest takowy produkt zbawienny , nie podrażnia , makijaż w pełni zmyty, woda koiła zmęczone oko po całym dniu.

Ale cena .... niestety im większe wrażliwce z nas tym więcej chcą wyłudzić wszelkie firmy głównie apteczne wypuszczające na rynek swoje odkrycia . Zwykły rabunek w biały dzień .

Po drugie to samo daje mi micel w zasadzie, używam Biodermy fakt iż może to chwile dłużej trwa jednakże taniej na pewno a skoro nie widać różnicy to po co przepłacać .

Minusy
Cena
Dostępność w brew pozorom
Wydajność

Plusy
Opakowanie (higieniczne)
Brak podrażnień
Koi oczy

Używam tego produktu od: jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: 5 ampułek

Średniak

Mam ten kosmetyk od około roku (z przerwami na inne kosmetyki do demakijażu tj. płyny micelarne oraz płyny dwufazowe) i według mnie jest średni.
Podobają mi się te jednorazowe ampułki (bardzo fajne i przydatne w podróży) tylko w przypadku moich trudnych do zmywania oczu czasami było tak, że na jedno oko musiałam zużyć 1/5-2 ampułek, więc co za tym idzie nie jest to zbyt ekonomiczne. Płyn nie zmywa zbyt dobrze makijażu nawet mimo trzymania chwilkę nasączonego wacika na oku. Ogromnym plusem jest natomiast to, że nie podrażnia oczu. Jest bardzo delikatny. Nie pozostawia tłustej warstwy na skórze.

Używam tego produktu od: około 1 roku

Lecznicze działanie!

Produkt ma zalety, ale ma i wady:-). Pierwsza rzecz to cena- 37 zł ( chyba z Biedronki:-) ja zapłaciłam prawie 60 zł -porównywałam ceny w różnych sklepach i wszędzie jest taka:-( . Po drugie primo- ktoś napisał, że jedna ampułka jest nawet na 3 użycia -chyba jak ktoś nie ma jednego oka, albo ma je szklane.Dosyć mocno maluję oczy, choć nie tak jak DragQueen( tusz do rzęs razy dwa, brązowa kreska, jakiś cień)-używam jednej ampułki a rano i tak jakieś tam resztki makijażu odbijają się na policzkach- także nie czyści na połysk. Ale w końcu po trzecie primo-ultimo, wszystkie te wady się chowają przy działaniu leczniczym. Produkt niczym wróż Dawid z Kosmicy TV odgania wszystkie demony męczące oczy w ciągu dnia. Kurze, pyłki, zanieczyszczenia, alergię na kosmetyki do makijażu. Dziś po raz pierwszy od dawna idąc do pracy przy pełnym wietrze i deszczu nie spłynęła mi ani jedna łza co jest cudem,delikatny produkt- coś ekstra jak ekstradycja:-) HALO HALO EDYTUJE RECENZJĘ- prawie skończyłam cały produkt no i jestem trochę zawiedziona- używam mascary Benefita-bardzo trudno ją zmyć i niestety ten produkt nie daje sobie rady- co rano budziłam się jak miś panda- wieczorem byłam pewna że pięknie zmyłam oczko, a rano wyglądałam jak kobieta po przejściach:-) Dobrze, że mam męża bo obudzić się tak rano z nowo poznanym "narzeczonym" byłoby ciężko-teraz to juz sama nie wiem Polecam-Nie polecam trudno powiedzieć.

La Roche Posay Skin Checker

MIEWAM FAZĘ NA TEN KOSMETYK ;)

Ostatnio używam tych ampułek w ilościach hurtowych, do całej twarzy, nie tylko do oczu.
Powód? Nie znalazłam na rynku żadnego toniku, który NIE zawierałby gliceryny i NIE robiłby z mojej twarzy patelni ociekającej tłuszczem. Znalazłam wprawdzie kilka toników które lubię, jednak mimo wszystko recenzowane ampułki są bezkonkurencyjne z kilku powodów.

Po pierwsze: początkowo decydująca okazała się forma opakowania :jupi:
Jednorazowe ampułki: zużywam, wyrzucam. Zero użerania się całymi tygodniami z butlą pełną konserwantów i namnożonych bakterii. Na wyjazd można sobie odliczyć potrzebną ilość ampułek, powrót do domu bez ampułek i bez butelki. Jak idę do pracy wiedząc że powrót może nastąpić ciemną nocą, to biorę sobie jedną ampułkę i wacik, bo a nuż się przyda do awaryjnego odświeżenia twarzy i ukojenia przemęczonych oczu. Wygoda i higiena wprost niesamowite.

Po drugie: działanie okazało się równie dobre jak opakowanie :jupi:
Zaznaczam, że nie maluję oczu wcale oraz noszę soczewki jednorazowe, więc moje oczy, niemalowane i dodatkowo powleczone ochronnym pokrowcem, są zupełnie niewrażliwe na cokolwiek. Więc po co mi takie ampułki? Bo po całym dniu lubię przemyć powieki, skórę wokół oczu, całą twarz i szyję czymś typu tonik, co jednocześnie nadawałoby się zarówno do policzków, jak i do okolic oczu. Te ampułki spełniają ten warunek. Rzeczywiście nie podrażniają niczego, oczyszczają (w moim przypadku meteoryty) oraz, co ważne, nie przetłuszczają nawet bardzo tłustej cery. Co ciekawe, dopiero przy tych ampułkach zmieniłam sposób oczyszczania twarzy, tzn. kolejność. Wcześniej używałam najpierw toniku, potem myłam wodą i żelem. Teraz myję najpierw wodą i żelem, a dopiero potem doczyszczam wszystko zawartością ampułki.

Po trzecie: cenowo nie wychodzi to może aż tak tragicznie...
...ale tanio na pewno też nie!!! Najczęściej zużywam dwie ampułki w jeden dzień, czyli opakowanie 30 sztuk wystarcza mi na 15 dni. Czyli miesięcznie dwa opakowania, co daje kwotę w przedziale 85-105 zł (kupuję stacjonarnie w SP). Wydatek tego rzędu, na produkt do demakijażu oczu, których NIE MALUJĘ, teoretycznie wydaje się bezsensowny i w praktyce JEST bezsensowny, w moim przypadku. Miałam ostatnio fazy niemal uzależnienia psychicznego od tych ampułek, ale na szczęście już mi się znudziły. Cena jest nieadekwatna do ich faktycznej wartości. Przepłacamy słono za cały ten pseudo-dermo-marketing.

Używam tego produktu od: jakoś ponad pół roku (przeplatam z innymi, w butelkach)
Ilość zużytych opakowań: piąte w trakcie, szóste czeka, SIÓDMEGO JUŻ NIE KUPIĘ :nie:

Ok.

Kiedy miałam mocne podrażnienie oczu używałam tego płynu. Bardzo wygodny w użyciu, jedna ampułka starcza na 3 użycia. Preparat jest delikatny i nie podrażnia. Bezzapachowy. Jak dla mnie ok, ale są lepsze płyny.

Używam tego produktu od: przez 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 duże opakowanie

fantastyczny

Wcześniej używałam płynów YR, Ziaja i Bielenda i byłam w miarę zadowolona. Jednak ostatnio skóra pod oczami zaczęła się przesuszać, pojawiły się drobne linie, oczy wyglądały na zmęczone. Poszukałam czegoś delikatnego, dla wrażliwych oczu, co nie będzie wysuszało skóry. I trafiłam w dziesiątkę. Już po kilku użyciach zauważyłam różnicę - skóra jest bardziej nawilżona, wygładziła się, oczy nie są podrażnione. Płyn jest bardzo delikatny, nie usuwa makijażu wodoodpornego (o czym producent rzetelnie informuje) jednak przy moich łagodnych tuszach (obecnie Lancome Definicils) sprawdza się znakomicie. Jedna buteleczka wystarcza mi na 2-3 użycia.

Po prostu doskonałe

Kupuję ten produkt od kilku lat, bardzo nieregularnie, jedynie na podróż i wówczas, gdy mam bardzo podrażnione oczy. Nabyłam je ponownie, pnieważ płyn AA Oceanic Prestige jakoś mi uwrażlił oczy: mimo dokładnego demakijażu budziłam się ze spuchniętymi powiekami i gorącymi, bolącymi oczami.
LRP koi i łagodzi i trochę nawet chłodzi, działa jak kompres. Doskonale szybko i skutecznie usuwa makijaż. Wygodne ampułki są fantastyczne na podróż, nie trzeba brać kolejnej butli.
Bez wad, kultowy produkt.

Używam tego produktu od: 5 lat.
Ilość zużytych opakowań: kilka.

jestem na tak!

To moim zdaniem najlepszy produkt do demakijazu oczu! mam wrazliwe oczy, a on delikatnie i jednoczesnie bardzo skutecznie, bez potrzeby tarcia zmywa makijaz.
Jedynym mankamentem jest dosc wysoka cena, ale warto!

Super

Bardzo go lubię z kilku powodów:
- opakowanie świetne w domu i w podróży (tu sprawdza się świetnie)
- niealergizuje
- jedna ampułka starcza mi na 2 - 3 razy (w zależności od ilości makijazu)
- nie jest bardzo tani, ale dokładny, co jest moim zdaniem rzadkie u takich preparatów

Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1go

Nr 1 !

Przy moich wrażliwych oczach z soczewkami nie ma lepszego płynu niż Toleriane.
Ekspresowo i delikatnie zmywa każdy tusz i każdy cień!
Nawet czarne „smoky eyes” znikają po chwili.

Rzęsy i powieki po jego zastosowaniu są idealnie czyste i co najważniejsze płyn ten nie pozostawia żadnej tłustej warstwy, dzięki czemu od razu po nim możemy np. ponownie pomalować rzęsy i powieki (płyny dwufazowe – brrr…)

Dla mnie nie ma lepszego płynu do demakijażu oczu!
Inne albo mnie od razu podrażniały albo trzeba było się mocno namęczyć, żeby usunąć makijaż.

Jedna ampułka 5 ml starcza mi na dwa razy, więc cenowo wychodzi naprawdę bardzo korzystnie vs inne preparaty. Nie stosuję go na zasadzie kompresu tzn. tylko na chwilę przykładam zwilżony nim płatek do powieki i delikatnie przesuwam na zewnątrz. Zero szczypania czy podrażnień.

Rewelacja

Używam tego produktu od: zawsze
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Bardzo dobry ale...

Kupiłam ten płyn w oczekiwaniu na mój ideał chanela...
Generalnie jest bardzo dobry, chroni skórę wokół oczu. nawilża ja, nie podrażnia i całkiem dobrze zmywa.. tylko te ślady rano po kreskach doprowadzają mnie do szału. Mam na tym punkcie meleja. I tylko przy chanel nie mam z tym problemu.
Ale na pewno kiedy tamtego nie będzie pocieszę się Toleriane. Bo naprawdę jest bardzo dobry. Dokładnie usuwa makijaż i robi to delikatnie.

Do tego bardzo higieniczne ampułki,super wygodne przy podróżowaniu.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego.

Doskonały

Płyn do demakijażu oczu Toleriane jest znakomitym produktem dla często podrażnionych oczek wszystkich użytowniczek soczewek kontaktowych. Po wypróbowaniu wielu płynów do demakijażu, co zawsze kończyło sie podrażnieniem, dzięki wizażowi trafiłam na ten płyn. Bez problemów zmywa cały makijaż i zostawia odświeżone powieki. Mimo dużej wrażliwości moich oczu nigdy ich nie podrażnił. Nie jestem w stanie powiedzieć, czy zmywa makijaż wodoodporny, bo go nie używam, ale producent tego nie zapewnia.

Używam tego produktu od:pół roku