Estee Lauder, Double Wear Light, Stay-in-Place Makeup SPF10 (Długotrwały podkład)

Długotrwały podkład teraz w nowej, lekkiej wersji. Makijaż nim wykonany jest świeży, lekki i wygodny.Średnie krycie sprawia, że skóra może swobodnie oddychać przez cały dzień. Kontroluje wydzielanie sebum, nie spływa pod wpływem ciepłego lub wilgotnego powietrza. Dzięki formule iMatch idealnie stapia się z odcieniem skóry, nadając jej piękny wygląd.
Odcienie Double Wear Light Stay-in-Place Makeup SPF 10 odpowiadają poziomie intensywności odcieni innych podkładów Estee Lauder. Tak więc jeśli dotychczasowy podkład Estee Lauder ma kolor o poziomie intensywności 3, idealny odcień Double Wear Light Stay-in-Place Makeup SPF 10 to Intensity 3.0.

fluidy
ujednolicające
Krycie
średnie
w tubce

Jeden z moich ulubionych

Używam podkładów Estee Lauder od niedawna, gdyż po prostu nie miałam tylu pieniędzy na te produkty. W końcu kupiłam Double Wear który okazał się być moim ulubionym podkładem dla mojej cery. Jednak po czasie skusiłam się na coś lżejszego i kupiłam ten podkład. Bardzo dobrze kryje i wygląda na twarzy dając naturalny efekt. Długo się trzyma co jest również jego wielkim plusem. Idealny podkład na wesele czy tez inne ważne okazje ale też nadający się do noszenia na co dzień. Niestety ma wielki minus a jest nim cena, ale czasem warto zainwestować w coś lepszego. Mogę przyznać, że jeden z moich ulubieńców.

Bardzo go lubie jest tylko jedno ale...

Pokład na twarzy wygląda bardzo ładnie, naturalnie. Mam idealnie dobrany kolor, trwałość podkładu bardzo dobra. Używam go już kilka lat zamiennie z innymi podkładami, przy zakupie ostatniego opakowania zauważyłam, że po każdym użyciu wyskakują mi brzydkie podskórne guzki, które leczą się bardzo długo. Nie wiem czy zmieniony został skład czy cos się stało z moja cera ale zaczęłam bac się go używać.

Nie spełnił moich oczekiwań

Kupiłam podkład w promocyjnej cenie, ale nawet nie jest wart ceny po rabacie. Podkład zakupiłam w maju i na początku września został przeze mnie zdenkowany. W okresie wakacyjnym używałam czasami kremu BB. Zatem podkład nie jest zbyt wydajny jak na 3 miesiące używania.

Taki sobie

Mam 29 lat i do tej pory nie natrafiłam jeszcze na idealny podkład, ten nim też nie jest, a szkoda.
Po pierwsze dałam za niego dużo, o wiele za dużo (kupiłam go w popularnej drogeii) - nie jest wogóle wart swojej ceny i to jest jeden z głównych minusów. Jestem też zła, że pani dobrała mi zły odcień (2.0), pomimo faktu, że nie mam jasnej skóry, wręcz przeciwnie (oliwkowa). Dobrze, że miałam ciemniejszy puder.
Moja cera: mieszana (czyt. przetłuszcza się w strefie T i są tam zaskórniki), popękane naczynka koło nosa, skłonna do zaczerwienień i alergii, sucha na policzkach. Podkład musiałam nakładać 2 razy, żeby cokolwiek przykrył, a nie przykrywał popękanych naczynek. Musiałam użyć korektora i pudru. Krycie ma więc słabe. Wg mnie nadaje się na wiosnę, może lato, do pracy (tak na codzień). Z moją twarzą nie zrobił nic, a oczekiwałam efektu WOW. Po kilku godzinach nie czułam go, schodził.
Jedyne plusy: nie ciemnieje, nie zapycha i nie podrażnia. I tyle.

Byłby ideałem

Rzeczywiscie jest długotrwały. Ja mam cerę suchą, skłonną do atopoii i przetłuszczania się ale ten podkład żadnej krzywdy mi nie robi. Jedyne co, to potrafi podkreślić każdą sucha skórkę. W moim przypadku mat trzyma jakieś 10 godzin, ale po tym czasie podkład dalej wygląda nieźle. Mój rekord to 23 godziny...

Jednak jak w nazwie ‚light’ ma bardzo słabe krycie. Chociaż w duecie z korektorem od tarte nie przeszkadza mi to.
Największy plus to, że nie trzeba go pudrować!

Co do formuły jest bardzo ‚tępa’ , trzeba szybko go rozprowadzać bo inaczej zrobi plamy, oczywiście na wcześniej dobrze nawilżona twarz.

Jak w tytule, byłby ideałem gdyby po pewnym czasie użytkowania nie zapychał i nie przesuszał. Szkoda, ale na większe wyjścia jest niezawodny, jak i w okresie wysokich temperatur.

Świetny podklad!

Zakupiłam odcień 1.0. Doskonale sprawdza sie na co dzień, nie spływa w upalne dni, dobrze stapia się ze skórą. Nie ciemnieje. Używam go wraz z pudrem double matte oil control pressed powder. Ładnie maskuje pory i niewielkie niedoskonałości.

Ulubiony... ale

Podkładu używam od lat, wracam do niego zawsze po próbowaniu innych na które w jakiś sposób się skuszę. Nie znalazłam jeszcze lepszego podkładu, choć może gdzieś taki jest.
Podkład dobrze kryje, na mojej twarzy trzyma się długo choć konieczne są poprawki pudrem w ciągu dnia. Nie wchodzi w zmarszczki. Jedyną jego wadą może być to, że przesusza skórę.

Ulubieniec

Długo zastanawiałam się nad jego kupnem, z uwagi na cenę.. ale w końcu się zdecydowałam i nie żałuję. Podkład rzeczywiście jest lekki a przy tym długotrwały. Na szczęście nie robi efektu maski i całkiem dobrze kryje. Bardzo podoba mi się jego eleganckie opakowanie. Dla mnie strzał w 10. Na pewno kupię go ponownie.

Długo zastanawiałam się nad zakupem tego produktu. Kupno tego podkładu okazało się trafne. Podkład dobrze kryje, nie wysusza skóry, dobrze się wchłania, jest trwały.

Nic mi nie urwało ..

Kupiłam go w douglasie w promocji i szczerze nie wiem czy wart jest nawet tej promocyjnej ceny. Ogolnie nie rozumiem zachwytu nad podkladami double wear . Do tradycyjnej wersji podchodzilam kilka razy i mimo moich checi nie przekonalam sie . Kupilam light z nadzieja ze to bedzie jednak cudo .. i niestety ale cudow nie widze. Podklad jest wg mnie dość cięzki, tępy w rozprowadzaniu . Czy jest długotrwały ?? hmm jak mnie nie urzekl tzn ze nie . Zdecydowanie na wieksze wyjscia wole mac prolongwer.

Najlepszy na świecie

Mam cerę mieszaną z tendencja do przesuszania.

Mam kilka podkładów, które bardzo lubię: healthy mix, ysl all hours, bobbi Brown, ale żaden nie jest tak dobry, jak estee lauder dw LIGHT, ponieważ EL nie wchodzi w załamania skóry. Nie znoszę efektu odciętego dzioba, jest to nieestetyczne i wygląda nieświeżo. Dlatego nawet jak inny podkład nakładam na twarz to w okolice ust i nosa ląduje el dw light.

Nie obciąża mi skory, nie zmienia koloru.
Jak dla mnie jest idealny! I to właśnie go nałożę na swój ślub.

Świetny

Chorowałam na niego długo, w końcu - 20 procent w sephorze i... To był strzał w dziesiątkę. Podkład ten jest lekki, nawet bardzo, na twarzy nie robi efektu maski czego nienawidzę. Ale kryje dość słabo, w końcu coś za coś, większe przebarwienia należy potraktować korektorem. Świetnie dopasowuje się do twarzy. Opakowanie luksusowe, estetyczne, można go wykorzystać do końca, to dobrze że jest w tubie. Ogólnie cena dość wysoka, ale uważam, że kupię go ponownie.

Jeden z ulubionych podkladow

Podklad, ktorego uzywalam przez pare lot, pozniej zmienilam na inne i bardzo ciesze sie, ze wrocilam do ELDWL. Probowalam wersji zwyklej i niestety na mojej twarzy wygladal jak maska. Ten podklad jest dla osob, ktore nie maja wiekszych problemow z cera lub wiekszych niedoskonalosci, bo nie kryje tak jak zwykla wersja Double Wear. Ma bardzo lekka konstystencje, latwo sie rozprowadza i jest dlugotrwaly.