Estee Lauder, Double Wear Light, Stay-in-Place Makeup SPF10 (Długotrwały podkład)

Długotrwały podkład teraz w nowej, lekkiej wersji. Makijaż nim wykonany jest świeży, lekki i wygodny.Średnie krycie sprawia, że skóra może swobodnie oddychać przez cały dzień. Kontroluje wydzielanie sebum, nie spływa pod wpływem ciepłego lub wilgotnego powietrza. Dzięki formule iMatch idealnie stapia się z odcieniem skóry, nadając jej piękny wygląd.
Odcienie Double Wear Light Stay-in-Place Makeup SPF 10 odpowiadają poziomie intensywności odcieni innych podkładów Estee Lauder. Tak więc jeśli dotychczasowy podkład Estee Lauder ma kolor o poziomie intensywności 3, idealny odcień Double Wear Light Stay-in-Place Makeup SPF 10 to Intensity 3.0.

fluidy
ujednolicające
Krycie
średnie
w tubce

Ulubiony... ale

Podkładu używam od lat, wracam do niego zawsze po próbowaniu innych na które w jakiś sposób się skuszę. Nie znalazłam jeszcze lepszego podkładu, choć może gdzieś taki jest.
Podkład dobrze kryje, na mojej twarzy trzyma się długo choć konieczne są poprawki pudrem w ciągu dnia. Nie wchodzi w zmarszczki. Jedyną jego wadą może być to, że przesusza skórę.

Ulubieniec

Długo zastanawiałam się nad jego kupnem, z uwagi na cenę.. ale w końcu się zdecydowałam i nie żałuję. Podkład rzeczywiście jest lekki a przy tym długotrwały. Na szczęście nie robi efektu maski i całkiem dobrze kryje. Bardzo podoba mi się jego eleganckie opakowanie. Dla mnie strzał w 10. Na pewno kupię go ponownie.

Długo zastanawiałam się nad zakupem tego produktu. Kupno tego podkładu okazało się trafne. Podkład dobrze kryje, nie wysusza skóry, dobrze się wchłania, jest trwały.

Nic mi nie urwało ..

Kupiłam go w douglasie w promocji i szczerze nie wiem czy wart jest nawet tej promocyjnej ceny. Ogolnie nie rozumiem zachwytu nad podkladami double wear . Do tradycyjnej wersji podchodzilam kilka razy i mimo moich checi nie przekonalam sie . Kupilam light z nadzieja ze to bedzie jednak cudo .. i niestety ale cudow nie widze. Podklad jest wg mnie dość cięzki, tępy w rozprowadzaniu . Czy jest długotrwały ?? hmm jak mnie nie urzekl tzn ze nie . Zdecydowanie na wieksze wyjscia wole mac prolongwer.

Najlepszy na świecie

Mam cerę mieszaną z tendencja do przesuszania.

Mam kilka podkładów, które bardzo lubię: healthy mix, ysl all hours, bobbi Brown, ale żaden nie jest tak dobry, jak estee lauder dw LIGHT, ponieważ EL nie wchodzi w załamania skóry. Nie znoszę efektu odciętego dzioba, jest to nieestetyczne i wygląda nieświeżo. Dlatego nawet jak inny podkład nakładam na twarz to w okolice ust i nosa ląduje el dw light.

Nie obciąża mi skory, nie zmienia koloru.
Jak dla mnie jest idealny! I to właśnie go nałożę na swój ślub.

Jeden z moich ulubionych

Używam podkładów Estee Lauder od niedawna, gdyż po prostu nie miałam tylu pieniędzy na te produkty. W końcu kupiłam Double Wear który okazał się być moim ulubionym podkładem dla mojej cery. Jednak po czasie skusiłam się na coś lżejszego i kupiłam ten podkład. Bardzo dobrze kryje i wygląda na twarzy dając naturalny efekt. Długo się trzyma co jest również jego wielkim plusem. Idealny podkład na wesele czy tez inne ważne okazje ale też nadający się do noszenia na co dzień. Niestety ma wielki minus a jest nim cena, ale czasem warto zainwestować w coś lepszego. Mogę przyznać, że jeden z moich ulubieńców.

Świetny

Chorowałam na niego długo, w końcu - 20 procent w sephorze i... To był strzał w dziesiątkę. Podkład ten jest lekki, nawet bardzo, na twarzy nie robi efektu maski czego nienawidzę. Ale kryje dość słabo, w końcu coś za coś, większe przebarwienia należy potraktować korektorem. Świetnie dopasowuje się do twarzy. Opakowanie luksusowe, estetyczne, można go wykorzystać do końca, to dobrze że jest w tubie. Ogólnie cena dość wysoka, ale uważam, że kupię go ponownie.

Jeden z ulubionych podkladow

Podklad, ktorego uzywalam przez pare lot, pozniej zmienilam na inne i bardzo ciesze sie, ze wrocilam do ELDWL. Probowalam wersji zwyklej i niestety na mojej twarzy wygladal jak maska. Ten podklad jest dla osob, ktore nie maja wiekszych problemow z cera lub wiekszych niedoskonalosci, bo nie kryje tak jak zwykla wersja Double Wear. Ma bardzo lekka konstystencje, latwo sie rozprowadza i jest dlugotrwaly.

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: kilka próbek

Wcale nie taki długotrwały

Podkład ten zachwycał konsultantka Estee Lauder jako dopasowujący się, długotrwały - wszystko to co było napisane na opakowaniu. Niestety wcale długo się nie utrzymywał. Na skórze. Jest delikatny jeżeli ktoś chce tylko wyrównać koloryt, nie lubi mocnych podkładów to będzie to strzał w 10. Dla mnie niestety nie.

Wreszcie znalazłam mój podkład nr 1!

Strzał w 10! Pomimo, że mam cerę mieszaną w stronę suchej i czasem pojawiają się niedoskonałości ten podkład sprawdza się doskonale. Nie podkreśla suchych skórek i nie zapycha. Jednak w moim przypadku niezbędne jest wcześniejsze użycie kremu nawilżającego. Podklad sie nie roluje, nie waży i nie zbiera w liniach mimicznych. Po delikatnym przypudrowaniu jak już zastygnie wytrzymuje w stanie idealnym do 10 godzin. Po tym czasie pojawia się lekki błysk na czole i brodzie jednak jest to bardziej coś w stylu delikatnego glow niż standardowego świecenia. Polecam nakładanie pędzlem syntetycznym języczkowym. Nie pozostawia smug ani plam ale pracować z nim trzeba szybko. Jak zastygnie tak już zostaje ;)

Jeden z lepszych.

Moja przygoda z tym podkładem zaczęła się od miniaturki, w końcu zdecydowałam się kupić pełnowymiarową wersję. Jest to jeden z ''mocniejszych'' podkładów w mojej kolekcji.

Najlepszy

Jeden z najlepszych podkładów, który sprawdza się zarówno w bardzo extremalnych warunkach jak i tych lżejszych.
Nie wysusza skóry, pieknie się wchłania i nie tworzy efektu maski. Moge na niego liczyć.
Na zawsze znajdzie swoje miejsce w mojej kosmetyczce