Estee Lauder, Double Wear Light, Stay-in-Place Makeup SPF10 (Długotrwały podkład)

Długotrwały podkład teraz w nowej, lekkiej wersji. Makijaż nim wykonany jest świeży, lekki i wygodny.Średnie krycie sprawia, że skóra może swobodnie oddychać przez cały dzień. Kontroluje wydzielanie sebum, nie spływa pod wpływem ciepłego lub wilgotnego powietrza. Dzięki formule iMatch idealnie stapia się z odcieniem skóry, nadając jej piękny wygląd.
Odcienie Double Wear Light Stay-in-Place Makeup SPF 10 odpowiadają poziomie intensywności odcieni innych podkładów Estee Lauder. Tak więc jeśli dotychczasowy podkład Estee Lauder ma kolor o poziomie intensywności 3, idealny odcień Double Wear Light Stay-in-Place Makeup SPF 10 to Intensity 3.0.

fluidy
ujednolicające
Krycie
średnie
w tubce

Najlepszy

Jeden z najlepszych podkładów, który sprawdza się zarówno w bardzo extremalnych warunkach jak i tych lżejszych.
Nie wysusza skóry, pieknie się wchłania i nie tworzy efektu maski. Moge na niego liczyć.
Na zawsze znajdzie swoje miejsce w mojej kosmetyczce

Jestem na nie

Ten podkład to jedno z moich większych rozczarowań. Light w nazwie pozostawia wiele do życzenia. Zacznę od tego, że mam cerę suchą, bez zmian, bez plam. Tak, że krycie nie jest moim priorytetem, raczej upiększenie.
Podkład po kilkudniowym noszeniu wysusza cerę.
Po całym dniu jest brzydko "zjedzony" wokół ust, podkreśla pory, wręcz widać smugi. Jest w moim odczuciu, dosyć ciężki i ciągnący się.
Dodam, że nie mam takich problemów z innymi podkładami zarówno wysoko jak i średnio-półkowymi :)

Dobry podkład

Podkładu z Estee Lauder używam od niedawna. Skusiłam się na niego, gdyż wiele osób go zachwalało i ma dość pozytywne opinie w Internecie. Miałam też co do niego spore wymagania, bo co by nie mówić cena jego jest dość wysoka. Używam go na co dzień i sprawdza się naprawdę dobrze, skóra przez długi czas nie świeci się, jego wykończenie jest bardzo naturalne, stapia się ze skórą i daje taki naturalny efekt. Trwałość jest też bardzo dobra, wytrzymuje spokojnie 10 godzin i makijaż nadal wygląda ładnie. Użyłam go też do wykonania makijażu weselnego i również sprawdził się bardzo dobrze, skóra przez długi czas jest matowa, nie czuć żadnego ściągania. Jego krycie można budować, dokładając kolejne warstwy produktu i dzięki temu zakryje różne niedoskonałości.

Bez rewelacji

Wiązałam z nim duże nadzieje, ale się zawiodłam. Przede wszystkim ciemnieje, a tego nienawidzę. Krycie ma słabe, cera dość szybko zaczyna się po nim świecić. nietrwały. W zasadzie to zupełnie zbędny wydatek, jest wiele podkładów tańszych i lepszych od niego.
Tubka jest ładna, ale to jedyna jego zaleta...

Podkład na miarę moich oczekiwań

Spędzam poza domem około 10 godzin, zależy mi aby po wyjściu z domu podkład na mojej buzi został jak najdłużej a przy tym nie wyglądał jak maska i nie szkodził mi. Jestem bardzo zadowolona z efektu, jaki zapewnia EL Double Wear i myślę, że szybko się nie rozstaniemy.

Mistrz trwałości bez obciążania

Trzyma się od 6 rano do 24. Nie wchodzi w zmarszczki mimiczne, współpracuje z listami, różem (brązerów nie używam), nie robi plam. Pod koniec dnia jedynie obok nosa wymaga małych poprawek. Gama kolorystyczna mogłaby być lepsza, ale mieszam z białym mixerem z Nyxa i jest okej. Najlepszy długotrwały podkład. Krycie- średnie. Nie powoduje dużego zapychania (jedna albo dwie grudki na czole po całym dniu).
Wytrzyma pot, siłownię czy wesele.

Podkład idealny

Zdecydowanie jeden z moich ulubionych podkładów, szczególnie tych mocniej kryjących. Bardzo ładnie wygląda na skórze, nie daje efektu maski. Ma przyjemne wykończenie. Jedynym minusem dla mnie jest opakowanie - wolałabym aby było to opakowanie z pompką, lecz jest to kwestia preferencji. Cena również można uznać za wadę, ale w stosunku do jakości jest ona zrozumiała.

Bardzo dobry ale ale...

Trzeba znaleźć na niego metodę nakładania. Na youtube dziewczyny nakładają gąbeczką lub pędzlem. U mnie ta metoda się w ogóle nie sprawdza gdyż po nałożeniu wygląda jakbym nic nie nakładała. Dlatego najlepszą moją metodą nakładania są paluszki i wówczas widać efekt zakrywa wszystkie zaczerwienienia, wyrównuje koloryt. Po nałożeniu palcami wklepuję go jak kremy BB i w ten sposób bardzo się polubiliśmy. Nie zapycha choć nie stosuję codziennie, na zmiany z innymi podkłądami i wydaje mi się że tu jest złoty środek do nie zapychania skóry, po prostu zamienne stosowanie. Mam kolor 0,5 i jest w odcieniu double wear 1w1bone, oba dwa stapiają się wspaniale z moją skórą. Light daje satynowe wykończenie, które warto przypudrować. Ładnie utrzymuje się na skórze a mam mieszaną w stronę suchej. Po kilku godzinach ok.5H jest błysk, który odciskam chusteczką. Zauważyłam,że się ściera jak każdy inny podkład u mnie na brodzie. Dlatego mu to wybaczam.

Do tej pory najlepszy

Używałam przez długi, długi czas klasycznego Double Weara, natomiast raz na jakiś czas musiałam go odstawić, z uwagi na wysyp na twarzy. Zamieniłam go jednak na wersję Light i nie żałuję! Mocne krycie, nawet na mojej tłustej cerze, nie ściera się, nie schodzi, trzyma się cały dzień! Dodatkowo jest bardzo wydajny.
Nie dajcie się zwieść nazwą "LIGHT". To Double Wear, tylko bezpieczniejszy :)

Moja miłość

Jest to mój ukochany podkład, nie zamienie go nigdy na żaden inny.
Posiadam odcień 2 jest to odcień żółto-beżowy, nie wpada w pomarańczowy ani różowy odcień oraz nie ciemnieje w ciągu dnia. Podklad faktycznie jest długotrwały tak jak obiecuję producent, u mnie trzyma się cały dzień i nie wymaga poprawek. Mam cerę mieszaną, podklad dobrze radzi sobie z przetluszczajaca się strefa T ale również nie wysusza suchych partii twarzy. Ładnie wtapia się w cerę, dobrze kryje nie tworząc przy tym maski, wygląda bardzo naturalnie.
Jest to podkład matujacy jednak nie tworzy brzydkiego matu. Ma gęsta konsystencje, łatwo się go rozprowadza. Nakładany BeautyBlenderem nie tworzy plam.
Podoba mi się również opakowanie, które można przeciąć i wydobyc resztki kosmetyku. Niestety niewydajny mi starcza na około 2 miesiące codziennego użytkowania.

Bardzo dobry podkład

Podkład już wyższej półki więc pokładałam w nim szczególne nadzieje i bardzo dobrze się u mnie sprawdził , jest długotrwały przede wszystkim więc tu obietnica producenta spełniona w 100% , kolory ma bardzo ładne ale jak na cery nasze to są ciut ciemne odcienie , używam 2.0 przy cerze śniadej i jest to ładny beż ,lekko żółty ale bardziej neutralny ,który się potem świetnie dopasowuje do reszty. Krycie ma również dobre, można je zbudować ale nie jest jakieś ekstremalnie duże, i przede wszystkim cudowne wykończenie, po prostu widoczne jest to ,że mamy na cerze podkład wyższej półki , jest świetlista,a zarazem matowa .

Używa produktu od: próbka

Nie zbyt dobry podład jak dla mnie

Miałam okazje przetestować ten podkład, konsystencja podkładu jest w porządku, krycie również. Po nałożeniu na twarz po paru minutach znacznie ciemnieje, oraz nie zbyt dobrze wygląda na twarzy. Jak za taką cenę na pewno można kupić o wiele lepszy podkład.