Silk & Smooth, After Depilation Soothing Lotion (Kojący balsam po depilacji)

Silk & Smooth, After Depilation Soothing Lotion (Kojący balsam po depilacji)

Łagodzi podrażnienia po depilacji i intensywnie nawilża skórę. Alantoina zapobiega zaczerwienieniu, a mentol orzeźwia i chłodzi. Daje uczucie miękkości i gładkości.

Sklad: Aqua, Cocoglycerides, Glycerin, Butyrospermum Parkii Butter, Butylene Glycol, Dimethicone, Ethylhexyl Stearate, Glyceryl Stearate, Peg-100 Stearate, Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Imidazolidinyl Urea, Parfum, Carbomer, Methylparaben, Propylparaben, Menthyl Lactate, Tocopheryl Acetate, Allantoin, Ceteareth-20, Gossypium Oil, Panthenol, Sodium Hydroxide, Silk Amino Acids, Sodium Chloride, Sodium Bicarbonate

Cena: 14,90zł / 100ml

/ma/

słabizna

Jestem zdecydowanie na nie. Balsam jest zbyt wodnisty przez co mało wydajny (pomijając już że za tę cenę to produktu jest i tak mało), zużycie całego opakowania zajęło mi jakieś 2 tygodnie, a smarowałam nim tylko nogi! Mimo rzadkiej konsystencji nie wchłania się błyskawicznie i zostawia lepki film na skórze. W ogóle nie nawilża, nie chłodzi i nie łagodzi podrażnień. Ma nieprzyjemny zapach...jak nieświeże ogóry :-D

Używam tego produktu od: dawno temu
Ilość zużytych opakowań: 1 całe (w ciągu 2 tyg.)

kpina!

NIE NIE I JESZCZE RAZ NIE!!!
Totalna kpina. Niby przeznaczony do skóry po depilacji, a niestety po ogoleniu nóg maszynką wyskakiwały czerwone krostki. Więc jeśli ktoś lubi mieć nogi w kropki śmiało może się nim smarować. Uczula, lepi się, w ogóle nie wydajny. Dałam mu kilka szans i za każdym razem był taki sam efekt...

Używam tego produktu od: dawno
Ilość zużytych opakowań: kilka razy użyty i wylądował w koszu

nic szczególnego

Raczej nie koi, tylko nawilża a i tak słabo. Konsystencja zbyt rzadka. Małe opakowanie, kosmetyk niewydajny. O niebo lepszy (i tańszy) jest balsam łagodzący Joanny Sensual.

Manicure - velvet nails

jest ok!

+łatwo się rozprowadzał, lekka konsystencja, nie trzeba dodatkowo męczyć podrażnionej skóry
+przyjemny zapach
+stosowany na nogach po depilacji depilatorem pozostawiał uczucie lekkiego chłodu, zmiękczał skórę, ale lubił czasem lekko poszczypać
+używany właściwie tylko na bikini-sprawdzał się wyśmienicie. nie miałam po goleniu/depilacji kremem problemów z pieczeniem, swędzeniem, krostkami. włoski wrastały zdecydowanie rzadziej, skóra nie była podrażniona, a zaczerwienienia szybciej schodziły, niż przed użyciem tego balsamu.
drobne minusy to że trochę się kleił, oraz nałożony grubą warstwą bardzo długo się wchłaniał. konsystencja lekka, ale aż zbyt lejąca, lubił przelecieć przez palce.

Używam tego produktu od:było długo, ok 1 rok
Ilość zużytych opakowań:1 całe

no nie bardzo..

Powiedziałabym raczej, że jest to emulsja, a nie balsam. Podrażnienia ukoił tylko na ok. 3min, później zaczęło się typowe pieczenie i swędzenie. Może i trochę nawilża, ale nie to miało być jego domeną. Nie podoba mi się kompletnie, ale zużyję dla świętego spokoju i czystego sumienia, że nie wyrzuciłam pieniędzy w błoto :/

Używam tego produktu od: ok. 2 tyg.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1, niestety

Nie podoba mi się.

Taki gadżet. Nie ukoił skóry, zwykłe mazidełko. Zapach jest w porządku, opakowanie również, ale nie kupię go więcej, bo jest to dla mnie zwykły nawilżacz.

Ilość zużytych opakowań: prawie nic

nie ukoił

W moim przyadku ten balsam się nie sprawdził. nie ukoił podraznień, nie nawilżył, miała wręcz ważenie, że smaruje się klejacą się zagęszczoną wodą. I nogi faktycznie kleiły się dośc długo. Nie sprawdział się na nogach, ani na rękach.
Zapach przyjemny, opakowanie praktyczne, stojące a głowie, łatwo się wydobywa kosmetyk. Jest tez miękkie, na końcu łatwo było je rozciąć, żeby wydobyć reszte (a było tego sporo). Dośc wydajny. Cena przystepna.

Używam tego produktu od:1
Ilość zużytych opakowań:jakiś czas temu

Daję 4+:) jest baaardzo dobry

idealnie sie rozprowadza:) szybko wchłania.
Przyjemnie pachnie i orzezwia skórę. podraznienie znika po jego zastosowaniu. i wloski tak nie wrastają w skórę. łatwiej im sie przebić po zastosowaniu tego kremu

Używam tego produktu od:2 miesiecy

5, ale z minusem

Kosmetyk bardzo, bardzo dobry :) Jak na razie najlepszy z tych, które do tej pory stosowałam. Świetnie radzi sobie z podrażnieniami po depilacji, rzeczywiście chłodzi i zapobiega powstawaniu plamek. Dobrze się wchłania, jednak konsystencja niezbyt mi odpowiada. Balsam wręcz wylewa się z tubki, co nie jest za bardzo przyjemne. Poza tym drobnym minusem to zdecydowanie KWC. Cena też nie jest wygórowana, bo w promocji można go dostać za 10 zł. W dodatku jest dosyć wydajny, ja go stosuję po depilacji depilatorem, więc wystarczy mi na kilka miesięcy.

SUPER!

Odkąd pamiętam, miałam problem z depilacją nóg. Włosy mam czarne, grube. Zawsze po depilacji skóra była sucha i napięta lecz nie mogłam zastosować żadnego balsamu gdyż nogi piekły i robiły się na nich czerwone plamki.
Stosowałam wiele balsamów i kremów łagodzących po depilacji i żaden nie skutkował - poza tym.
Jest bardzo delikatny, szybko się wchłania przyjemnie chłodząc i nawilżając, nie powodując jakichkolwiek podrażnień.
Ma mocny zapach a ja taki lubię.
Bardzo wydajny.

nie do końca

Balsam, mimo małej pojemności, jest dość wydajny. Bardzo ładnie pachnie, szybko się wchłania, dobrze nawilża i wygładza skórę. Niestety, nie zapobiega większym podrażnieniom po depilacji ( typu czerwone krostki ) na nogach i bikini, a kupiłam go głównie w tym celu. Dlatego dałabym mu max 3*, ale znalazłam kolejne zastosowanie:
Balsam bardzo dobrze radzi sobie z silnym podrażnieniem skóry pod pachami od stosowania Etiaxilu. Stosuję na skórę pod pachami codziennie rano i zniknął problem wiecznie czerwonych i swędzących pach po Etiaxilu> Dlatego daję 4* i być może jeszcze kupię.

Używam tego produktu od:ponad 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Dość dobry

Krem ma dużo plusów: ładny zapach, przyjemna konsystencja, szybko się wchłania,łagodzi podrażnienia, chłodzi skórę, no i jest niedrogi. Jednak nie zapobiega powstawaniu krost po depilacji i nie opóźnia odrastania włosków, mógłby być także trochę bardziej wydajny bo opakowanie 100ml. nie starcza na długo.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie