Eris, Cera naczynkowa, Tonik bezalkoholowy

Eris, Cera naczynkowa, Tonik bezalkoholowy

Oczyszcza, nawilża skórę i wzmacnia naczynka. Delikatny, bezalkoholowy, zawiera ekstrakt z miłorzębu japońskiego oraz soku z cytryny, jest bogaty w sole mineralne i witaminy. Działa wzmacniająco na ścianki naczyń krwionosnych, powodując zmniejszenie ich kruchości i łamliwości. Nawilża, lekko rozjaśnia i wygładza naskórek.

Cena: 13 zł / 200 ml

Nie dla mnie

Jako posiadaczka naczynkowej cery skusiłam się na ten tonik. Jestem niezbyt zadowolona z jego działania. Właściwie to nie zadziałał, a tylko zaszkodził. Zauważyłam, że więcej popękało mi naczynek niż przy używaniu innego toniku i to niekoniecznie do cery naczynkowej. PO jego nałożeniu skóra jakby mi się ściągała.

Dobry

Jak dla mnie- bardzo przyzwoity tonik.Ładnie pachnie, nie klei się na twarzy, dobrze nawilża.Nie podraznił mi skóry.Co prawda nie zauważyłam jakiś spektakularnych efektów rozjaśnienia cery, ale używałam go z przyjemnością.

dobry

Ma znośny zapach, nawilża, lekko napina i rozjaśnia skórę.<BR>Niestety, sok z cytryny lekko szczypi bardziej wrażliwe cery. :(<BR>Taki sobie tonik - dobry, ale nie nadzwyczajny.

Dieta na trądzik

dobry

Kosmetyk działa łagodnie na skórę lekko ją nawilżając. Ma delikatny, niedrażniący zapach. Jednak nie wyróżnia się spośród innych produktów tego typu.