Pharmaceris, N, Opti-Capilaril, Intensywny krem redukujący cienie i worki pod oczami

Krem polecany jest do codziennej pielęgnacji dojrzałej skóry wokół oczu, która charakteryzuje się widocznymi cieniami i obrzękami.
Kompleks protein sojowych i ryżowych zawarty w kremie zapewnia poprawę mikrocyrkulacji krwi, co pozwala znacznie zredukować cienie i worki pod oczami. Witamina E, jako naturalny czynnik przeciwrodnikowy, zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry. Dzięki zawartym w kremie filtrom zmniejsza szkodliwe działanie promieniowania UVA i UVB, co jest szczególnie ważne dla skóry pod oczami, znacznie cieńszej niż w pozostałych rejonach twarzy. Krem działa łagodząco i kojąco.

nawilżające, regenerujące
z pompką
krem
10 – 50ml

Szkodzi suchej, wrażliwej skórze

Najgorszy z najgorszych. Lepiej kupić najtańszy krem w drogerii niż tracić pieniądze i nerwy na to "cudo".
Po kilku tygodniach używania zauważyłam następujące skutki:
Wysusza. Zresztą należy go nałożyć na suche dłonie bądź usta, to taki mój mini test stopnia nawilżenia kremu. Po chwili dłonie są czerwon i wręcz ściągnięte e a usta wyglądem przypominają suchy wiór, Podobnie działa na skórę pod oczami

Postarza, Tworzy pod oczami linie z wysuszenia, nigdy nie miałam takiego efektu. Wyglądam 10 lat starzej z tak zmaltretowaną skórą.

Powoduje uczucie ściągnięcia, pogłębia problem cieni pod oczami dzięki wysuszającym właściwościom.

Zaufałam marce ponieważ bardzo lubię ich podkład oraz płyn z kwasami, 40 zł wyrzucone w błoto. A raczej do kosza, bo tam wylądował ten specyfik. Nigdy, przenigdy nie wyrzucam kosmetyków i staram się dawać im drugie życie ale z tym bublem jest to niemożliwe

Używam tego produktu od: ok. 4 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: trochę pierwszego, wylądowało w koszu

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1078181].usefull || 0 }}% pomocna.

Bez spektakularnych efektów

Poleciła mi go farmaceutka w aptece. Co mogę powiedzieć...? Owszem nawilża i jest delikatny, ale cieni raczej nie redukuje, worków pod oczami też nie. Nie mam z tym jakis szalonych problemów, ale nie widzę różnicy w działaniu między tym kremem za 40 zł, a moim wcześniejszym czyli ziają za 6 zł.

Plusem jest duża wydajność, ładnie się rozprowadza, wstarczy odrobina. Jednak wg mnie warto przepłacać za takie neutralne efekty. Nie szkodzi, nie pomaga spektakularnie.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego (mimo stosowania 2 razy dziennie)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[762611].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie szkodzi, ale czy tylko po to płacimy?

Wcześniej nie wydawałam na kremy pod oczy więcej niż dziesięć złoty, raz postanowiłam zaszaleć i kupiłam ten, za ponad czterdzieści. Po dwóch miesiącach stwierdzam, że wyrzuciłam kasę w błoto. Krem nie robi mi krzywdy, nie wysusza, nie podrażnia. No tak, ale dobrego też nic nie robi. Cieni nie niweluje, obrzęków nie zmniejsza, nie napina skóry, nie nawilża. Z opisu wynika, że jest do pielęgnacji skóry dojrzałej. Ciekawe, jak sobie z taką skórą radzi, jak dwudziestoletnia jest dla niego wyzwaniem. Przypuszczam, że gdybym go nie używała, wyszłoby na jedno. Doceniam bardzo higieniczne opakowanie, wydajność i dobre rozprowadzanie się korektora po nasmarowanej tym kremem skórze. Jednak, suma sumarum, już dużo lepiej kupić coś na przykład z Ziaji.

Używam tego produktu od: dwa miesiące

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[757091].usefull || 0 }}% pomocna.
Eris film 1

może być

Wielkim plusem tego kremu jest to, że faktycznie nawilża powieki oraz okolice oczu, a przy tym nie podrażnia (noszę soczewki kontaktowe i nie mogę sobie pozwolić na drażniące kosmetyki). Krem jest wydajny, bezzapachowy, szybko się wchłania, można jak najbardziej używać go pod makijaż.

Natomiast, nie sądzę by redukował cienie i worki pod oczami, dlatego odejmuję mu 2 gwiazdki, chociaż nie spodziewałam się cudu, efektów w tym zakresie nie ma żadnych.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[735337].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie polecam - wysusza i podrażnia

Na początku używania wydawało mi się, że rzeczywiście działa na cienie pod oczami, są rozjaśnione a worki pod oczami i drobniutkie zmarszczki zmniejszone. Jednak gdy pierwszy zachwyt minął zauważyłam, że strasznie mi przesuszył skórę (łuszczące się placki, jeden na lewym i jeden na prawym oku). Dodatkowo, gdy chociaż malutka ilość dostanie się do oka to strasznie szczypie a oczy łzawią. Nie używałam tak długo jak zaleca producent i z powodu wad odstawiłam żeby mi jeszcze bardziej nie pogorszył stanu okolicy oczu. Na plus bardzo wygodne, higieniczne opakowanie.

Używam tego produktu od: trzy tygodnie
Ilość zużytych opakowań: część pierwszego

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[517225].usefull || 0 }}% pomocna.

Rozczarowanie

Krem ma dobrą konsystencję (nie jest wodnisty), nie ma zapachu (nie lubię pachnących kremów do twarzy, pod oczy), dobrze się wchłania, nie podrażnia.

Jednak kupiłam ten krem z nadzieją, że choć w minimalnym stopniu zwalczy moje cienie pod oczami. Niestety jeżeli chodzi o ten obszar działania, to nic się nie zmieniło. Stosowałam go 2 razy dziennie, regularnie, ale sińce nawet odrobinę nie zelżały. Prawdę mówiąc nie oczekiwałam zbyt wielkich cudów, bo moje cienie prawdopodobnie mają podłoże genetyczne, ale zawsze człowiek się ludzi, że coś nawet w najmniejszym stopniu pomoże.
Tutaj nic nie drgnęło. Będę szukała dalej:(

Używam tego produktu od: od jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego i ostatniego

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[485346].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie działa...

Krem kupiłam z nadzieją, że chociaż troszkę rozjaśni moje cienie pod oczami. Niestety zawiodłam się... Zero efektu, chociaż używam go od paru miesięcy codziennie.
Pieniądze wyrzucone w błoto.
Nie polecam.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[474733].usefull || 0 }}% pomocna.

rozczarownana

Kupiłam ten kremik z myślą o rozjaśnieniu cieni pod oczami. Chciałam od razu po zakupieniu wkleić recenzję, bo na początku jakby działał, co później okazało się złudzeniem. Chyba mocno wierzyłam w jego funkcję. Cieszę się, że wstrzymałam komentarz. Efektów obiecanych przez producenta nie ma, cienie jak były tak są. Jeśli chodzi o nawilżenie, może być, bo nawilża. Ma dobrą konsystencję - niezbyt gęstą, ale też nie jakąś rzadką i dzięki dozownikowi wygodnie się go nakłada. Trzeba uważać przy wklepywaniu, aby nawet odrobinka nie dostała się do oka, bo niestety może łzawić, jak było w moim przypadku, a to pewnie za sprawą filtrów.
Teraz tylko zużyję go do końca i do widzenia kremiku..

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[417997].usefull || 0 }}% pomocna.

Zdziwiona

Bardzo się dziwię z kilku powodów.

Po pierwsze piszą tu recenzentki, że dobrze nawilża. Jeśli on dobrze nawilża to ja mam chyba jakiś felerny egzemplarz, bo u mnie robi coś niespotykanego: nałożony rano powoduje, że w okolicach popołudnia robi mi się nieznośnie sucha skorupka pod oczami - co to ma być? pierwszy raz się z takim bezczelnym wysuszeniem spotkałam i jestem całkowicie pewna, że jest ono spowodowane przez ten specyfik właśnie...

Po drugie lubię firmę eris, wcześniej używałam kremów pod oczy z drogeryjnej lirene i sprawdzały się bez zarzutu więc pomyślałam, że jak zakupię aptecznego erisa, i to w dodatku na opuchnięcia i cienie, to już wogóle będą fajerwerki, a tu takie coś???

Nie mogę ocenić działania na cienie i opuchnięcia, bo to wysuszanie go dla mnie absolutnie dyskwalifikuje!!!
Możliwe że faktycznie działa, ma fajną konsystencję, wydaje mi się, że trochę jest w nim czegoś żółto-rozświetlającego więc z miejsca zmniejsza siność pod oczyma (u mnie genetycznie uwarunkowaną i obecną zawsze bez względu na tryb życia). Nie podrażnia. Nadaje się pod makijaż.
Cóż jednak z tego...
Zawiódł mnie, używa go teraz mama. Jej nie wysusza.Używam tego produktu od:miesiąc ponad
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[362673].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry krem

Jeden z lepszych kremów pod oczy jakie miałam. Krem delikatnie natłuszcza i nawilża, mimo "ciężkawej" konsystencji świetnie sie wchłania. Mam cere suchą, używam go na noc, w komplecie z kremem do twarzy - rano skóra jest miła w dotyku, ładnie nawilżona, nie błyszczy się.
Funkcjonalne opakowanie, wydajny.
Polecam osobom z cerą suchą.

Używam tego produktu od: 4 m-cy

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[332083].usefull || 0 }}% pomocna.