Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Dr Irena Eris, Eris, Cera wrażliwa, Mleczko nawilżające do twarzy i demakijażu oczu

Łagodny preparat doskonały do usuwania makijażu i wszelkich zanieczyszczeń. Nie niszczy naturalnej bariery ochronnej skóry. Polecany do cery wrażliwej.

w porządku

lubię to mleczko.dobrze zmywa makijaż i zanieczyszczenia.nie wysusza,nie podrażnia,nie szczypie-dlatego świetny zarówno do demakijażu oczu.przy tym nie powala swoją ceną a jakość jest świetna.w buteleczce jest tylko 150 ml. i bałam sie ze po tygodniu juz nie bedzie po nim śladu,ale okazało sie ze jest wydajne:)

Bardzo dobre

Bardzo dobre mleczko.Konsystencja gęsta, trochę tłustawa w zasadzie bardziej przypomina krem do demakijażu, ale ja nie lubię lejących się mleczek.Nie pachnie.Zmywa wszystko bardzo dobrze, nie podrażnia skóry i nie uczula.Polecam.

bardzo dobre

Bardzo dobrze usuwa makijaż oraz makijaż z oczu.<BR>Nie podrażnia, jest bardzo łagodne.<BR>Łatwo się zmywa, ma przyjemny zapach i konsystencję.