Cztery pory roku, Balsam do ciała brązujący z wyciągiem z orzecha i beta karotenem (stara wersja)

Silnie nawilżająca emulsja do ciała o właściwościach brązujących. Emulsja zawiera składniki delikatnie natłuszczające, zmiękczające i wygładzające. Zaleca się również stosowanie balsamu także po opalaniu na słońcu i w solarium do pielęgnacji skóry a równocześnie poprawy kolorytu, utrwalenia i rozświetlenia uzyskanej opalenizny.

• Aqua,
  • Iron Oxides /and/ Propylene Glycol,
  • Citric Acid

Napisanych recenzji: 29

Taki sobie :/

Kupiła na promocji i się zniechęciłam :/
Plusy:
-zapach
-opakowanie
-wydajność
Minusy:
-skóra jest po nim żółta ,a nie brązowa :/ dość dziwne
-długo się wchłania bardzo długoooo
-kiedyś weszłam do wody na wieczór do basenu ,a balsamem smarowałam się rano i cała się kleiłam ,brrr i fuuu

Używam tego produktu od: 2010
Ilość zużytych opakowań: 1 kończę

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[811759].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 13

Napisanych recenzji: 218

Średniaczek

Efekt brązujący jest słaby i krótkotrwały, do pierwszego kontaktu z ubraniem czy też z wodą.
Co do nawilżenia to ciężko mi go ocenić, bo nie stosowałam go nigdy regularnie, tylko od czasu do czasu i to na wybrane partie ciała...no ale wysuszyć nie wysuszył :)
Co do konsystencji to tu jest zonk, bo jest taka jakaś kleista. Po prostu nieprzyjemnie jest mieć go na sobie w upalne dni. A zapach nienajgorszy ale zbyt intensywny.

Używam tego produktu od: Paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2x 250ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[780950].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 354

Masakra

Lubię balsamy i kremy do rąk tej firmy wszystkie poza właśnie tym. Balsam w ogóle nie sprawia, że skóa jest brązowsza i w zasadzie nie należy do moich ulubionych.
Jedyne co, to jeszcze zapach da się znieść, ale poza tym to konsystecja jezt za gęsta, a sam balsam nie działa, nawet nie nawilża:)) Lepiej dołożyć więcej kasy i kupić coś lepszego.

Używam tego produktu od: 4 lata temu go miałam
Ilość zużytych opakowań: połowa 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[659216].usefull || 0 }}% pomocna.

fakty i mity depilacja

Napisanych recenzji: 5

NIE NIE NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE
ŻADNYCH PLUSÓW! SAME MINUSY!

- śmierdzi!
- nie pielęgnuje skóry (a to przecież balsam!)
- za drogi jak na taki chłam
- w ogóle nie sprawia, że skóra brązowieje, nic, żadnych efektów!!!

Używam tego produktu od: to było dawno
Ilość zużytych opakowań: 1- wyrzuciłam szybko do kosza!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[586117].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 6

Jak dla mnie okej, tylko nie brązuje

Używałam go po każdej kąpieli. 250 ml + 50 ml gratis za kilka złotych. Do plusów zaliczam na pewno to, że jest wydajny, tani, ładnie pachnie, dobrze się rozprowadza i nawilża. Miałam po nim przyjemną, gładką skórę.
Minusy - nie zauważyłam, żeby był brązujący. Tak jak byłam bladziochem, tak jestem.

Używam tego produktu od: 2009
Ilość zużytych opakowań: 1 (300 ml)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[511397].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 5

Tragedia

Zawiodłam się strasznie. Nie nawilża, nie brązuje, nie rozprowadza się równomiernie. Jedyne co po tym balsamie zauważyłam to plamy na nogach bo nie dało się tego rozprowadzić.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[452073].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 80

Koszmar minionego lata:P

Ten balsam mnie wręcz zszokował, jest tragiczny. Coś jak podkład do twarzy tylko do całego ciała, kompletnie nie da się tego równo rozsmarować, zostawia smugi, nie nawilża, brudzi wszystko wokół nie mówiąc i ubraniu...Nie nadawał się do niczego poza wyrzuceniem, najgorszy kosmetyk jaki miałam...

Używam tego produktu od:już nie używam
Ilość zużytych opakowań:jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[429716].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 38

klamstewko

Jest to dobry balsam-tylko przeszkadza mi dosc spore klamstwo producenta-ten balsam nie brazuje.Ma wspaniala konsystencje,pieknie pachnie,idealnie sie rozprowadza,nawilza...tylko nie brazuje:(
I to go dyskwalifikuje w gamie balsamow brazujacych.Na prawde posiada on wiele zalet,ale nie ma on nic wspolnego z opalaniem skory i nadawaniem jej nowego koloru.Jedyne co moglabym jeszcze dodac,ze poglebia kolor skory,ale tylko opalonej.

Używam tego produktu od:kiedys

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[408968].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 52

koszmar

Co to w ogóle jest? To na pewno nie jest balsam brązujący a koloryzujący. Schodzi po wstaniu z łózka a skóra jest napięta, sucha i szorstka :/ Zapach też nie zachwyca. Koszmar. Nigdy więcej. Nie polecam

Używam tego produktu od:miesiąca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[386893].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 16

Niezły, ale mógłby być lepszy.

Balsam w baaardzo przystępnej cenie - to chyba jego największy plus. Zaraz po nim jest fakt, iż szybko się wchłania i od razu brązuje skórę. Nie trzeba więc czekać kilka dni by uzyskać efekt opalonego ciała.
Zapach mógłby mieć ładniejszy.
Wygląd zewnętrzny ujdzie :p Używam tego produktu od: 2 lat
Ilość zużytych opakowań: ciągle w trakcie pierwszego.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[384253].usefull || 0 }}% pomocna.