BeneFit, Hoola (Matowy puder brązujący)

BeneFit, Hoola (Matowy puder brązujący)

Delikatny, matowy puder brązujący nadaje karnacji odcień naturalnej, zdrowej opalenizny. Stworzony po to, aby skóra nabrała ciepłego odcienia rodem z wakacji na egzotycznej wyspie. Dla wielbicielek opalenizny, które nie chcą smażyć się godzinami na słońcu.

Cudowny kolor, dostępny w małym opakowaniu

Genialny pudrowy bronzer. Matowy, bez drobinek, kolor przepiękny - idealny dla chłodnej karnacji. Łatwo się rozprowadza, bardzo dobrze konturuje twarz. Dostępny w mniejszym opakowaniu, z którego jednak trudno wydobyć produkt.
Dobra cena.

Bardzo pozytywne zaskoczenie

Powiem szczerze, że marka Benefit zaskoczyła mnie bardzo pozywanie. Hoola jest naprawdę świetnym pudrem brązującym. Bardzo ładnie się blenduje, nie robi plam.
Jest świetny dla początkujących bo ciężko jest nim sobie zrobić krzywdę.
Poprostu świetny.

polecam

Długo szukałam odpowiedniego bronzera, aż w końcu wpadła w moje ręce Hoola. Odtąd zakończyłam swoje poszukiwania i jestem wierna temu kosmetykowi.
Lubię go za jego chłodny, bezdrobinkowy odcień brązu, który pozwala na naturalne modelowanie twarzy. Jest także wydajny, a pudełko miłe dla oka.

Niesamowicie wydajny

Jest to mój pierwszy tak drogi bronzer, więc oczekiwałam, że spełnia obietnice producenta i jest wychwalany przez wiele kobiet nie bez powodu. Kupiłam na spróbowanie najmniejszą dostępną pojemność i.... ona się chyba nigdy nie skończy. Używam bronzera już od 8 miesięcy i nadal nie widzę widocznego gołym okiem ubytku. Ten bronzer jest niesamowicie wydajny.

Jeśli chodzi o kolor to na mojej jasnej karnacji (100 od Rimmela, 110 od Maybelline Fit me) to ten bronzer daje delikatny efekt. Ociepla skórę, bo u mnie wpada trochę w pomarańczowy, ale jeśli nałoży się go odrobinę pod kość i rozetrze wygląda ładnie. Sam bronzer jest matowy, więc będzie pasował do większości makijaży za co też plus.

Nakładam go pędzlem od Zoeva do bronzera i wystarczy lekko dotknąć i kilka razy rozetrzeć pędzelkiem, aby bronzer wyglądał jak trzeba. Nawet jak się go przypadkiem nałoży za dużo to można go wyblendować albo użyć korektora i zrobić odcięcie.

Nigdy nie miałam problemu z tym bronzerem ani na BB kremach, ani na podkładach typu cushion, ani na normalnych podkładach drogeryjnych.

Uważam, że jest warto swojej ceny.

Bronzer jakiego szukałam

Przyznam, że przez bardzo długi czas szukałam odpowiedniego pudru brązującego o odpowiednim odcieniu a także dobrej pigmentacji. Ostatnio używałam kultowego już pudru marki TheBalm Bahama Mama, lecz dopiero HOOLA powalił mnie na kolana. Oba bronzery posiadają bardzo zbliżone odcienie. Są to klasyczne i ciepłe lecz nie za bardzo, brązy, chociaż HOOLA wydaje się być cieplejszy. To co przemawia do mnie na korzyść produktu od marki BeneFit to pigmentacja. Bahama Mama daje nam delikatny efekt muśnięcia kości policzkowych, jest nienachalny i trudno zrobić nim sobie krzywdę natomiast HOOLA onieśmieli nas pigmentem. Może to również zasługa aplikatora dołączonego do pudełeczka, lecz efekt jest naprawdę mocny. Trwałość samego pudru również bardzo mnie zadowala, utrzymuje się na miejscu przez długie godziny przy czym nie ściera się oraz nie utlenia. Jego nasycenie barwą przekłada się na wydajność. Wystarczy naprawdę mała ilość produktu by dobrze podkreślić policzki. Z całą pewnością mogę go polecić każdemu.

Nic szczegolnego

To zwykły bronzer-nie różni się niczym od tych drogeryjnych, jest według mnie totalnie przereklamowany. Nie jest szczegolnie trwały, kolor zwyczajny. Nadaje się do konturowania, ale można znaleźć podobny a w niższej cenie.

Taki sobie

Bronzer jak bronzer - ma nadawc odcien opalenizny lub lekko konturować twarz. No i ten to robi, a jednak nie jestem nim zachwycona. Czemu? Bo ma bardzo ciepły odcień. Znalezienie bronzera o chłodnym odcieniu jest naprawdę bardzo trudne, a że koniecznie potrzebowałam kupiłam mini wersję Hoola. Plus za to, że jest matowy, kolejny za to, że długo się trzyma na twarzy. minus za to, że można sobie nim zrobić plamy no i własnie za ten odcień. Mojego serca nie podbił.

Czy aby na pewno?

Skuszona wieloma achami i ochami wśród blogosfery, zakupiłam sławny bronzer benefit hoola. Na początku miałam problem z wyśrodkowaniem ilości, jaką powinnam nałożyć by konturowanie nie było aż tak widoczne. Z czasem było lepiej. Jednak nie wiem czemu ale po kilku tygodniach bronzer się utlenił? bo jego pigmentacja znacząco zmalała, ale to było dla mnie na plus bo nie miałam problemu z konturowaniem. Ładnie pachnie, piękne opakowanie. Jest szalenie wydajny, pewnie starczy mi na cały rok. Jednak cena trochę powala... podobno można znaleźć jego drogeryjne odpowiedniki, ale na klientkach pracuję nim i są bardzo zadowolone ;)

Może zrobić krzywdę !

Bronzer który zakupiłam z dość dużą ciekawością, udało mi się dostać w zestawie z innymi bronzerami, posiadam małą 2,6 g wersję z czego bardzo się cieszę. Produkt o pięknym odcieniu, dość ciemny o pudrowym zapachu.

Super bronzer

Jest świetny na lato, by delikatnie opalić twarz, ale również sprawdzi się do konturowania. Nie jest to typowo chłodny odcień, ale tez nie bardzo ciepły. Spokojnie u każdej cery zda egzamin.
Jego konsystencja jest bardzo maślana, tzn nie jest sucha. Ma piękną pigmentację, nie trzeba namachać się pędzlem, by uzyskać porządane efekt. Ale trzeba przy tym uważać, żeby nie zrobić sobie plam. Wystarczy strzepnąć nadmiar produktu z pędzla.
Bronzer wyglada bardzo naturalnie na twarzy, jeśli ktoś szuka produktu, który sprawdzi się w codziennym makijażu, myśle ze może zaufać bronzerowi hoola.

Bardzo dobra jakość pudru

Może to dziwne, ale kultowej Hooli zaczęłam używać później niż Hooli Lite (tej jaśniejszej, idealnej do mojej karnacji) a jak wiadomo tradycyjna Hoola jest na rynku znacznie dłużej. Tak wyszło po prostu, finalnie nie byłam obojętna na żadną z nich, choć wersję Lite polubiłam bardziej.

Klasyczna Hoola to puder brązujący zamknięty w pięknym, tekturowym opakowaniu. Niech nikogo nie zwiedzie słowo ,,tektura", bo opakowanie jest naprawdę świetnej jakości - lekkie, ale mocne (coraz więcej firm stawia na tego typu opakowania, np Zoeva, Affect, Glam-Shop i wiele innych a mi to odpowiada, bo są lżejsze przy przewożeniu). Do zestawu dołączony został pędzelek, z którego przyznam się szczerze - nie korzystam, bo kształtem mógłby się nadawać do rzeźbienia np policzków a Hoola ma za zadanie dodać nam brązowej opalenizny.

No i muszę przyznać, że tej opalenizny nam nadaje a do tego można ja budować od delikatniejszej to bardzo mocnej. Na co dzień z jasną karnacją przy tym kolorze warto aplikować puder lekką ręką i dobrze strzepnąć nadmiar z pędzla a krzywda nam się nie stanie :) Dodatkowo jeśli przed aplikacją użyjemy pudru sypkiego lub utrwalającego prasowanego to blendowanie Hooli na nim będzie czystą przyjemnością. Nawet jak przesadzimy to odrobina pudru i wszystko da się ładnie rozmyć do efektu jaki tylko chcemy osiągnąć. To właśnie lubię w kosmetykach Benefit - rozciera się je jak marzenie.

Pigmentacja to istna petarda, wystarczy raz (max dwa) zamoczyć pędzel i policzki gotowe, bez plam i bez problemu z roztarciem. Podoba mi się, że jest matowy - w prawdzie lubię różne wykończenia na policzkach, ale przynajmniej jeden mat musi znaleźć się w kosmetycznej kolekcji każdej z nas:) Kosmetyk pięknie scala się z różem i rozświetlaczem tworząc spójną całość, bez zbędnych odcięć. Podoba mi się też, że puder praktycznie wcale się nie osypuje przy nabieraniu na pędzel. Oczywiście, jeśli włosie pędzla będzie bardzo twarde to coś się musi osypać, ale korzystając z tych samych narzędzi zauważyłam, że Hoola Lite sypie się bardziej od klastycznej Hooli.

Do aplikacji pudru brązującego najchętniej używam ściętych, lekko puchatych pędzli (np Hakuro H24) lub tych typowo stworzonych do rzeźbienia policzków, ale lekko puchatych. Chodzi mi głównie o opalenie miękkim, ale wciąż pozostającym jako precyzyjny - pędzlem do konturowania (taki jest np pędzel z Oriflame model F06, mogę nim opalić twarz a później tym samym pędzlem sięgnąć po chłodniejszy odcień do zaznaczenia kości policzkowej).

Ciężko mi się do czegokolwiek przyczepić nawet gdybym bardzo chciała:D Jednak co Benefit to Benefit - jakość ma pro! No może jeśli już czepić się muszę to czepię się ceny - regularna jest dość wysoka, ale warto kupować produkty tej marki w paletkach limitowanych, gdzie często kilka pełnowymiarowych produktów kupimy w korzystniejszej cenie. Dobrym przykładem jest paleta Cheek Parade, gdzie mamy 5 pełnowymiarowych produktów za 250zł a każdy z nich kupowany pojedynczo kosztuje w przedziale 150-160zł w Sephorze. Warto więc odłożyć na większe palety.

Puder polecam - pięknie wygląda na policzkach już teraz a latem, kiedy dodam sobie trochę naturalnej opalenizny będzie podkreślał ją jeszcze ładniej. Warto zainwestować :)

Idealny

Hola, hola! :) Produkt zakupiony w Sephorze- na samym wstępie pragnę powiedzieć, że produkt jest doskonały. Jego trwałość i wydajność wraz z kolorem przerósł moje oczekiwania. Wiem, że na jednym opakowaniu się nie skończy! :)