Polecamy: Zostań twarzą Kinder Bueno

BeneFit, Hoola (Matowy puder brązujący)

BeneFit, Hoola (Matowy puder brązujący)

Delikatny, matowy puder brązujący nadaje karnacji odcień naturalnej, zdrowej opalenizny. Stworzony po to, aby skóra nabrała ciepłego odcienia rodem z wakacji na egzotycznej wyspie. Dla wielbicielek opalenizny, które nie chcą smażyć się godzinami na słońcu.

Godny polecenia

To jeden z niewielu broznerów, które posiadam, ale na pewno ulubiony ;) Po usłyszeniu wielu dobrych opinii postanowiłam go kupić i nie żałuję. Kolor bardzo uniwersalny, można go fajnie stopniować na skórze. Opakowanie wygodne, kartonowe, ma nawet lusterko! Co mnie zdziwiło to to, że używam załączonego pędzelka - zazwyczaj od razu pozbywam się takich rzeczy ze względu na ich słabą jakość albo brak funkcjonalności. Tym razem muszę przyznać, że pędzelek daje radę! Co prawda blenduję potem produkt innym pędzlem, ale nadal używam tego załączonego do nakładania produktu. Pani w drogerii pochwaliła mój wybór i powiedziała, że Hoola starcza na wieki i sprawdza się doskonale ;) Jedyny minus, który znalazłam to cena. Dość wysoka jak na taki produkt (chociaż muszę przyznać, że jest bardzo wydajny!)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1501326].usefull || 0 }}% pomocna.

Subtelne podkreślenie

Najlepszy bronzer jaki miałam. Z łatwością można stopniować intensywność koloru. Przy jasnym kolorze karnacji typowym bronzerem łatwo można zrobić plamy, z Hola buzia wygląda promiennie i zdrowo. Kolor jest cudowny, matowy, buzia wygląda bardzo naturalnie. Posiadam miniaturową wersję produktu, dołączony pędzelek nie bardzo się nadaje, zostawia kanciasty ślad na policzkach, używam swojego pędzla.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1422996].usefull || 0 }}% pomocna.

Cudeńko

Hoolę posiadam w wersji mini, głównie dlatego, że nie wiedząc jaki jest nie chciałam inwestować w produkt pełnowymiarowy. Używam non stop od pół roku, i ledwie widać ubytek, a to tylko wersja mini! Bronzer genialny, pasuje do każdego makijażu, bardzo łatwo go stopniować i kontrolować na twarzy, wygląda na niej cudnie. Nadaje się również dla osób początkujących! Do tego jestem ogromną zwolenniczką kartonowych opakowań (uważam, że o wiele trudniej je zniszczyć, niż plastikowe, są do tego lekkie i ładne) więc to też uważam za duzy plus :) Jedyny mankament to cena, ale jak na coś tak wydajnego i tak niesamowicie przyjemnego w użyciu, wart każdej złotówki!

+kolor
+trwałość
+opakowanie
+formuła

-cena
-dołączony pędzelek (moim zdaniem) do konturowania się nie nadaje

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1411421].usefull || 0 }}% pomocna.

Bobbi Brown - Jak wymodelować brwi

Cudeńko !

Posiadam tę "mini" wersję, która dla mnie jest absolutnie wystarczająca. Bronzer ma piękny odcień, lekko chłodny bez żadnych pomarańczowych tonów ani drobinek. Nie sprawdza się do opalania, ale idealnie konturuje twarz, tworząc cienie w pożądanych miejscach. Piękne kartonowe opakowanie jest małe, solidne i lekkie, więc idealnie sprawdza się w torebce. Dodatkowo m magnes, więc nie otwiera się niekontrolowanie. Sam zapach produktu nie jest przyjemny, bardzo pudrowy. Bronzer nie pyli się i nie jest bardzo mocno napigmentowany, dlatego nie narobi plam i można go stopniować. Pędzelek dołączony do opakowania jest całkiem fajny, ale trochę za sztywny, dlatego warto użyć swojego ulubionego pędzla. Plus za lusterko - małe, bo małe, ale jest. Super produkt. Cena jest niezachęcająca, ale jest wart każdej złotówki.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1402401].usefull || 0 }}% pomocna.

Jestem na tak

+idealny odcień do każdego typu cery
+świetny na każdą pore roku
+zupełnie matowy
+świetnie oddaje kolor na twarzy
+zgrabne opakowanie idealne w podróży

-wysoka cena

Brązer warty kupienia. Idealny na osób które mają więcej jak i mniej doświadczenia z makijażem. Ciężko o tak dobry matowy brązer. Polecam pomimo ceny

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1390916].usefull || 0 }}% pomocna.

dobrze wydane pieniądze

+ świetny design
+ mimo że pudełko jest kartonowe to jest solidnie wykonane
+ dość chłodny odcień, idealny do konturowania
+ daje naturalny efekt
+ bardzo dobrze się rozciera
+ nie robi plam
+ załączony pędzelek jest dobrej jakości :)

Na prawdę jestem zadowolona z zakupu, produkt trafia do moich ulubieńców, ostatnio używam go bardzo namiętnie :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1384576].usefull || 0 }}% pomocna.

HIT najlepszy bronzer / puder na lato

Bez hoola nie ruszam sie nigdzie , jest zawsze w mojej kosmetyczczce, puder jak i pedzelek dzialaja swietnie, jako bronzer, all over bronzing powder czy jako counturing kolor.

+wydajnosc
+kolor
+cena
+ matt
+trwalosc
+funkcjoalnosc
+opakowanie
+pedzelek

produkt ten sie nie zmienia juz od dobrych kilku lat i ja zawsze do niego wracam,
jest tez wersja w plynie ktora jest super na lato

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1381371].usefull || 0 }}% pomocna.

Dylemat.

Flagowy kosmetyk BeneFita, któremu i ja uległam.
Wraz z jednym zestawów udało mi się kupić miniaturkę produktu.

Bardzo często używałam go wiosną i latem, teraz w okresie jesienno- zimowym poszedł nieco w odstawkę.

Bronzer wpada w lekko ciepłe tony, nie zgodzę się z tym, że to typowy, zimny kolor idealny do konturowania. Jest ładny, beżowo- karmelowy.
Nadaje twarzy wigoru i życia. Ściąga zmęczenie i bladość. Czasem używam go do delikatnego zaznaczania konturów, ale częściej służy mi w roli bronzera ocieplającego twarz. Bardzo dobrze się rozprowadza, rozciera. Jest trwały i wydajny.
Lubię go, ale nie wiem czy drugi raz zdecydowałabym się na zakup.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1353046].usefull || 0 }}% pomocna.

jeden z moich kwc

Hoola to kultowy bronzer marki Benefit i jeden z najlepszych dostępnych na rynku.
Jest matowy, nie posiada podtonów pomarańczowych tylko naturalny odcień uniwersalny dla każdej karnacji, można stopniować nakładanie w zależności od efektu jaki chcemy osiągnąć.
Wydajny i trwały.
Obok dwóch bronzerów mineralnych ten jest moim KWC.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1303956].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny

Wcześniej używałam brązeru Chanel i Diora i byłam bardzo zadowolona. W zasadzie nawet nie miałam zamiaru kupować czegoś nowego, ale przypadkiem natknęłam się na promocję na lotnisku i postanowiłam sprawić sobie tę przyjemność kupienia nowego kosmetyku marku Benefit. Jestem oczarowana. Na buzi wygląda rewelacyjnie. Osobiście konturuję nim twarz i dodaję trochę złocistego brązera mojego ukochanego Chanel. Pędzelek wydaje się być słaby, ale po użyciu go do konturowania policzków, żuchwy i nosa przekonałam się do niego. Cóż więcej można napisać,produkt jest wspaniały, wydajny, trwały, doskonale pasuje myślę do każdej karnacji i typu urody. Nawet opakowanie z tekturki ma coś w sobie, malutkie i praktyczne zmieści się w każdej kosmetyczce. Gorąco polecam spróbować chociażby mini wersję z Sephory.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1256503].usefull || 0 }}% pomocna.