BeneFit, Hoola (Matowy puder brązujący)

BeneFit, Hoola (Matowy puder brązujący)

Delikatny, matowy puder brązujący nadaje karnacji odcień naturalnej, zdrowej opalenizny. Stworzony po to, aby skóra nabrała ciepłego odcienia rodem z wakacji na egzotycznej wyspie. Dla wielbicielek opalenizny, które nie chcą smażyć się godzinami na słońcu.

Dylemat.

Flagowy kosmetyk BeneFita, któremu i ja uległam.
Wraz z jednym zestawów udało mi się kupić miniaturkę produktu.

Bardzo często używałam go wiosną i latem, teraz w okresie jesienno- zimowym poszedł nieco w odstawkę.

Bronzer wpada w lekko ciepłe tony, nie zgodzę się z tym, że to typowy, zimny kolor idealny do konturowania. Jest ładny, beżowo- karmelowy.
Nadaje twarzy wigoru i życia. Ściąga zmęczenie i bladość. Czasem używam go do delikatnego zaznaczania konturów, ale częściej służy mi w roli bronzera ocieplającego twarz. Bardzo dobrze się rozprowadza, rozciera. Jest trwały i wydajny.
Lubię go, ale nie wiem czy drugi raz zdecydowałabym się na zakup.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1353046].usefull || 0 }}% pomocna.

jeden z moich kwc

Hoola to kultowy bronzer marki Benefit i jeden z najlepszych dostępnych na rynku.
Jest matowy, nie posiada podtonów pomarańczowych tylko naturalny odcień uniwersalny dla każdej karnacji, można stopniować nakładanie w zależności od efektu jaki chcemy osiągnąć.
Wydajny i trwały.
Obok dwóch bronzerów mineralnych ten jest moim KWC.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1303956].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny

Wcześniej używałam brązeru Chanel i Diora i byłam bardzo zadowolona. W zasadzie nawet nie miałam zamiaru kupować czegoś nowego, ale przypadkiem natknęłam się na promocję na lotnisku i postanowiłam sprawić sobie tę przyjemność kupienia nowego kosmetyku marku Benefit. Jestem oczarowana. Na buzi wygląda rewelacyjnie. Osobiście konturuję nim twarz i dodaję trochę złocistego brązera mojego ukochanego Chanel. Pędzelek wydaje się być słaby, ale po użyciu go do konturowania policzków, żuchwy i nosa przekonałam się do niego. Cóż więcej można napisać,produkt jest wspaniały, wydajny, trwały, doskonale pasuje myślę do każdej karnacji i typu urody. Nawet opakowanie z tekturki ma coś w sobie, malutkie i praktyczne zmieści się w każdej kosmetyczce. Gorąco polecam spróbować chociażby mini wersję z Sephory.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1256503].usefull || 0 }}% pomocna.

Bobbi Brown - Jak dobrać puder

Idealny na lato

Kupiłam w Sephorze malutkie, podróżne opakowanie 4 g za 69 zł. Bo jednak cena opakowania pełnowymiarowego mnie trochę odstrasza. Poza tym chciałam najpierw sprawdzić, czy będzie odpowiedni dla mnie. I jest. Idealnie wygląda nałożony pod kości policzkowe na lekko opaloną skórę. Na lato super. Ja mam jasną cerę w ciepłym odcieniu (podkład Revlon Colorstay 180 na całę lato) i puder Hoola jest niby neutralny, ale bardziej idzie na mojej twarzy w cieplejsze tony. Jest absolutnie i zachwycająco matowy. Żadnej lśniącej drobinki. Żadnej cegły ani pomarańczy w nim nie widzę. Pięknie się nabiera na pędzel (ale nie na ten dołączony, tylko na Hakuro), łatwo się nakłada i rozciera, jest wydajny - naprawdę wystarczy odrobinka na pędzel! Na pewno będzie ze mną całe lato i kawałek jesieni, dopóki nie zmienię podkładu na Revlon 150 - wtedy wrócę do Sahara Sand Kobo (który teraz na opalonej skórze nie wygląda dobrze). Hoola ma ładne pudełeczko. Ta podróżna wersja jest malutka, pędzel wchodzi "na styk", na pewno z pełnowymiarowej łatwiej by było nabierać produkt. Ale to już następnym razem, kiedyś w nieokreślonej przyszłości. Bo na pewno będę miała moją malutką Hoolę jeszcze w przyszłe lato w związku z tym, że zimą wrócę do chłodniejszego Kobo. A później jeszcze chciałabym spróbować sławnej Laguny z Narsa i Bahama Mama z The Balm. Moja makijażowa historia dopiero się zaczyna, nie znam żadnych kosmetyków, wszystko jest dla mnie nowe, piękne, pachnące i tylko czeka na przetestowanie!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1252338].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój KWC

Bardzo lubię ten produkt. Na początku zaopatrzyłam się w mniejszą wersje, a zaraz później kupiłam całą paletę cheekathon i przepadłam. Mam bardzo jasną karnacje, i używam tego pudru do opalania, jednocześnie wysmuklając twarz.
Plusy:
- wydajny
- nie jest pomarańczowy
- długo utrzymuje się na skórze
- łatwy w blendowaniu
- dobry do jasnych jak i ciemniejszych karnacji
- nie schodzi plamami

minusy:
- cena, jednak biorąc pod uwagę wydajność i zadowolenie, jestem w stanie ją przełknąć

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1241496].usefull || 0 }}% pomocna.

Ok, ale nie wart swojej ceny

Kupiłam ze zniżką u konsultantki Sephory, pełnowymiarowy oryginalny produkt, ale bez pędzelka.
Fajny puder, ale nie za tą cenę, bez przesady!
Benefit to ogólnie drogie gadżeciarstwo. Nie wiem czy mają choć jeden kosmetyk który byłby wart swojej ceny. Są ok, ale płaci się głównie za markę i fajne opakowanie. Ja już nie kupię.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1239681].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy

Mam wersję pełnowartościową jak i miniaturę z zestawu.
Pudru używam od grudnia, codziennie.

Plusy:
+ u mnie robi efekt wow, wygląda przepięknie
+ idealny kolor, konturowanie i opalanie w jednym - genialny balans
+ nie robi plam, super się blenduje
+ bardzo szybko można nim wykonturować twarz, bardzo łatwy w użyciu
+ piękne opakowanie i zapach
+ wydajny

Minusy:
- cena

Jak najbardziej polecam ten bronzer, cena jest dość wysoka ale naprawdę wart poświęcenia :) Najlepszy bronzer na świecie. Jak mi się skończy - lecę po następne opakowanie. POLECAM!!!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1194258].usefull || 0 }}% pomocna.

7,5/10

+ wystarczy na bardzo długo
+ zostawia bardzo ładny kolor
+ nie powoduje efektu pomarańczowej twarzy
+ ładne opakowanie

Nie znajduje na niego żadnych minusów, jedyne co bym zmieniła to jego trwałość, utrzymuje się dosyć długo ale po pewnym czasie troszkę traci barwę.

Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1126891].usefull || 0 }}% pomocna.

Drogi bronzer o ciepłym odcieniu, na pewno nie do konturowania

Kupiłam zestaw Do the Hoola głównie ze względu na ten bronzer. Bałam się kupić pełnowymiarowe opakowanie, bo na ręce był zbyt ciepły dla mnie.

Bronzera używam do konturowania, jestem zbyt blada by się nim ocieplać, poza tym mam zbyt chłodną cerę i po prostu źle to na mnie wygląda.

Hoola jest w sumie fajny, bo:

dobrze się rozprowadza
ma ładny, neutralny brązowy kolor
jest wydajny

ale:

jest baaardzo drogi, może i wydajny, ale znam tańsze bronzery równie wydajne
nie robi efektu wow
nie jest dla każdego
na pewno nie do konturowania

mam małe pudełeczko, może latem jak się opalę i wyskoczą mi piegi jeszcze do niego wrócę :)

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1115501].usefull || 0 }}% pomocna.

Bezpieczny bronzer na co dzień

Bronzer BeneFit Hoola zakupiłam ponad rok temu w perfumerii i nadal używam go codziennie. Mam problematyczną cerę i zależało mi na produkcie, który nie będzie podkreślał moich niedoskonałości. Hoola okazał się strzałem w dziesiątkę!

Przede wszystkim - u mnie sprawdza się idealnie do konturowania na sucho. Otrzymuję naturalny, zdrowy efekt podkreślonych kości policzkowych i nie tylko, bo konturuję nim całą twarz łącznie z nosem. Nie zawiera w sobie rozświetlających drobinek ani pomarańczowych odcieni, dlatego jest bardzo uniwersalny. Mam jasną karnację i zimny odcień bronzera Hoola pasuje do mnie idealnie. Nawet malując się w pośpiechu nie muszę się martwić o smugi, plamy czy inne niespodzianki.

Od roku używam codziennie rano tego bronzera i dopiero zaczynam widzieć denko, dlatego uważam, że była to bardzo dobra inwestycja. Pędzelek i opakowanie również są w nienagannym stanie.

Plusy:
+ wydajność
+ naturalny odcień
+ naturalny efekt
+ łatwość aplikacji
+ uniwersalność zastosowania
+ solidne, eleganckie opakowanie
+ dobry stosunek ceny do jakości

Minusy:
- Brak :)

Używam tego produktu od: Ponad roku
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1047141].usefull || 0 }}% pomocna.