Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

BeneFit, Hoola (Matowy puder brązujący)

BeneFit, Hoola (Matowy puder brązujący)

Delikatny, matowy puder brązujący nadaje karnacji odcień naturalnej, zdrowej opalenizny. Stworzony po to, aby skóra nabrała ciepłego odcienia rodem z wakacji na egzotycznej wyspie. Dla wielbicielek opalenizny, które nie chcą smażyć się godzinami na słońcu.

Najlepszy bronzer jakiego używałam

Jest matowy, daje bardzo naturalny efekt, łatwo się nakłada dzięki dołączonemu pędzelkowi. Jedyny minus to cena... Wygrałam bronzer w konkursie i osobiście nie wydałabym na niego 150zł. Poza tym mój ideał

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1554356].usefull || 0 }}% pomocna.

Bronzer jest super, warto zainwestować w niego.

Kolor – chłodny, idealny. Nie daje efektu pomarańczy na buzi. Co najlepsze – zaczęłam go używać zimą i bałam się że latem na mojej bardzo mocno opalonej buzi nie będzie widoczny. A tu niespodzianka – dalej było go widać na buzi i dało się nim pięknie konturować twarz.

Trwałość – super. Zero placków, trzyma się doskonale.

Wydajność – chyba nie miałam bardziej wydajnego produktu. Używam praktycznie codziennie i w latach można to liczyć. Dodatkowym plusem jest to że gdy przy końcu opakowania pojawiło się widoczne dno – bronzer nie zaczął się kruszyć (często takie coś mi się działo z różnymi pudrami i wtedy już się nie nadawały do użytki bo całe się kruszyły i rozsypywały – a tu mam po 0,5 cm z każdej strony i dalej pięknie się trzyma pudełeczka).

Wad jak dla mnie brak, a cena – wysoka ale warto bo produkt jest jakościowy, wydajny i ma doskonały odcień. Lepiej zainwestować w coś takiego niż kupować po 40 zł produkty z których każdy będzie miał jakieś wady.

* Od pewnego czasu używam go jako cienia do powiek żeby wymodelować oko i zrobić lekki cień – polecam spróbować ;)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1534916].usefull || 0 }}% pomocna.

Uwielbiam!

Ulubiony bronzer zaraz obok Bahama Mama z The Balm.
Plusy:
-kolor,
-trwałość,
-ładne opakowanie,
-pigmentacja,
-odcień dobry chyba dla wszystkich,
Minus:
-cena,
-pędzelek (fajnie się nim aplikuje, jednak gubi dużo włosów).
Produkt polecam. Świetna jakość.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1511731].usefull || 0 }}% pomocna.
Trik Mistrza Marzena Górak

Godny polecenia

To jeden z niewielu broznerów, które posiadam, ale na pewno ulubiony ;) Po usłyszeniu wielu dobrych opinii postanowiłam go kupić i nie żałuję. Kolor bardzo uniwersalny, można go fajnie stopniować na skórze. Opakowanie wygodne, kartonowe, ma nawet lusterko! Co mnie zdziwiło to to, że używam załączonego pędzelka - zazwyczaj od razu pozbywam się takich rzeczy ze względu na ich słabą jakość albo brak funkcjonalności. Tym razem muszę przyznać, że pędzelek daje radę! Co prawda blenduję potem produkt innym pędzlem, ale nadal używam tego załączonego do nakładania produktu. Pani w drogerii pochwaliła mój wybór i powiedziała, że Hoola starcza na wieki i sprawdza się doskonale ;) Jedyny minus, który znalazłam to cena. Dość wysoka jak na taki produkt (chociaż muszę przyznać, że jest bardzo wydajny!)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1501326].usefull || 0 }}% pomocna.

Subtelne podkreślenie

Najlepszy bronzer jaki miałam. Z łatwością można stopniować intensywność koloru. Przy jasnym kolorze karnacji typowym bronzerem łatwo można zrobić plamy, z Hola buzia wygląda promiennie i zdrowo. Kolor jest cudowny, matowy, buzia wygląda bardzo naturalnie. Posiadam miniaturową wersję produktu, dołączony pędzelek nie bardzo się nadaje, zostawia kanciasty ślad na policzkach, używam swojego pędzla.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1422996].usefull || 0 }}% pomocna.

Cudeńko

Hoolę posiadam w wersji mini, głównie dlatego, że nie wiedząc jaki jest nie chciałam inwestować w produkt pełnowymiarowy. Używam non stop od pół roku, i ledwie widać ubytek, a to tylko wersja mini! Bronzer genialny, pasuje do każdego makijażu, bardzo łatwo go stopniować i kontrolować na twarzy, wygląda na niej cudnie. Nadaje się również dla osób początkujących! Do tego jestem ogromną zwolenniczką kartonowych opakowań (uważam, że o wiele trudniej je zniszczyć, niż plastikowe, są do tego lekkie i ładne) więc to też uważam za duzy plus :) Jedyny mankament to cena, ale jak na coś tak wydajnego i tak niesamowicie przyjemnego w użyciu, wart każdej złotówki!

+kolor
+trwałość
+opakowanie
+formuła

-cena
-dołączony pędzelek (moim zdaniem) do konturowania się nie nadaje

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1411421].usefull || 0 }}% pomocna.

Cudeńko !

Posiadam tę "mini" wersję, która dla mnie jest absolutnie wystarczająca. Bronzer ma piękny odcień, lekko chłodny bez żadnych pomarańczowych tonów ani drobinek. Nie sprawdza się do opalania, ale idealnie konturuje twarz, tworząc cienie w pożądanych miejscach. Piękne kartonowe opakowanie jest małe, solidne i lekkie, więc idealnie sprawdza się w torebce. Dodatkowo m magnes, więc nie otwiera się niekontrolowanie. Sam zapach produktu nie jest przyjemny, bardzo pudrowy. Bronzer nie pyli się i nie jest bardzo mocno napigmentowany, dlatego nie narobi plam i można go stopniować. Pędzelek dołączony do opakowania jest całkiem fajny, ale trochę za sztywny, dlatego warto użyć swojego ulubionego pędzla. Plus za lusterko - małe, bo małe, ale jest. Super produkt. Cena jest niezachęcająca, ale jest wart każdej złotówki.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1402401].usefull || 0 }}% pomocna.

Jestem na tak

+idealny odcień do każdego typu cery
+świetny na każdą pore roku
+zupełnie matowy
+świetnie oddaje kolor na twarzy
+zgrabne opakowanie idealne w podróży

-wysoka cena

Brązer warty kupienia. Idealny na osób które mają więcej jak i mniej doświadczenia z makijażem. Ciężko o tak dobry matowy brązer. Polecam pomimo ceny

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1390916].usefull || 0 }}% pomocna.

dobrze wydane pieniądze

+ świetny design
+ mimo że pudełko jest kartonowe to jest solidnie wykonane
+ dość chłodny odcień, idealny do konturowania
+ daje naturalny efekt
+ bardzo dobrze się rozciera
+ nie robi plam
+ załączony pędzelek jest dobrej jakości :)

Na prawdę jestem zadowolona z zakupu, produkt trafia do moich ulubieńców, ostatnio używam go bardzo namiętnie :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1384576].usefull || 0 }}% pomocna.

HIT najlepszy bronzer / puder na lato

Bez hoola nie ruszam sie nigdzie , jest zawsze w mojej kosmetyczczce, puder jak i pedzelek dzialaja swietnie, jako bronzer, all over bronzing powder czy jako counturing kolor.

+wydajnosc
+kolor
+cena
+ matt
+trwalosc
+funkcjoalnosc
+opakowanie
+pedzelek

produkt ten sie nie zmienia juz od dobrych kilku lat i ja zawsze do niego wracam,
jest tez wersja w plynie ktora jest super na lato

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1381371].usefull || 0 }}% pomocna.