BeneFit, Hoola (Matowy puder brązujący)

BeneFit, Hoola (Matowy puder brązujący)

Delikatny, matowy puder brązujący nadaje karnacji odcień naturalnej, zdrowej opalenizny. Stworzony po to, aby skóra nabrała ciepłego odcienia rodem z wakacji na egzotycznej wyspie. Dla wielbicielek opalenizny, które nie chcą smażyć się godzinami na słońcu.

Rozumiem zachwyty :)

Produkt dostałam w wersji mini, w zestawie z innymi równie dobrymi Benefitami :)

Wiele dobrego o nim słyszałam wiec chetnie wypróbowałam.

Zgadzam sie z wszystkimi pozytywami :)

+ kolor
+ łatwość aplikacji
+ wydajność
+ uniwersalność
+ trwałość
+ wygląd na twarzy
+ opakowanie
+ efekt naturalnego makijażu, który można stopniować

Polecam!

Świetny!

Posiadam miniaturkę 4g. Używam już ok. 1 roku.
Brązer ma idealny kolor dla mnie, jest niesamowicie wydajny ( mam tylko małe wgłębienie w produkcie), idealnie napignemtowany- nie zrobi się nim krzywdy, ładnie się blenduje. Podczas aplikacji na pędzel delikatnie się pyli. Na plus, że do produktu jest dołączony aplikator, całkiem dobrej jakości i idealnej wielkości dla mnie by podkreślić nim nos.

świetny!

Z początku bałam się tego bronzera, bo jestem blondynką o jasnej karnacji, ale niepotrzebnie! Poleciła mi go Pani z Sephory i stwierdziłam, że zaryzykuję i.... nie żałuję! Bronzer jest świetny, kolor jest ani za ciepły ani za chłodny, można go stopniować, trzyma się cały dzień. Mam małe opakowanie ale myślę, że i tak starczy mi na długo i nie skończy się na jednym ;)

Bobbi Brown - Jak dobrać korektor pod oczy

niewydajny ale KWC

Posiadam mini-wersję. Używam codziennie od miesiąca i już widać powolutku denko. To jest duży minus, niestety wina leży po mojej stronie bo ja mam ciemną cerę i muszę tego pudru nałożyć więcej, niż osoby o jasnej karnacji.....
Jeżeli będę musiała kupować bronzer co trzeci miesiąc ( po 70 zł) to nieciekawie. I na tym koniec minusów.

Najlepszy bronzer jakiego używałam

Jest matowy, daje bardzo naturalny efekt, łatwo się nakłada dzięki dołączonemu pędzelkowi. Jedyny minus to cena... Wygrałam bronzer w konkursie i osobiście nie wydałabym na niego 150zł. Poza tym mój ideał

Bronzer jest super, warto zainwestować w niego.

Kolor – chłodny, idealny. Nie daje efektu pomarańczy na buzi. Co najlepsze – zaczęłam go używać zimą i bałam się że latem na mojej bardzo mocno opalonej buzi nie będzie widoczny. A tu niespodzianka – dalej było go widać na buzi i dało się nim pięknie konturować twarz.

Trwałość – super. Zero placków, trzyma się doskonale.

Wydajność – chyba nie miałam bardziej wydajnego produktu. Używam praktycznie codziennie i w latach można to liczyć. Dodatkowym plusem jest to że gdy przy końcu opakowania pojawiło się widoczne dno – bronzer nie zaczął się kruszyć (często takie coś mi się działo z różnymi pudrami i wtedy już się nie nadawały do użytki bo całe się kruszyły i rozsypywały – a tu mam po 0,5 cm z każdej strony i dalej pięknie się trzyma pudełeczka).

Wad jak dla mnie brak, a cena – wysoka ale warto bo produkt jest jakościowy, wydajny i ma doskonały odcień. Lepiej zainwestować w coś takiego niż kupować po 40 zł produkty z których każdy będzie miał jakieś wady.

* Od pewnego czasu używam go jako cienia do powiek żeby wymodelować oko i zrobić lekki cień – polecam spróbować ;)

Uwielbiam!

Ulubiony bronzer zaraz obok Bahama Mama z The Balm.
Plusy:
-kolor,
-trwałość,
-ładne opakowanie,
-pigmentacja,
-odcień dobry chyba dla wszystkich,
Minus:
-cena,
-pędzelek (fajnie się nim aplikuje, jednak gubi dużo włosów).
Produkt polecam. Świetna jakość.

Godny polecenia

To jeden z niewielu broznerów, które posiadam, ale na pewno ulubiony ;) Po usłyszeniu wielu dobrych opinii postanowiłam go kupić i nie żałuję. Kolor bardzo uniwersalny, można go fajnie stopniować na skórze. Opakowanie wygodne, kartonowe, ma nawet lusterko! Co mnie zdziwiło to to, że używam załączonego pędzelka - zazwyczaj od razu pozbywam się takich rzeczy ze względu na ich słabą jakość albo brak funkcjonalności. Tym razem muszę przyznać, że pędzelek daje radę! Co prawda blenduję potem produkt innym pędzlem, ale nadal używam tego załączonego do nakładania produktu. Pani w drogerii pochwaliła mój wybór i powiedziała, że Hoola starcza na wieki i sprawdza się doskonale ;) Jedyny minus, który znalazłam to cena. Dość wysoka jak na taki produkt (chociaż muszę przyznać, że jest bardzo wydajny!)

Subtelne podkreślenie

Najlepszy bronzer jaki miałam. Z łatwością można stopniować intensywność koloru. Przy jasnym kolorze karnacji typowym bronzerem łatwo można zrobić plamy, z Hola buzia wygląda promiennie i zdrowo. Kolor jest cudowny, matowy, buzia wygląda bardzo naturalnie. Posiadam miniaturową wersję produktu, dołączony pędzelek nie bardzo się nadaje, zostawia kanciasty ślad na policzkach, używam swojego pędzla.

Cudeńko

Hoolę posiadam w wersji mini, głównie dlatego, że nie wiedząc jaki jest nie chciałam inwestować w produkt pełnowymiarowy. Używam non stop od pół roku, i ledwie widać ubytek, a to tylko wersja mini! Bronzer genialny, pasuje do każdego makijażu, bardzo łatwo go stopniować i kontrolować na twarzy, wygląda na niej cudnie. Nadaje się również dla osób początkujących! Do tego jestem ogromną zwolenniczką kartonowych opakowań (uważam, że o wiele trudniej je zniszczyć, niż plastikowe, są do tego lekkie i ładne) więc to też uważam za duzy plus :) Jedyny mankament to cena, ale jak na coś tak wydajnego i tak niesamowicie przyjemnego w użyciu, wart każdej złotówki!

+kolor
+trwałość
+opakowanie
+formuła

-cena
-dołączony pędzelek (moim zdaniem) do konturowania się nie nadaje

Cudeńko !

Posiadam tę "mini" wersję, która dla mnie jest absolutnie wystarczająca. Bronzer ma piękny odcień, lekko chłodny bez żadnych pomarańczowych tonów ani drobinek. Nie sprawdza się do opalania, ale idealnie konturuje twarz, tworząc cienie w pożądanych miejscach. Piękne kartonowe opakowanie jest małe, solidne i lekkie, więc idealnie sprawdza się w torebce. Dodatkowo m magnes, więc nie otwiera się niekontrolowanie. Sam zapach produktu nie jest przyjemny, bardzo pudrowy. Bronzer nie pyli się i nie jest bardzo mocno napigmentowany, dlatego nie narobi plam i można go stopniować. Pędzelek dołączony do opakowania jest całkiem fajny, ale trochę za sztywny, dlatego warto użyć swojego ulubionego pędzla. Plus za lusterko - małe, bo małe, ale jest. Super produkt. Cena jest niezachęcająca, ale jest wart każdej złotówki.

Jestem na tak

+idealny odcień do każdego typu cery
+świetny na każdą pore roku
+zupełnie matowy
+świetnie oddaje kolor na twarzy
+zgrabne opakowanie idealne w podróży

-wysoka cena

Brązer warty kupienia. Idealny na osób które mają więcej jak i mniej doświadczenia z makijażem. Ciężko o tak dobry matowy brązer. Polecam pomimo ceny