Ziaja, BioBalans, Krem normalizujący do cery tłustej i mieszanej

Ziaja, BioBalans, Krem normalizujący do cery tłustej i mieszanej

Beztłuszczowy krem regulujący gospodarkę wodno-lipidową skóry i wpływający korzystnie na jej równowagę biologiczną. Zawiera Normaseb - wyselekcjonowany kompleks protein mlecznych bogaty w aminokwasy, witaminę B6, H (biotynę) oraz dodatkowo prowitaminę B5 (D-Panthenol). Specjalnie opracowana formuła ułatwia przenikanie substancji aktywnych w głąb skóry co znacznie podnosi efekty działania. Odpowiednio dobrane składniki wpływają normalizująco na pracę gruczołów łojowych. Regulują wydzielanie sebum w zależności od potrzeb różnych partii skóry zapewniając jej jednocześnie odpowiedni poziom nawilżenia. Krem działa osłaniająco na nadmiernie wrażliwą skórę i zmniejsza jej skłonność do podrażnień.

to zależy

ciekawy produkt, nie powiem. zalety:
-nie jest tłusty
-szybko sie wchłania
-niezła konsystencja, lekki w rozsmarowaniu
-nawilża, zostawia skóre gladką
-łagodzi podrażnienia
minusy:
-niestety, nie normalizjue, skóra nadal się przetłuszcza
-twarz się po nim błyszczy a nie powinna
podsumowując, delikatny krem bez szczególnych właściwości anty-łojotokowych.

Używam tego produktu od:3 miesiące

Tak i nie

Potrzebowałam jakiegoś zwykłego,taniego kremu pod podkład i kupiłam ten.I jestem z niego zadowolona.Podkład lepiej sie rozprowadza i lepiej wygląda.Postanowiłam się stosować go także na noc.Z tym jest troche gorzej.Krem co prawda szybko się wchłania i ładnie pachnie,ale po ok.3 godzinach w oklicach nosa pojawiają się tłuste smugi.Stosuje go więc tylko pod podkład.

Ilość zużytych opakowań: 1 ale z pewnością jeszcze kupie

bardzo dobry

Zetknęłam się z tym kremem przez przypadek w zeszłe lato i zapamiętałam cudne uczucie chłodu :)
Postanowiałam go kupić i nie żałuję, remik jest na prawdę dobry.
Dość dobrze nawilża, troszkę matuje jest przyjemny w stosowaniu, bardzo dobry pod nawilżający podkład.
Może nie ejst to kosmetyk wszechczasów ale za tą cenę, godny polecenia.

Bordowe usta H&M

Dziwny ten krem...

Dziwny jakiś ten krem. Świetnie się wchłania, na początku dawał uczucie jakby chłodzenia. Ale niestety jest jakiś okropnie klejący i chyba trochę za ciężki dla mnie, jak nałożę go trochę za dużo to mam wrażenie, że się duszę... Wygładza skórę i to jest duuży plus, ale nic nie zdziałał w kierunku zmatowienia skóry. Dość ładnie pachnie, ale to przecież za mało...

bardzo fajny

Ma dziwną żelową postać :D ale przez to się szybciutko wchłania. Matowi cerę, choć nie musi :) używam go również na dzień, także znakomicie się sprawdza. Nawilża wysuszone partie skóry,a matuje te przetłuszczające się. Makijaż dobrze się na nim trzyma. Zapachu w ogóle nie czuję, więc nie wypowiadam się hehehe. 5-ciu gwiazdek mu na razie nie dam, gdyż za krótko go używam.

super

Bardzo dobry beztłuszczowy leciutki krem, u mnie się sprawdził, po drugim dniu zastosowania zauważyłam znaczną poprawę! :)Bardzo dobrze sie wchłania i ma towi skórę, zapach kojarzy mi się z zieloną herbatą. Polecam !

mam kłopot :)

tak naprawde nie wiem ile gwiazdek mu dać :) w sumie zasługuje na 3,5 w porywach do 4 :) ryzykuję i daję 4 * bo w tej kategorii cenowej jest ok :) zgodnie z zaleceniem stosuję na noc :) na buzię i na tłuste plecki :) dla mnie konsystencja jest własnie taka kejowata= dziwna, podobnie jak zapach :D a Ti gdy mi smaruje plecki się nimi własnie zachwyca :)tymi przymiotami kremu :D cóz.. :) odnosnie działania: wchłania się dość szybko, zaaplikowany na noc na buzie i na plecki rzeczywiscie poprawia ich kondycję (mniej wyprysków,delikatnie wygładza i rozjasnia, nawilza i robi sporo dobrego mojej tłustej trądzikowej buzi i pleckom :Dsamo uzywanie tego kremu i przyjemnosc z tego płynąca jest srednia - argumenty wyżej :D , ale efekty jak najbardziej w porządku :) polecam - tani i wydajny bardzo :D

dosyć dobry

Pielęgnuje i odżywia skórę (zawiera witaminy), ale nie zauważyłam, aby zmniejszał wydzielanie tłuszczu, matowił. Nie dopuszcza do przesuszenia skóry.Ilość zużytych opakowań: 1

można spróbować

Za tą cenę warto spróbować, może dla kogoś akurat będzie odpowiedni. Zgodnie z zaleceniem stosuję na noc. Bardzo dobrze nawilża, fajnie pachnie i nie czuję aby pozostawiał jakiś niemiły film na twarzy. Jednak ma za zadanie regulować pracę gruczołów łojowych (i przez to chyba matować), ale nie zauważyłam spektakularnych efektów zmatowienia mojej cery. Może byłby lepszy dla skóry mniej przetłuszczającej.

nie :(

Po nalozeniu skóra sie klei,nie zauwazylam zmniejszenia tluszczyku na skórze :( Zapach równiez nieciekawy podobny do "kleju szkolnego" Nie polecam tego kremiku.

b.dobry

Bardzo dobry kram za naprawdę niewielką cene. ładnie matuje buzie , nie wysusza, szybko się wchłania. Bardzo dobry pod makijaż.