Ziaja, Pro, Peeling z mikrogranulkami bardzo mocny

Ziaja, Pro, Peeling z mikrogranulkami bardzo mocny

Sprawdź ceny produktu

Program oczyszczający do cery tłustej i mieszanej, przeznaczony do skóry normalnej o przetłuszczającej się, z widocznymi zmianami trądzikowymi.
Dokładnie złuszcza, usuwa martwe komórki naskórka, pobudza proces odnowy naskórka, ułatwia wnikanie substancji aktywnych w głębsze warstwy skóry.
Substancje aktywne:
- ekstrakt z tymianku
- ekstrakt z lukrecji
- ekstrakt z białej herbaty
- prowitamina B5 (D-panthenol)

Jest naprawdę ostro!

Preferuje mocne peelingi których działanie jest natychmiast wyczuwalne i widoczne i ten peeling do takich należy.

Peeling umieszczony w dużej plastikowej butelce z pompką , która u mnie działała bez zarzutu przez cały czas stosowania . Jedno naciśnięcie pompki odmierza idealną ilość na wykonanie zabiegu na całej twarzy.

Konsystencja jest żelowa o beżowo-żółtym zabarwieniu z widoczną ogromną ilością drobinek ścierających .
Zapach przyjemny delikatnie ziołowy.

Producent w sposobie stosowania zaleca nanieść peeling na skórę i masować
10-15 minut .Nie wiem czy ktoś tego dokonał bo dla mnie masaż przez taki czas jest nierealny , chyba by mi ręce zwiędły! Czas jaki poświęcałam na masowanie to 2-5 minut i uważam że to spokojnie wystarczy a efekty były naprawdę zadowalające.
Peeling ma mnóstwo bardzo drobnych a zarazem bardzo ostrych drobinek ,
które są wyczuwalne podczas stosowania , ale nie są w stanie zrobić krzywdy naszej skórze .

Rewelacyjnie ściera martwy naskórek , odsłaniając zdrową dotlenioną i świeżą skórę. Jest ona niezwykle gładka i miękka w dotyku . Przez jakiś czas po zastosowaniu peelingu jest zaczerwieniona ale nie piecze i stan ten po chwili zanika. Po kilku wykonanych zabiegach stan skóry ulega widocznej poprawie , wyrównuje się jej koloryt , a plamy ,blizny czy przebarwienia tracą na intensywności.

Atrakcyjna cena, duża wydajność ,dobre działanie to cechy które przemawiają do mnie i zachęcają do ponownego zakupu.

Do ciała rewelacyjny

Kiedy miałam w planach duże zakupy kosmetyczne w Polsce zrobiłam sobie listę, ten peeling na niej był!
Nie wiedziałam, że zaraz po przylocie coś mnie natchnie aby swoją pielęgnację zamienić na naturalną.

Stał w szafce i czekał na swoją kolej. A kiedy po niego sięgnęłam okazało się, że to pumeks a nie peeling.
Dla mnie za ostry. Czułam jakby miał mi porysować twarz!
A ja kiedyś uwielbiałam takie peelingi.

Nie mam mu nic do zarzucenia. Ponieważ na pewno działa.
Pięknie pachnie.
Ale zwyczajnie wolę już inne rodzaje peelingów.

Nie wyrzucę go przecież więc używam go do ciała.
Butla jest ogromna więc starczy na długo :)
Skóra na pupie jest jak u niemowlaka! :)

Nie miałam problemu z zakupem tego produktu. Ziaja otwiera sklepy firmowe :)

Zdzierak

Moja cera jest mieszana ze skłonnością do wyprysków i zaskórników. Sięgnęłam po ten pilling żeby chociaż raz w tygodniu tak mocno oczyścić cerę. Jak na razie dzieła bez zarzutów.

Wszelkiego rodzaju peelingi zdzieraki - wręcz kocham jeśli chodzi o ciało. Jednak temat twarzy o nie to nie dla mnie....

Ziaja polska marka zajmująca się produkcją bardzo dobrej jakości produktami pielęgnacyjnymi. Peeling gruboziarnisty- jak dotychczas najekstremalniejsze wydanie z jakim miałam styczność przeznaczone dla cery normalnej i przetłuszczające się z widocznymi zmianami trądzikowymi.
Czytając zalecenia- produkt przeznaczony idealnie dla mnie jako posiadaczka cery mieszanej walczącej z wszelkiego rodzaju niedoskonałościami całe życie nie będąc wówczas świadomą, iż wszelkiego rodzaju gruboziarnistym mocnym peelingi Em zdzierakiem tylko i wyłącznie przyczyniają się w niekorzystny sposób dla mojej cery walczącej wówczas z problemem trądziku. Spotęguję wręcz problem trądziku.
Sięgnęłam po ten produkt buteleczka z pompką 250 ml produktu zakupiłam wówczas za cenę około 15 zł więc -uważam jest to bardzo korzystna cena dodatkowo, po zapoznaniu się z substancjami aktywnymi takim jak ekstrakt z tymianku, ekstrakt z Lukrecji, ekstrakt z białej herbaty, czy prowitamina B5 d-pantenol –brzmiały zachęcająco- kupiłam produkt.
Od tego czasu upłynęło już w zasadzie dużo czasu a kosmetyk nadal leży na mojej półce w łazience i obecnie zużywam go jako peeling do dłoni. Nie potrafię tego w żaden logiczny sposób wytłumaczyć dlaczego jako posiadaczka wrażliwej cery trądzikowej sięgnęłam po peeling bardzo mocny intensywnie szorujący wrażliwą moją wówczas problematyczna cerę.
Moje podejście do peelingu zasadniczo jako programu oczyszczającego twarz było wielokrotne. Tak intensywna formuła kosmetyki- istny zdzierak mocno szoruje twarz. Po czym skóra przez długi czas dochodzi do równowagi. Mocno podrażniona woła o pomoc. Nie jest to produkt dla mnie. Intensywnie podrażnia, w efekcie końcowym skóra jest mocno przesuszona.

Spełnia wszystkie moje oczekiwania

Poszukiwanie peelingu idealnego zajęło mi całe wieki, ale kiedy odkryłam to cudo nie rozstaje się z nim na krok.
Jestem posiadaczką cery suchej jednak są dni kiedy skóra na moim nosie i obok niego żyje swoim życiem, łuszczy się, wydziela zbyt wiele sebum i czego bym nie zrobiła mimo ściągnięcia całej reszty twarzy tutaj koszmar trwa i makijaż wygląda fatalnie.
Szukałam peelingu, który nie jest nim tylko z nazwy, ale zapewnia dokładne i porządne oczyszczenie w kilka chwil i oto jest!
Zawiera małe zdzierające drobinki jednak przy tarciu są na tyle mocno wyczuwalne, że po całym zabiegu moja twarz jest czerwona i piecze, większość to odrzuci jednak ja czuję, że spełnił swoje zadanie, skóra jest po nim gładka, oczyszczona i odświeżona na kolejne dni. W celu złagodzenia wcieram w twarz olejek z Evree i po kilku minutach wszystko wraca do normy :)
Zdecydowanie nie polecam go jednak osobom z bardzo wrażliwą cerą, ponieważ stosując go nieuważnie można zrobić sobie kuku, to samo w przypadku zaognionych wyprysków i stanów zapalnych, jednak to przy peelingach jest pewnie dość oczywiste :)
Dla mnie ideał!

Dobry zdzierak

Peeling jest faktyczne bardzo mocny i dobrze oczyszcza skórę. Łatwo rozprowadza się na skórze. Cera po użyciu produktu jest gładka, lekko ściągnięta. Produkt znajduje się w opakowaniu z pompką, która fajnie dozuje produkt. Jest bardzo wydajny, wystarcza na bardzo długi czas. Jeśli ktoś lubi typowe zdzieraki, to zdecydowanie polecam wypróbować ten peeling.

Mieszane uczucia

Peeling kupiłam na stoisku firmowy Ziaja na targach. Pani mi poleciła ten produkt jak bardzo silny peeling do ciała. Zdaję sobie sprawę, że niektóre produkty, mimo że są dedykowane do twarzy, mogą mieć bardziej uniwersalne zastosowanie.
Peeling wprawdzie jest ostry ale dla skóry na twarzy czy na dłoniach. Natomiast na skórze ciała, gdzie skóra jest grubsza, ten drobnoziarnisty peeling nie jest już tak odczuwalny. Leżeli ktoś lubi mocne peelingi na uda czy pośladki, to ten się raczej nie sprawdzi. Nie odejmuję też za to gwiazdki, ponieważ jakby nie było jest to produkt przeznaczony do twarzy a nie ciała.

Natomiast na skórze twarzy daje całkiem mocne tarcie. Bardzo dobrze złuszcza i wygładza skórę. To samo dotyczy rąk. Tutaj nie mam zastrzeżeń. Ładnie oczyszcza i odblokuje pory, pozostawia skórę gładką.

Opakowanie jest bardzo duże i wydajne. Butelka z pompką, która ułatwia aplikacje. Zapach jest mało wyczuwalny ale przyjemny.

Jedyne zastrzeżenie mam do składu. Substancją ścierającą jest tutaj polietylen, czyli mikrogranulki tak naprawdę z plastiku. Osobiście wolę naturalne substancje ścierające (orzechy, zmielone pestki itp. ) Chociaż rozumiem, że niska cena wymaga użycia niższej jakości składników. Cena jest adekwatna do jakości.
Jednak do tego produktu już nie wrócę.

Ma tę moc

Bardzo mocny zdzierak. Po użyciu pozostawia skórę gładką i matową. Trzeba jednak uważać, częste stosowanie może podrażnić delikatną skórę twarzy.
Jedna buteleczka wystarcza na baaardzo długo, zainstalowany dozownik ułatwia korzystanie z produktu.

Jest niezły, ale wybieram naturalniejsze formy ścierania

Jak kawa, cukier, zmielone pestki czy korund tu mamy polietylen, jest dopuszczony do kosmetyków, ale sam opis tego składnika tu...zacytuję:
"Składnik może być zanieczyszczony dioksanem. Nie należy stosować go na uszkodzoną skórę i nie jest zalecany w kosmetykach dla dzieci. Składnik jest szkodliwy dla środowiska naturalnego. W Stanach Zjednoczonych został zabroniony w produkcji peelingów. Doskonałą alternatywą dla tego ścierniwa są naturalne komponenty, np cukier, sól, naturalne woski, zmielone ziarna, pestki i nasiona roślin, orzechy i łupiny orzechów. Jest wiele substancji zamiennych, które przy okazji ulegają biodegradacji (opis składnika z archiwum wizażu, nic wziętego z zewnątrz)."
Wiem, że to już tylko kwestia wyboru lub mówiąc kolokwialnie olania tematu co wcieramy w skórę, nakładamy itd. ale mnie to jakoś zniechęca.
Do tego (na dalekim miejscu na szczęście) 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, klasyfikowany jako silnie uczulający (polecam poczytać ostrzeżenia przy składnikach). Są jakieś naturalne wyciągi (tymianek np) i pantenol, ale jak się zastanowić to może na zaś gdyby jakiś składnik źle podziałał? Ciężko stwierdzić co autor miał na myśli ;)
Oczywiście kupując ten produkt nawet się nad tym nie zastanawiałam, czesto bywam w drogerii Ziaja i kupuje coś na test, bez głębszej refleksji (ich kosmetyki bywają naprawdę niezłe, a że tanie to zawsze coś wezmę). Tylko, że pomimo, że cerę mam mieszaną to i wrażliwą, co coraz częściej zmusza mnie do studiowania składów.

Idąc po kolei w ocenie:
OPAKOWANIE
Standard ziaja, trochę jakby apteczne, trochę kosmetyczne, moje oko nie cieszy, mimo, że nie lubię pstrokacizn. Może marudzę i to szczegół, ale czcionka z nazwą "peeling.." kojarzy mi się zupełnie z czym innym, zupełnie nie związanym z tematem ;) nie pasuje, ale to już osobiste gusta co do estetyki.
Pompka jest wygodna, ale po jakimś czasie mi się popsuła, ale wylewa dostateczną ilość produktu.
Dość duża pojemność w atrakcyjnej cenie.
DZIAŁANIE
Jest wydajny i rzeczywiście intensywnie ściera, pachnie dość świeżo i przyjemnie, tylko, że porównując jego działanie z korundem nie jest ono aż tak intensywne.
Oczywiste, że cera tylko raz na jakiś czas potrzebuje intensywnego ścierania, a częsciej delikatniejszego, ale ten jest tak pomiędzy. Nie polecam stosować intensywnego ścierania częściej niż 2 razy w tygodniu, skóra może się podrażnić i wysuszyć a cera naczynkowa zbuntować.
Na początku masowałam twarz jak zaleca producent od 10 do 15 minut, nużące zajęcie, ale niestety zaczęło podrażniać mi cerę, a że jestem leniuchem lub mam mało czasu to ta opcja nie sprawdziła się. Podrażnienie cery, oczywiście było związane z intensywnym ścieraniem, ale niestety w opcji 10 -15 minut i jego skład mnie drażnił. Skończyło się na kilkuminutowym ścieraniu.
EFEKTY
Skóra ładnie wygładzona, oczyszczona, gładka, przygotowana na glinki (już wtedy koniecznie różową żeby nie skończyć z twarzą Miss Piggy). Niestety zdarzało się, że nawet w skróconej wersji zdarzało mu się mnie podrażnić, także nie kupiłam następnego egzemplarza.

swietnie sobie radzi

Kupilam go w sklepie Ziaji, bo slyszalam o nim wiele dobrego, no i nie zawiodlam sie!
Peeling jest w 250ml butelce z bialego plastiku, musimy zaplacic za niego okolo 20zl, co uwazam, ze jest bardzo malo jak za taka pojemnosc.
Opakowanie jest z pompka, wiec bardzo ulatwia nanoszenie produktu na dlon.

Peeling ma mleczny kolor, o konsystencji mleczka, nie splywa z reki po naniesieniu go.
Przy nalozeniu na twarz ladnie sie rozsmarowuje, wyczuwalne sa ostre drobinki, ktore ladnie scieraja twarz. Po kilkuminutowym masazu twarzy i zmyciu peelingu mamy efekt pieknej promiennej skory, pozbawionej suchych skorek, zaskornikow, cera jest wygladzona.

Daje swietny efekt, jest bardzocwydajny, stosuje 2 pompki, uzywam go, uzywam i wykonczyc nie idzie! Polecam bo nie podraznia a daje ladne i szybkie efekty.

Mocny porządny peeling, bardzo dobry

Jest to porządny, mocny peeling z droginkami. Super usuwa zaskórniki, martwy naskórek. Skóra jest oczyszczona i gładka. Świetnie oczyszcza pory. Nic nie wysypuje po tym produkcie, nie zapycha. Nie wiem, czy dla delikatnej, wrażliwej, suchej skóry nie będzie za mocny i za bardzo podrażniał. Ja u siebie tego nie widzę. Trochę jest zaczerwieniona skóra po peelingu, ale jest to chwilowe. Jeśli ktoś szuka mocnego peelingu z deobinkami, ma zaskórniki i nie ma cery wrażliwej, delikatnej i suchej to uważam, że strzał w 10. Jedyne do czego mam uwagi to pompka, która nie chce za bardzo mi wydobywać peelingu i muszę za każdym razem odkręcać opakowanie.

Fajny, tylko ta pompka

W peelingu znajdziemy bardzo dużo drobinek, czuć, jak mocno trą skórę (co jak dla mnie jest fajne). Produkt usuwa suchy naskórek i pozostawia uczucie gładkiej skóry, ale jednocześnie nie usuwa głębokich zaskórników i nie przeciwdziała powstawaniu nowych.
Po zastosowaniu trzeba użyć krem nawilżający, ale jeszcze nie spotkałam się z peelingiem, po którym nie musiałabym tego robić.

Bardzo fajny peeling

Mam cerę mieszaną, skłonną do podrażnień, wrażliwą, ale skusiłam się na ten peeling. Lubię dobrze oczyścić cerę, ponieważ jest to podstawa zachowania cery bez niedoskonałości. Peeling faktycznie jest mocny, ale stosowany 1-2 razy w tyg nie powoduje podrażnienia. Dobrze oczyszcza i wygładza, usuwa suche skórki. Cera po użyciu jest gładziutka i odświeżona i promienna. Nie spowodował wsypu niedoskonałości.