Ziaja, Pro, Peeling z mikrogranulkami bardzo mocny

Program oczyszczający do cery tłustej i mieszanej, przeznaczony do skóry normalnej o przetłuszczającej się, z widocznymi zmianami trądzikowymi.
Dokładnie złuszcza, usuwa martwe komórki naskórka, pobudza proces odnowy naskórka, ułatwia wnikanie substancji aktywnych w głębsze warstwy skóry.
Substancje aktywne:
- ekstrakt z tymianku
- ekstrakt z lukrecji
- ekstrakt z białej herbaty
- prowitamina B5 (D-panthenol)

Idealne oczyszczanie

Peeling ma wspaniałą konsystencję, łatwa aplikacja. Ma przyjemny zapach i doskonałe działanie. Cera jest zdecydowanie gładsza. Dosyć wydajny i łatwy w użyciu.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1649731].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry produkt

Produkt posiada wygodne opakowanie z pompką. Peeling ma małe granulki, bardzo ładnie pachnie. Dobrze zdziera martwy naskórek, skóra po użyciu jest dokładnie oczyszczona i przygotowana do dalszej pielęgnacji. Masując twarz 10-15 min efekt jak po wyjściu z salonu kosmetycznego.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1628651].usefull || 0 }}% pomocna.

Mocny ;-)

Nie lubię produktów których muszę użyć kilka razy zanim zaczną działać, wolę zrobić raz a dobrze. I ten peeling taki jest! Jest naprawdę mocny a skóra po nim jest cudowna :D Nadmienię że nie mam (i nigdy nie miałam) problemów z skórą.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1626951].usefull || 0 }}% pomocna.
domowe sposoby na wagry

Cudo!

Pomógł mi zwalczyć trądzik zaskórnikowy z którym walczyłam od lat. Doskonale eliminuje problem nadmiernego rogowacenia skóry. Mocno zdziera martwy naskórek, co dla mnie jest wielkim plusem bo wszystkie inne peelingi z którymi miałam do czynienia były dla mnie za słabe. Aczkolwiek osoby z większymi wykwitami na skórze powinny uważać,bo może je rozdrapać i pogorszyć trądzik. Ja używam go tylko gdy na mojej cerze nie ma żadnych zmian zapalnych i wtedy sprawdza się znakomicie. Jest również bardzo wydajny.

Jedynym minusem jaki zauważyłam to pompka, która po kilku użyciach zatyka się i nie dozuje odpowiednio produktu.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1609911].usefull || 0 }}% pomocna.

ŚWIETNY!

Bardzo, bardzo, bardzo dobry peeling. Na początku bałam się że rzeczywiście będzie bardzo mocny i będzie podrażniał cerę ale jest bezpieczny. Mam wrażliwą cerę a mimo to używałam go przez 3 dni co dziennie i nawet brak jakichkolwiek zaczerwienień, skóra też nie łuszczy się, jest po prostu dogłębnie oczyszczona. Za taką cenę nie ma nawet co się zastanawiać! Must have w każdej łazience :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1572401].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny peeling

Od jakiegoś czasu miałam problem z suchą i łuszczącą się skórą na brodzie i nosie (mimo, że cerę mam tłustą), dopiero po zastosowaniu tego peelingu zobaczyłam znaczna poprawę. Zdecydowanie głęboko oczyszcza skórę, pozostawia ją miękką i przygotowywuje do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. Zaobserwowałam rownież zmniejszenie się zaskorników na nosie. Jest wydajny i wart swojej ceny. Polecam.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1567961].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobre oczyszczenie skóry

Ziaja świetnie się spisała, serwując nam produkt uniwersalny.
-Ma lekką, żelową konsystencję, zielonkawy kolor. Granulki ścierające wydają się być delikatne, jednak gwarantują mocne, porządne oczyszczenie skóry. Pompka pozwala na higieniczną aplikację, jedna dozuje odpowiednią ilość produktu do oczyszczenia skóry twarzy, szyi.
-Najlepiej sprawdza się u mnie na partiach problematycznych, gdzie jednak skóra jest twardsza i grubsza: broda, nos, czoło. Likwiduje suche skórki, wygładza nierówności, regularnie stosowany spłyca drobne zgrubienia, zmniejsza widoczność przebarwień. Po kilku tygodniach zauważyłam ujednolicenie kolorytu twarzy, poza tym delikatnie masuję peelingiem także usta, gdy pojawiają się skórki, lub chcąc je dobrze wygładzić przed nałożeniem matowej pomadki.
-Stosowany z głową nie spowoduje szkód na wrażliwej skórze- ja te partie polecam po prostu traktować dużo delikatniej, drobinkami masować je wolniej, bez naciskania. Peeling nie powoduje rozprzestrzeniania się zmian trądzikowych- wręcz przeciwnie, lekko je wysusza i przyśpiesza gojenie się.
- Zawsze mam go w dwóch butelkach. Jedna z nich stoi na wannie, ponieważ od dawna używam go do peelingu ciała. Żaden z produktów dedykowanych ciału nie działał tak dobrze, jak ten peeling od Ziaji. Radzi sobie ze skórą wszystkich partii ciała- nóg, ramion, brzucha. Zarówno problemową jak i normalną. Zmniejsza wydzielanie sebum a na twarzy redukuje świecenie się.
-Ze względu na naprawdę mocne "zdzieranie" polecam Wam go także jako peeling do stóp. Utrzymuje skłonną do zgrubień skórę w ryzach. Na noc, po mocnym "zdarciu" serwujemy stopom grubą warstwę kremu, rano są gładkie, miękkie, nawilżone.
-Przy regularnym stosowaniu można zapomnieć o wrastających po depilacji włoskach.

Drażni mnie jedynie rozbieżność cen tego produktu. Nie wiem skąd pojawiła się ta podana na Wizażu, ponieważ nawet przy zakupie przez internet jest wyższa. W sklepie Ziaji płaciłam za butelkę 21zł w promocji. Produkt jest bardzo wydajny, starcza na trzy miesiące częstego stosowania.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1566391].usefull || 0 }}% pomocna.

Ziaja, Pro, Peeling z mikrogranulkami bardzo mocny

Bardzo mocny peeling, używam go najwyżej raz w tygodniu, ale raczej rzadziej. Bardzo dobrze ściera, oczyszcza skórę, chociaż jak przesadzę to zdarza się, że podrażnia.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1546111].usefull || 0 }}% pomocna.

Kocham kocham kocham!

Skusiłam się po wielu dobrych opiniach,choć dość ciężko mi było go dostać
Konsystencja jest średnio gęsta. Ma w sobie multum malutkich drobinek, które czuć pod palcami ale ich nie widać- zauważamy je dopiero po wmasowaniu w ciało. Jak obiecał producent-ściera naprawdę bardzo mocno. Za pierwszym razem zastosowałam się do instrukcji i wmasowywałam go przez 15 minut, a moja twarz była czerwona jak pomidor :D Zdecydowanie wystarczą trzy minuty, by uzyskać efekt wygładzenia i odświeżenia. Przy regularnym stosowaniu zauważyłam poprawę stanu cery, pomógł także wszelakim kremom lepiej się wchłaniać. Szkoda, że nie przypadł mi do gustu jego zapach- przypomina mi trochę proszek do prania.
Na pewno do niego wrócę, oprócz słabej dostępności nie widzę minusów

Ps. Nie polecam dziewczynom z cerą naczynkową- taki peelling może wam poważnie zaszkodzić

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1497971].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry peeling

Bardzo lubię markę Ziaja i także na tym produkcie się nie zawiodłam. Peeling nie jest jednak aż tak bardzo mocny. To dobry peeling o średniej szorstkości. Duże, wygodne opakowanie z pompką starczy nam naprawdę na długo.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1496731].usefull || 0 }}% pomocna.