Ziaja, Pro, Peeling z mikrogranulkami bardzo mocny

Ziaja, Pro, Peeling z mikrogranulkami bardzo mocny

Program oczyszczający do cery tłustej i mieszanej, przeznaczony do skóry normalnej o przetłuszczającej się, z widocznymi zmianami trądzikowymi.
Dokładnie złuszcza, usuwa martwe komórki naskórka, pobudza proces odnowy naskórka, ułatwia wnikanie substancji aktywnych w głębsze warstwy skóry.
Substancje aktywne:
- ekstrakt z tymianku
- ekstrakt z lukrecji
- ekstrakt z białej herbaty
- prowitamina B5 (D-panthenol)

Mocny zdzierak

Produkty Ziaji jakoś specjalnie często nie goszczą w mojej pielęgnacji, ale ich mocne peelingi lubię i jeszcze mnie nie zawiodły.

Mam cerę tłustą z tendencją do zapychania i rozszerzonych porów, grubą i ziemistą. Regularne peelingowanie, to u mnie podstawa.

Tytułowy peeling przede wszystkim w 100% spełnia swoje zadanie, czyli bardzo dobrze ściera naskórek. Drobinek jest dużo, są małe i ostre. Osoby o wrażliwych cerach powinny uważać albo wybrać coś delikatniejszego, bo nawet mnie udało się czasem przegiąć z siłą tarcia, co powodowało miejscowe zaczerwienienia.
Produkt dobrze rozsmarowuje się na twarzy i bez problemu z niej spłukuje. Nie zapycha i nie uczula. Skóra po użyciu jest gładka, oczyszczona i rozjaśniona.
Skład fajny, jak na Ziaję. Krótki i konkretny. Nie ma w nim zbędnych zapychaczy, np. parafiny. Jedynie można przyczepić się do ścierniwa w postaci plastikowych granulek.
Zapach delikatny, ziołowy.
Kwestia opakowania została praktycznie rozwiązana. Peeling umieszczono w butelce z pompką, która działa bez zarzutu - idealnie dozuje odpowiednią ilość kosmetyku, nic się nie zatyka i nie blokuje.
Minimalistyczna grafika. Duża pojemność, jak na tego typu produkt. Cena niska. Dostępność również na plus.

Czego chcieć więcej? Ja się przyczepie tylko tego plasitku. Raczej będę szukała peelingu z naturalną substancją ścierającą.

super polecam

dużym plusem jest ilość drobinek
Produkt absolutnie spełnia swoje zadanie. Skóra jest dobrze oczyszczona,
mocne drobinki przypominające ziarenka piasku usuwają martwy naskórek nie podrażniając skóry, łatwo się zmywa. Konsystencja jest w sam raz. Opakowanie faktycznie przypomina profesjonalny kosmetyk.

Ulubieniec !

Jeden z moich ulubieńców. Zapach peelingu delikatny. Idealnie peelinguje cerę ,szybko i dokładnie zdziera martwy naskórek , świetnie oczyszcza, widocznie poprawia wygląd skóry. Produkt wydajny, cena przystępna dla portfela.

Botoksu zastosowania

Dla wrażliwców za mocny

Naprawdęgodny polecenia produkt, który mimo, że zapakowany w butelce z pompką nie sprawia problemów z wydobyciem produktu. Co więcej, ładnie dozuje peeling mimo występujących w nim grubych granulek. Świetnie oczyszcza i wygładza skórę, usuwa nadmiar sebum, jednak uważam że dla osób ze skórą wrażliwą jest za bardzo inwazyjny., powoduje uczucie ściągnięcia, na szczęście nie uczula;)

Ok

Peeling jeden z droższych ale opakowanie bardzo wydajne. Nie wyczyniał na mojej skórze cudów ale skóra była po nim zdecydowanie bardziej gładka. Ubóstwiam pompki przy peelingach, ponieważ nie ma dookoła zasychających resztek peelingu. Produkt na plus.

no hit!

uwielbiam ten peeling! jest wprost idealny. mocny i skuteczny. bardzo wydajny. szkoda, ze jest trudno dostepny. pompka dziala idealnei mimo duzych granulek. nie podraznia skory. skutecznie i mooocno peelinguje

Idealne oczyszczanie

Peeling ma wspaniałą konsystencję, łatwa aplikacja. Ma przyjemny zapach i doskonałe działanie. Cera jest zdecydowanie gładsza. Dosyć wydajny i łatwy w użyciu.

Bardzo dobry produkt

Produkt posiada wygodne opakowanie z pompką. Peeling ma małe granulki, bardzo ładnie pachnie. Dobrze zdziera martwy naskórek, skóra po użyciu jest dokładnie oczyszczona i przygotowana do dalszej pielęgnacji. Masując twarz 10-15 min efekt jak po wyjściu z salonu kosmetycznego.

Mocny ;-)

Nie lubię produktów których muszę użyć kilka razy zanim zaczną działać, wolę zrobić raz a dobrze. I ten peeling taki jest! Jest naprawdę mocny a skóra po nim jest cudowna :D Nadmienię że nie mam (i nigdy nie miałam) problemów z skórą.

Cudo!

Pomógł mi zwalczyć trądzik zaskórnikowy z którym walczyłam od lat. Doskonale eliminuje problem nadmiernego rogowacenia skóry. Mocno zdziera martwy naskórek, co dla mnie jest wielkim plusem bo wszystkie inne peelingi z którymi miałam do czynienia były dla mnie za słabe. Aczkolwiek osoby z większymi wykwitami na skórze powinny uważać,bo może je rozdrapać i pogorszyć trądzik. Ja używam go tylko gdy na mojej cerze nie ma żadnych zmian zapalnych i wtedy sprawdza się znakomicie. Jest również bardzo wydajny.

Jedynym minusem jaki zauważyłam to pompka, która po kilku użyciach zatyka się i nie dozuje odpowiednio produktu.

ŚWIETNY!

Bardzo, bardzo, bardzo dobry peeling. Na początku bałam się że rzeczywiście będzie bardzo mocny i będzie podrażniał cerę ale jest bezpieczny. Mam wrażliwą cerę a mimo to używałam go przez 3 dni co dziennie i nawet brak jakichkolwiek zaczerwienień, skóra też nie łuszczy się, jest po prostu dogłębnie oczyszczona. Za taką cenę nie ma nawet co się zastanawiać! Must have w każdej łazience :)

Świetny peeling

Od jakiegoś czasu miałam problem z suchą i łuszczącą się skórą na brodzie i nosie (mimo, że cerę mam tłustą), dopiero po zastosowaniu tego peelingu zobaczyłam znaczna poprawę. Zdecydowanie głęboko oczyszcza skórę, pozostawia ją miękką i przygotowywuje do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. Zaobserwowałam rownież zmniejszenie się zaskorników na nosie. Jest wydajny i wart swojej ceny. Polecam.