Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Ziaja, Pro, Peeling z mikrogranulkami bardzo mocny

Cena już od 22,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Program oczyszczający do cery tłustej i mieszanej, przeznaczony do skóry normalnej o przetłuszczającej się, z widocznymi zmianami trądzikowymi.
Dokładnie złuszcza, usuwa martwe komórki naskórka, pobudza proces odnowy naskórka, ułatwia wnikanie substancji aktywnych w głębsze warstwy skóry.
Substancje aktywne:
- ekstrakt z tymianku
- ekstrakt z lukrecji
- ekstrakt z białej herbaty
- prowitamina B5 (D-panthenol)

Ziaja, Pro, Peeling z mikrogranulkami bardzo mocny

Bardzo mocny peeling, używam go najwyżej raz w tygodniu, ale raczej rzadziej. Bardzo dobrze ściera, oczyszcza skórę, chociaż jak przesadzę to zdarza się, że podrażnia.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1546111].usefull || 0 }}% pomocna.

Kocham kocham kocham!

Skusiłam się po wielu dobrych opiniach,choć dość ciężko mi było go dostać
Konsystencja jest średnio gęsta. Ma w sobie multum malutkich drobinek, które czuć pod palcami ale ich nie widać- zauważamy je dopiero po wmasowaniu w ciało. Jak obiecał producent-ściera naprawdę bardzo mocno. Za pierwszym razem zastosowałam się do instrukcji i wmasowywałam go przez 15 minut, a moja twarz była czerwona jak pomidor :D Zdecydowanie wystarczą trzy minuty, by uzyskać efekt wygładzenia i odświeżenia. Przy regularnym stosowaniu zauważyłam poprawę stanu cery, pomógł także wszelakim kremom lepiej się wchłaniać. Szkoda, że nie przypadł mi do gustu jego zapach- przypomina mi trochę proszek do prania.
Na pewno do niego wrócę, oprócz słabej dostępności nie widzę minusów

Ps. Nie polecam dziewczynom z cerą naczynkową- taki peelling może wam poważnie zaszkodzić

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1497971].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry peeling

Bardzo lubię markę Ziaja i także na tym produkcie się nie zawiodłam. Peeling nie jest jednak aż tak bardzo mocny. To dobry peeling o średniej szorstkości. Duże, wygodne opakowanie z pompką starczy nam naprawdę na długo.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1496731].usefull || 0 }}% pomocna.

O botoksie mity

mieszane odczucia

Kupiłam zachęcona opiniami na wizażu. Miał być bardzo mocny, dziewczyny pisały, że to prawdziwy zdzierak, ale na mnie nie zrobił takiego wrażenia. Wg mnie to zwykły peeling, jak dla mnie jest bardziej drobnoziarnisty niż grubo. Ale ogólnie spełnia swoje zadanie, poleciłabym gdyby nie to, że mi się pompka przy 3 użyciu zapchała. :]

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1491401].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry

Z peelingami to jest taki problem, że nigdy nie wiadomo co o nich napisać. Czy działają to my nie wiemy. A jak skóra robi się jędrna i gładka to myślimy, że ten nowy krem był strzałem w 10! A właśnie, że nie! Ktoś zapracował na sukces kremu, i nie zgarnął laurów. Peeling ten jest mocny, tak jak producent podaje na butelce. I tego trzeba się słuchać! Nie kłamią, wiedzą co mówią. Zaczęłam używać go na twarz i był naprawdę świetny, ale dostałam dobrą rade, że z moimi naczynkami na wojnę lepiej nie iść. Postawiłam go więc pod prysznicem. I to było genialne posunięcie. Moim zdaniem peelingi do ciała są zbyt delikatne, ten za to jest idealny. Złuszcza, wygładza i ujędrnia. Zdziera całe zło z nas i zostawia nas nowo narodzonymi :).

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1486746].usefull || 0 }}% pomocna.

fajny peeling

Bardzo dobry peeling za nieduże pieniądze. Ładnie oczyszcza ale trzeba uważać ja ma się wrazliwą skórę. Dla mnie ok. Nie wolno zapominac o nałożeniu kremu gdyz skóra jest trochę ściągnieta.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1482551].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacyjny

Rewelacyjny peeling. Drobnoziarnisty, mocno peelingujacy, a przy tym , nieuszkadzający naskórka. Bardzo, bardzo wydajny, mam i nie mogę go skończyć. Jedyny minus za opakowanie. Pompka się szybko zapchała i musiałam zmienić ją na korek od żelu Ziaji. Całe szczeście że pasował, bo musiałabym przenosić cały kosmetyk.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1477126].usefull || 0 }}% pomocna.

ok

Bardzo fajny peeling za bardzo dobrą cenę. Jeden z najlepszych tego typu produktów, jakie miałam okazję testować, a sporo ich było. Dobrze pachnie, fajnie złuszcza naskórek, nie podrażnia. Jedyny minus jest taki, że po jakimś czasie "zapchała" mi się pompka :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1469432].usefull || 0 }}% pomocna.

Kolejny HIT od Ziaji

Produkt rewelacyjny. Konkretny dobry peeling. Już po kilku aplikacjach widać efekty. Spełnia swoje zadania.
Skóra staje się naprężona, gładka, zmatowiona.
Peeling polecam stosować raz w tygodniu, jest to naprawdę mocny produkt, warto uważać na skórę.
Ja zapłaciłam za peeling 22 zł w sklepie Ziaji, jednakże za tak dobry produkt jest to dobra cena, myślę, że spokojnie wystarczy mi on na kilka miesięcy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1464767].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry produkt

Dobry produkt , juz po kilku razowym zastosowaniu widać efekty . Ładnie pachnie i nie podraznia cery a do tego nie staje sie ona sucha .
Polecam ten produkt

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1457067].usefull || 0 }}% pomocna.