Ziaja, Pro, Peeling z mikrogranulkami bardzo mocny

Ziaja, Pro, Peeling z mikrogranulkami bardzo mocny

Cena już od 22,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Program oczyszczający do cery tłustej i mieszanej, przeznaczony do skóry normalnej o przetłuszczającej się, z widocznymi zmianami trądzikowymi.
Dokładnie złuszcza, usuwa martwe komórki naskórka, pobudza proces odnowy naskórka, ułatwia wnikanie substancji aktywnych w głębsze warstwy skóry.
Substancje aktywne:
- ekstrakt z tymianku
- ekstrakt z lukrecji
- ekstrakt z białej herbaty
- prowitamina B5 (D-panthenol)

Bardzo dobry

Peelingu używam sporadycznie ze względu na jego siłe, tak jak producent zapewnia jest bardzo mocny i z tym również się zgodzę.
Całkiem dobrze reaguję z moją cerą, po użyciu moja buzia czuję się oczyszczona i świeża.

PLUSY:
+ naprawdę czuję, że na mojej skórze odbywa się peeling
+ konsystencja
+ wydajny
+ cena
+ duża butelka z pompką to wygoda

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1261381].usefull || 0 }}% pomocna.

Idealny

Peeling rzeczywiście bardzo mocny. Trzeba na niego uważać, ponieważ może podrażnia skórę. W salonach kosmetycznych super, ale w domu można zrobić sobie nim krzywdę. Skóra po nim jest gładka przez kilka kolejnych dni :)

PLUSY:
-drobne ziarenka, dużo
-silnie oczyszczający
-cena
-wydajność
-przyjazne dla oka opakowanie

MINUSY:
-zapychająca się pompka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1254193].usefull || 0 }}% pomocna.

Uzależniłam się!

Po tym jak peeling morelowy St Ives zniknął z rynku bardzo długo szukałam czegoś, co mu dorówna. Skuszona opiniami na wizażu postanowiłam spróbować tego cuda ziaji. Było to ok rok temu i od tego czasu nie wyobrażam sobie życia bez tego peelingu.
PLUSY:
-wydajność - jest bardzo drobny, więc praktycznie jedna, dwie pompki na jedno użycie zupełnie wystarczą
-działanie - genialnie złuszcza martwy naskórek, bezproblemowo pozbywa się tych małych strupków po pryszczach, kremy perfekcyjnie się po nich wchłaniają
-opakowanie-jak zwykle u ziaji plus za opakowanie, gdy peeling się skończy można pompkę odkręcić i wydobyć wszystkie resztki ze środka
-cena-śmiesznie niska jak za produkt, który tak świetnie działa i starcza na bardzo długo. Peelig robię raz-dwa razy w tygodniu i butelka starcza spokojnie na dwa-trzy miesiące.

MINUSY
-neutralny zapach, ale to nic poważnego, jednak mając w pamięci piękny morelowy zapach st ives trochę mi tego brakuje

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1235638].usefull || 0 }}% pomocna.

depilacja brwi

Idealny lecz nie dla każdego

Kupiłam ten produkt ze względu na pozytywne opinie na wizażu. Zdania są podzielone, dla jednych ten peeling jest zdecydowanie za mocny natomiast u innych spisuje się na piątkę. Na szczęście znalazłam się w tej drugiej grupie.

Rzeczywiście jest to produkt profesjonalny ponieważ nigdy jeszcze nie miałam styczności z aż tak mocnym ździerakiem jednak naprawdę nie ma czego się obawiać. Jeżeli nie macie zbyt wrażliwej i cienkiej skóry będziecie zadowolone. Zresztą długość peelingu można przecież samemu dozować, u mnie zabieg nie przekracza nigdy progu 5-6 minut, nie dałabym rady dłużej maltretować nim buzi. Jedyne co mi lekko dokucza to dziwne uczucie na skórze dłoni, którą dokonuję peelingu, czuje takie lekkie mrowienie i odrętwienie. Jednak nie będę tego uważać za wadę, raczej za plus, dzięki temu wiem, że mam styczność z mocnym produktem.

W efekcie otrzymujemy bardzo gładką buzie, aż miło jej dotykać. Po peelingu jest idealnie przygotowana do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. Mam tłustą cerę i zazwyczaj kremy nie wchłaniają się u mnie do matu, po tym peelingu wszystko pięknie się wchłania.

Jestem naprawdę bardzo zadowolona, za cenę ok 24 zł otrzymujemy naprawdę dużą butlę, która posłuży nam dłuższy czas. Przestrzegam jednak osoby posiadające bardzo delikatną, wrażliwą skórę z trądzikiem czy naczynkami, lepiej zastanowić się 2 razy zanim sięgniemy po ten produkt. Jest wspaniały jednak należy pamiętać, że pielęgnacja cery to bardzo indywidualna kwestia i to co jest hitem w internecie nie musi sprawdzić się w naszym przypadku.

Jedyny minus to pompka, po paru aplikacjach działa ledwo, ledwo, jest praktycznie cała zapchana drobinkami korundu. Oprócz tego wad nie zauważyłam, mój peeling do twarzy nr 1, nie szukam dalej.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1213603].usefull || 0 }}% pomocna.

niestety nie dla mnie

niby do zaji nigdy nic nie miałam, ale do tego peelingu bardzo się zraziłam, w sumie po cząści zal mam do pani, która mi go wcianęła mówiąc ze dziewcyzny biorą, można samemu uzywac..

peeling jest
:( mega silny

:( zdziera skórę

:(zapach taki sobie

plus za

:) opakowanie

:) cenę

Używam tego produktu od: uzyłam kilka razy, ale jest nie dla mnie
Ilość zużytych opakowań: jedon

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1133626].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry produkt

Jest to super produkt, który w pełni moim zdaniem spełni oczekiwania osób, które mają cerę tłustą i mieszaną. Ma bardzo przyjemny zapach oraz konsystencję. Poprzez to, że produkt jest w butelce z pompką aplikacja jest bardzo wygodna. Skóra po zastosowaniu peelingu jest świeża, nie wysuszona. Produkt występuje w dwóch wariantach, ja stosuję peeling bardzo mocny i jego cena wynosi około 24 zł.

Ilość zużytych opakowań: Jedno w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1095451].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy peeling do domu

Super peeling do domu, mam grubą skórę, która nie ma żadnych podrażnień nawet po zabiegach kwasami.
\\nPeeling wygładza skórę i powtarzany regularnie przynosi świetne efekty.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1087776].usefull || 0 }}% pomocna.

Do domowej pielęgnacji chyba jednak za mocny...

Kupując go spytałam panią, czy aby na pewno nadaje się do samodzielnego używania w domu, zapewniła mnie, że tak. Pierwsze użycie jeszcze było w porządku, potem zaczęło być coraz gorzej. Przede wszystkim wykonywanie tego peelingu samemu jest bardzo nieprzyjemne. Drobinki zdzierają skórę niczym papier ścierny, na buzi jest jeszcze ok, gorzej z tą na dłoniach - moje były bardzo obolałe po każdym takim zabiegu. Jeśli chodzi o samo działanie produktu nie jestem zawiedziona, bo oczyszcza buzię dokładnie, tyle tylko, że wysokim kosztem naszych zniszczonych dłoni. Jest cała masa delikatniejszych kosmetyków na rynku i mam wrażenie, że nie odbiegają bardzo jakością oczyszczania, natomiast oszczędzają nasze dłonie.
Wielki minus za opakowanie. Pompka się zatyka peelingiem i tym sposobem w 1/3 opakowania musiałam odkręcać i sobie go wyciągać ręcznie, co nie było łatwe i wygodne. W związku z tym połowa wylądowała w koszu, bo stwierdziłam, że męczyć się nie będę.

Minusy:
-za mocny,
-bardzo podrażnia dłonie podczas aplikacji,
-nie wszędzie go można kupić, chyba tylko sklepy firmowe,
-opakowanie, które zatyka się od produktu,
-odkręcanie odpakowania z pompką skutkuje brudnym zlewem,
-zbyt zbita konsystencja, rozumiem, że jest bardzo mocny, ale wydaje mi się, że to i tak zbyt dużo (coś jak papier ścierny).

Cechy neutralne:
-zapach ok.

Plusy:
-dobrze oczyszcza buzię,
-dobra cena.

Ilość zużytych opakowań: połowa opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1055231].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy peeling

Zdecydowanie najlepszy peeling jaki miałam.
Drobinek jest bardzo dużo, są osadzone w gęstym żelu dzięki czemu nie przelewają sie przez palce.
Bardzo skutecznie zdziera martwy naskórek i robi to równomiernie, dobrze masuje twarz.
Bardzooooo wydajny. Zapach przyjemny.
Nie mam żadnych zastrzeżeń i nawet nie szukam innego peelingu bo ten jest idealny.
Minus to pompka, która pod koniec się zatkała od drobinek peelingujących i nie udało się jej odetkać co utrudniało wydobycie produktu.

Używam tego produktu od: dawna

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1024021].usefull || 0 }}% pomocna.

Skuteczny!

Peeling pomaga w walce zaskórnikami, po jego użyciu jest widoczna poprawa stanu cery, jednak w moim przypadku nie jest to stały efekt, choć to pewnie wina mojej problemowej cery, ale pół gwiazdki jednak odjęłam.
Skóra jest niesamowicie gładka, przyjemna w dotyku i taka...rozpromieniona ;) Dzięki peelingowi z ziaji udało mi się zmniejszyć ilość tych znienawidzonych przez nas czarnych wągrów na nosie i policzkach, więc za to olbrzymi plus :D Po przeczytaniu niektórych opinii spodziewałam się, że peeling będzie faktycznie bardzo mocny i bałam się, że przez to zaszkodzi w jakiś sposób mojej skórze, ale okazało się, że nie taki diabeł straszny, a peeling jest bardzo przyjemny w użyciu, a przy tym skuteczny.
Jest to zdecydowanie najlepszy peeling pośród tych, których używałam do tej pory (m.in.: morelowe Lirene - oczyszczający i antybakteryjny), bo widać po jego użyciu największą poprawę.
Bardzo przypadło mi do gustu opakowanie, fajne wizualnie, poręczne, z wygodną pompką. Choć używam tego produktu od niedawna to sprawia wrażenie bardzo wydajnego.
W sklepie firmowym Ziaji zapłaciłam za niego 20zł - oczywiście wolałabym, żeby cenna była niższa, ale jednak za efekty trzeba płacić ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1009924].usefull || 0 }}% pomocna.