Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Ziaja, Pro, Peeling z mikrogranulkami bardzo mocny

Ziaja, Pro, Peeling z mikrogranulkami bardzo mocny

Program oczyszczający do cery tłustej i mieszanej, przeznaczony do skóry normalnej o przetłuszczającej się, z widocznymi zmianami trądzikowymi.
Dokładnie złuszcza, usuwa martwe komórki naskórka, pobudza proces odnowy naskórka, ułatwia wnikanie substancji aktywnych w głębsze warstwy skóry.
Substancje aktywne:
- ekstrakt z tymianku
- ekstrakt z lukrecji
- ekstrakt z białej herbaty
- prowitamina B5 (D-panthenol)

Najlepszy!

Od zawsze miałam problemy z trądzikiem, przez co ciągle miałam do czynienia z nie jednym kosmetykiem oczyszczającym. Uważam, że jest to najlepszy peeling jaki miałam okazje używać. Bardzo dobrze oczyszcza skórę i ją matuje. Z czystym sumieniem mogę polecić go osobom z cerą mieszaną, tłustą, trądzikową.

Najlepszy

Super zdzierak, usuwa wagry i zaskorniki, super wygladza cere. Ma mega duzo drobinek, jest wydajny, cena przystepna. Minus za pompke ktora sie zacina lub wcale nie dziala.

porządny peeling dla skóry tłustej/mieszanej

W czasach, gdy moja skóra była "jedynie" tłusta i nie raz gościła bez zaproszenia nieprzyjemnych gości ten peeling był jednym z moich stałych kosmetyków. Dziś moja cera stała się odwodniona i wrażliwa, dlatego potrzebuje innych produktów (chociaż peelingi mechaniczne wciąż są w użytku).
Polecam ten produkt osobom z cerą tłustą/mieszaną z wypryskami. Peeling spisuje się świetnie. Drobinki są większe i średnie, a jest ich tyle, że wydają się jedynym składnikiem kosmetyku. Oczywiście tak nie jest, ale drobinek jest naprawdę mnóstwo, a zatopione są w żelu, który nie rozpływa się. Jednym słowem peeling jest dość gęsty, ale nie jest to problem.
Na zwilżonej skórze peeling trzyma się bardzo dobrze i bez kłopotu, gładko, sunie po skórze. Nie podrażnia jednocześnie, to ważne. Tysiące drobinek usuwa skutecznie martwy naskórek, wszelkie szorstkości i suche skórki, ale nie są one (te drobinki) na tyle ostre by wyrządzić krzywdę.
Skóra jest odświeżona, gładka, zmatowiona.
Jednocześnie produkt nie szkodzi tak wymagającej skórze - nie zatyka porów, nie powoduje silniejszego przetłuszczania i nie wywołuje kolejnych wyprysków.
Wydajność niesamowita, a cena niska.
Higieniczne opakowanie z pompką bardzo mi się podobało. Niestety, produkt przy wylocie zawsze zastygał. Na szczęście nie powodowało to zatkania butelki.
Żałuję, że dziś już peeling nie nadaje się do mojej odwodnionej skóry, ale dobrze go wspominam. Pozytywnie spisywał się przy problemach skóry tłustej z wypryskami.
Ze względu na zmianę potrzeb mojej skóry muszę zaznaczyć "nie kupi ponownie"

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Najlepszy z peelingów

Najlepszy peeling, jaki do tej pory używałam. Stosuje go samodzielnie 2-3 razy w tyg lub jako dodatek do codziennego żelu do mycia twarzy. Skóra jest gładka i miła w dotyku. Przyjemny zapach, wydajność, skuteczność.

Niestety ale..

Zakupiłam peeling zachęcona opiniami innych dziewczyn. Używałam dwa razy w tygodniu i co? Jak było tak jest. Zużyłam pół opakowania i dałam sobie spokój. Pompka szybko sie zapchała i musialam wydobywać go w inny sposób. Niestety mocne rozczarowanie .

Lubię zdzieraki

Czy on jest taki bardzo mocny jak twierdzi producent to bym nie powiedziała. Niemniej jest to peeling, który nie powoduje wielkiego uczucia zdzierania twarzy bezpośrednio w trakcie stosowania, a mimo to skóra po nim jest miękka jak pupka niemowlaka.

Bardzo dobrze radzi sobie ze złuszczaniem twarzy bez jej podrażnienia i wysuszenia. Jest to dość duża wydajna butla produktu w mega cenie, z wygodnym dozownikiem.
Moje wymagania spełnia w 100%.

UWAGA! Uważajcie na oczy ;) Jak się dostanie do nich to masakra...

I to jest Peeling.

Ten produkt mogę nazwać w 100 % pilingiem który spełnia swoja zadania jak opisuje producent. Lubię tą duża ilość małych i ostrych drobinek które idealnie ścierają martwy naskórek. Po użyciu cera jest oczyszczona, gładka w dotyku i wygląda na promienistą. Skład bardzo dobry i zapach delikatnie ziołowy.

Mocny zdzierak

Produkty Ziaji jakoś specjalnie często nie goszczą w mojej pielęgnacji, ale ich mocne peelingi lubię i jeszcze mnie nie zawiodły.

Mam cerę tłustą z tendencją do zapychania i rozszerzonych porów, grubą i ziemistą. Regularne peelingowanie, to u mnie podstawa.

Tytułowy peeling przede wszystkim w 100% spełnia swoje zadanie, czyli bardzo dobrze ściera naskórek. Drobinek jest dużo, są małe i ostre. Osoby o wrażliwych cerach powinny uważać albo wybrać coś delikatniejszego, bo nawet mnie udało się czasem przegiąć z siłą tarcia, co powodowało miejscowe zaczerwienienia.
Produkt dobrze rozsmarowuje się na twarzy i bez problemu z niej spłukuje. Nie zapycha i nie uczula. Skóra po użyciu jest gładka, oczyszczona i rozjaśniona.
Skład fajny, jak na Ziaję. Krótki i konkretny. Nie ma w nim zbędnych zapychaczy, np. parafiny. Jedynie można przyczepić się do ścierniwa w postaci plastikowych granulek.
Zapach delikatny, ziołowy.
Kwestia opakowania została praktycznie rozwiązana. Peeling umieszczono w butelce z pompką, która działa bez zarzutu - idealnie dozuje odpowiednią ilość kosmetyku, nic się nie zatyka i nie blokuje.
Minimalistyczna grafika. Duża pojemność, jak na tego typu produkt. Cena niska. Dostępność również na plus.

Czego chcieć więcej? Ja się przyczepie tylko tego plasitku. Raczej będę szukała peelingu z naturalną substancją ścierającą.

super polecam

dużym plusem jest ilość drobinek
Produkt absolutnie spełnia swoje zadanie. Skóra jest dobrze oczyszczona,
mocne drobinki przypominające ziarenka piasku usuwają martwy naskórek nie podrażniając skóry, łatwo się zmywa. Konsystencja jest w sam raz. Opakowanie faktycznie przypomina profesjonalny kosmetyk.

Ulubieniec !

Jeden z moich ulubieńców. Zapach peelingu delikatny. Idealnie peelinguje cerę ,szybko i dokładnie zdziera martwy naskórek , świetnie oczyszcza, widocznie poprawia wygląd skóry. Produkt wydajny, cena przystępna dla portfela.

Dla wrażliwców za mocny

Naprawdęgodny polecenia produkt, który mimo, że zapakowany w butelce z pompką nie sprawia problemów z wydobyciem produktu. Co więcej, ładnie dozuje peeling mimo występujących w nim grubych granulek. Świetnie oczyszcza i wygładza skórę, usuwa nadmiar sebum, jednak uważam że dla osób ze skórą wrażliwą jest za bardzo inwazyjny., powoduje uczucie ściągnięcia, na szczęście nie uczula;)

Ok

Peeling jeden z droższych ale opakowanie bardzo wydajne. Nie wyczyniał na mojej skórze cudów ale skóra była po nim zdecydowanie bardziej gładka. Ubóstwiam pompki przy peelingach, ponieważ nie ma dookoła zasychających resztek peelingu. Produkt na plus.